Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Seznam pomocníků Alíka

  Správci Alíka

  Správci jsou kamarádi a pomocníci Alíka, kteří dohlížejí na bezpečnost v klubovně a na nástěnkách, schvalují vkládané obrázky a odpovídají na dotazy v technické poradně. Jejich projevy kdekoliv na Alíkovi bezpečně rozeznáš podle zelené korunky za přezdívkou. Můžeš jim napsat, pokud si myslíš, že někdo porušuje pravidla.

  online
  Pralinka2
  Napsat dopis
  online
  Mateas
  Napsat dopis
  online
  ALX75
  Napsat dopis
  online
  majdula2000
  Napsat dopis
   
  Mari1
  Napsat dopis

  Redakce Alíka

  Redakci tvoří kamarádi a pomocníci Alíka, kteří schvalují vkládané čtenářské články v Alíkovinách a posílané vtipy. Odpovídají za obsahovou kvalitu a od října 2018 také vyhlašují témata, za která je vyšší kačková odměna. Můžeš jim napsat připomínky a tipy týkající se obsahu zmíněných sekcí.

  online
  Pralinka2
  Napsat dopis
  online
  majdula2000
  Napsat dopis
   
  Mari1
  Napsat dopis

  Jak se stát správcem?

  Správcování je poměrně složité a hlavně velmi zodpovědné. Kdo a jak se může stát správcem Alíka se dozvíš v článku Odpovědi správců Alíka na časté dotazy.

  Mnoho dalších otázek souvisejících se správcovstvím najdeš zodpovězených v technické poradně v podtématu o správcích.

  Můžu zlobit, když není nikdo ze správců přítomen?

  Správci mohou sledovat dění na Alíkovi i bez toho, aby se na tomto seznamu ukázalo, že jsou online. Web je také velmi často pod dohledem zvěrolékařů – vývojářů Alíka, kteří nosí modrou korunku – a ti mají obrazně řečeno ostřejší zuby… neštěkají, rovnou koušou.

  Veškeré dění je z bezpečnostních důvodů pečlivě zaznamenávané, takže i kdyby tu zrovna nebyl vůbec žádný dozor, zlobení pozornosti neujde. Pravidla slušného chování platí trvale! Bezpečnosti je na tomto webu věnována mimořádná pozornost a virtuální průšvihy můžou mít i reálné důsledky. Při jakémkoliv podezření ze snahy o páchání trestné činnosti neváhá Alík kontaktovat policii.