Seznam pomocníků Alíka

Správci Alíka

Správci jsou kamarádi a pomocníci Alíka, kteří dohlížejí na bezpečnost v klubovně a na nástěnkách, schvalují vkládané obrázky a odpovídají na dotazy v technické poradně. Jejich projevy kdekoliv na Alíkovi bezpečně rozeznáš podle zelené korunky za přezdívkou. Můžeš jim napsat, pokud si myslíš, že někdo porušuje pravidla.

 
Pralinka2
Napsat dopis
 
Mari1
Napsat dopis
 
Mateas
Napsat dopis
 
ALX75
Napsat dopis
 
majdula2000
Napsat dopis

Redakce Alíka

Redakci tvoří kamarádi a pomocníci Alíka, kteří schvalují vkládané čtenářské články v Alíkovinách a posílané vtipy. Odpovídají za obsahovou kvalitu a od října 2018 také vyhlašují témata, za která je vyšší kačková odměna. Můžeš jim napsat připomínky a tipy týkající se obsahu zmíněných sekcí. Celé redakci můžeš i .

 
Pralinka2
Napsat dopis
 
Mari1
Napsat dopis
 
majdula2000
Napsat dopis

Jak se stát správcem?

Správcování je poměrně složité a hlavně velmi zodpovědné. Kdo a jak se může stát správcem Alíka se dozvíš v článku Odpovědi správců Alíka na časté dotazy.

Mnoho dalších otázek souvisejících se správcovstvím najdeš zodpovězených v technické poradně v podtématu o správcích.

Můžu zlobit, když není nikdo ze správců přítomen?

Správci mohou sledovat dění na Alíkovi i bez toho, aby se na tomto seznamu ukázalo, že jsou online. Web je také velmi často pod dohledem zvěrolékařů – vývojářů Alíka, kteří nosí modrou korunku – a ti mají obrazně řečeno ostřejší zuby… neštěkají, rovnou koušou.

Veškeré dění je z bezpečnostních důvodů pečlivě zaznamenávané, takže i kdyby tu zrovna nebyl vůbec žádný dozor, zlobení pozornosti neujde. Pravidla slušného chování platí trvale! Bezpečnosti je na tomto webu věnována mimořádná pozornost a virtuální průšvihy můžou mít i reálné důsledky. Při jakémkoliv podezření ze snahy o páchání trestné činnosti neváhá Alík kontaktovat policii.