Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Seznam pomocníků Alíka

  Správci Alíka

  Správci jsou kamarádi a pomocníci Alíka, kteří dohlížejí na bezpečnost v klubovně a na nástěnkách, schvalují vkládané obrázky, odpovídají na dotazy v technické poradně, řídí i soutěže a spoluorganizují srazy. Jejich projevy kdekoliv na Alíkovi bezpečně rozeznáš podle zelené korunky za přezdívkou. Můžeš jim napsat, pokud si myslíš, že někdo porušuje pravidla.

  online
  Pralinka2
  Napsat dopisOdpovědi
  v poradně
  online
  majdula2000
  Napsat dopisOdpovědi
  v poradně
   
  Mari1
  Napsat dopisOdpovědi
  v poradně
   
  Mateas
  Napsat dopisOdpovědi
  v poradně
   
  ALX75
  Napsat dopisOdpovědi
  v poradně

  Redakce Alíka

  Redakci tvoří kamarádi a pomocníci Alíka, kteří schvalují vkládané čtenářské články v Alíkovinách a posílané vtipy. Mohou také upravovat písničky. Odpovídají za obsahovou kvalitu a od října 2018 také vyhlašují témata, za která je vyšší kačková odměna. Můžeš jim napsat připomínky a tipy týkající se obsahu zmíněných sekcí.

  Vlivná zvířata

  Pro úplnost zde máme i výčet zvířátek, která na webu potkáte. Většinou mají speciální pravomoce v okrajových oblastech, nejsou to správci.

  Jak se stát správcem?

  Správcování je poměrně složité a hlavně velmi zodpovědné. Kdo a jak se může stát správcem Alíka se dozvíš v článku Odpovědi správců Alíka na časté dotazy.

  Mnoho dalších otázek souvisejících se správcovstvím najdeš zodpovězených v technické poradně v podtématu o správcích.

  Můžu zlobit, když není nikdo ze správců přítomen?

  Správci mohou sledovat dění na Alíkovi i bez toho, aby se na tomto seznamu ukázalo, že jsou online. Web je také velmi často pod dohledem zvěrolékařů – vývojářů Alíka, kteří nosí modrou korunku – a ti mají obrazně řečeno ostřejší zuby… neštěkají, rovnou koušou.

  Veškeré dění je z bezpečnostních důvodů pečlivě zaznamenávané, takže i kdyby tu zrovna nebyl vůbec žádný dozor, zlobení pozornosti neujde. Pravidla slušného chování platí trvale! Bezpečnosti je na tomto webu věnována mimořádná pozornost a virtuální průšvihy můžou mít i reálné důsledky. Při jakémkoliv podezření ze snahy o páchání trestné činnosti neváhá Alík kontaktovat policii.

  Je někde seznam zvěrolékařů?

  Není. Máš-li technický problém, který nevypadá urgentně, popiš ho v poradně.