Seznam správců Alíka

Správci jsou blízcí kamarádi a pomocníci Alíka, kteří dohlížejí na bezpečnost v klubovně a na nástěnkách, schvalují vkládané obrázky, posílané vtipy a čtenářské články v Alíkovinách a odpovídají na dotazy v technické poradně. Jejich projevy kdekoliv na Alíkovi bezpečně rozeznáš podle zelené korunky za přezdívkou. Můžeš jim napsat, pokud si myslíš, že někdo porušuje pravidla.

online
Mari1
Napsat dopis
 
Pralinka2
Napsat dopis
 
Teferi
Napsat dopis
 
Danny15
Napsat dopis
 
Mateas
Napsat dopis
 
ALX75
Napsat dopis

Jak se stát správcem?

Správcování je poměrně složité a hlavně velmi zodpovědné. Kdo a jak se může stát správcem Alíka se dozvíš v článku Odpovědi správců Alíka na časté dotazy č. 1.

Mnoho dalších otázek souvisejících se správcovstvím najdeš zodpovězených v technické poradně v podtématu o správcích.

Můžu zlobit, když není nikdo ze správců přítomen?

Správci mohou sledovat dění na Alíkovi i bez toho, aby se na tomto seznamu ukázalo, že jsou online. Web je také velmi často pod dohledem zvěrolékařů – vývojářů Alíka, kteří nosí modrou korunku – a ti mají obrazně řečeno ostřejší zuby… neštěkají, rovnou koušou.

Veškeré dění je z bezpečnostních důvodů zaznamenávané, takže i kdyby tu zrovna nebyl vůbec žádný dozor, zlobení pozornosti neujde. Pravidla slušného chování platí trvale! Bezpečnosti je na tomto webu věnována mimořádná pozornost a virtuální průšvihy můžou mít i reálné důsledky. Při jakémkoliv podezření ze snahy o páchání trestné činnosti neváhá Alík kontaktovat policii.