Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  1767877

  Vizitka naposledy upravena:
  18. září 2020 ve 14:12

  Profilový obrázek:
  Můj vyrobený vánoční obrázek, © Papoušek_Nfnf

  Styl vizitky:
  Nuda v noci, © HelPik

  Šváb_Marky

  Moje přezdívka: Šváb_Marky
  šampionka

  S Alíkem kamarádím už 364 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Jsem Kačka a tento profil budu už furt používat v druhém profilu Sonic_Nfnf si se mnou v klubovně nechce psát což je teda smůtný . Místo, kde bydlím, se jmenuje No v Ostravě. Mezi moje zájmy patří cestování, hry, hudba, chat, chovatelství, internet, jazyky, knihy, kutilství, malování, móda, muzea, nakupování, počítače, příroda, tvoření, umění, vaření, vesmír, zahrada, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila letos 13. února, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 26 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Ahoj jsem sonic_Nfnf Chci tento profil Šváb_Marky protože v pohádce oggy a švábi miluju Švába Marky a Marky je můj nejmilejší kamarád$>$>$>Miluju švábi Miluju Marky a Joey Jo a budu ráda když si trochu v poště popovídame>X<-Mám ráda web rexo.Rexo je lepší web škoda že tam není registrace kdyby byla registrace tak by tam nebylo mrtvo aktivních je tám na rexu víc aktivní je tam já Natalka12345678910,Mimon123,LADYBUG,Elis255,Prdel,Michalka12345670,Hahahh,MinecraftMan,apple_Bloom,krecek22 akorát moc aktivní není ale můžete se podívat na moje komixy zde je odkaz a okomentujte!!!:https://www.rexo.cz/uzivatel/moje_komixy/Natalka12345678910/
  Jsem holka která miluju v pohádce švába Marky a joey!$>$>$>;-D;-D

  Chceš se podívat dolů??
  Fakt?!
  Jo?
  Dobře
  Takže!
  Na rexu vám dám
  Jedno vyrábění!! Puste se do toha skvělé vyrábění pro děti od rexa!
  Je to zde! Puste se do toho! Přeji vám hodně zábavy!Hadíci z ruliček
  Vyplňte volný dětský čas tvorbou pěkného hadíka z rolek od toaletního papíru. Papírový hadík perfektní aktivita na volný čas! Vyrobte si pěkné papírové ozdůbky z rolek. Dnes to budou veselí hadíci! Výroba papírových dekorací není žádná nuda. Přesvědčí vás o tom Rexovy volnočasové aktivity pro děti. Dnes opět zase jednou použijeme toaletní rolky. Pod vašima šikovnýma ručičkama se promění na veselé hadíky.

  Potřebujeme: rolky z toaletního papíru nebo z kuchyňských utěrek, nůžky, umělá očička, lepidlo, barevný papír, vodové nebo temperové barvy.

  Postup: Rolku z toaletního papíru nebo z kuchyňských utěrek (ta je větší – hadík bude delší) nejdříve pěkně pomalujeme pestrýma barvama. Můžeme přidat puntíkovaný nebo proužkovaný vzor, záleží, jakého hadíka chceme mít. Necháme barvu dobře zaschnout. Poté se zastřihneme do rolky nůžkama a začneme stříhat kolem dokola tak, aby nám z rolky vznikla spirála. To bude štíhlé tělo hadíka. Na závěr z červeného papíru vystřihneme jazyk a spolu s očičkama jej nalepíme na jeden konec tělíčka. Hotovo!

  Tak využijte svůj volný čas a tvořte veselá zvířátka z toaletních rolek.

  Mám ráda:

  Jsem sonic_nfnf :) :D

  Nemám ráda:

  Šikanu atd

  S kým kamarádím:  (2)

  Kudrnata_brunetka, paratko2323

  Kdo se mnou kamarádí:  (2)

  Barča419, paratko2323

  Moje vybrané obrázky:

  Já a agama , © Evženka_WarriorCats