Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  1319468

  Vizitka naposledy upravena:
  27. srpna 2012 v 16:20

  Styl vizitky:
  Srdce může být i emařské, © Condsalla

  Terikiki

  Moje přezdívka: Terikiki
  zasloužilá veteránka

  S Alíkem kamarádím už 7 let a 282 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Tereza a je mi 20 let. Narozeniny mám 14. dubna. Naposledy jsem Alíka navštívila letos 23. dubna, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 4299 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Internet je zrádný, a já jsem toho důkazem

  Zdravím všechny a každého, kdo na moji dlouho nepoužitou vizitku, v této době, ještě zavítá. na Alíkovi se pohybuji už hrozně dlouho, a chtěla bych hovořit spíše ke svým starým známým z této webové stránky. Čtěte však prosím všichni, protože právě píši příběh, který se stal, za který můžu a ke kterému bych se chtěla přiznat.
  Když mi bylo asi deset let, založila jsem si účet na alíkovi, na kterém jsem se prezentovala, jako Jane, která je původem z Anglie a která nyní žije v Čechách. O tři roky jsem se postaršila, vytvořila jsem kompletně novou, mnou vysněnou a zdánlivě dokonalou figuru, které jsem vdýchla život a schovávala jsem se za její jméno. Pokud si na tuto uživatelku někdo vzpomene, jmenovala se erezi. Účet jsem nechala asi před dvěma, nebo třemi lety zrušit s tím, že se erezi, nebo tedy Jane, vrátila do Anglie. To všechno byly naivní, dětské lži. Lži a nic jiného.
  Musím říci, že jsem si zde na alíkovi vymýšlela opravdu šílené lži - kupříkladu, svou národnost, své jméno, své společenské postavení, své bydliště..., ale i své příběhy ze života. Pokud jste mě tu někdo znal, jako erezi, tak jste možná slyšeli příběh o tom, jak Jane viděla, jak její vlastní kamarádku přejelo auto. Za tuhle se stydím hodně. Hrozně moc se omlouvám a stydím, a vím, že to jediné, co můžu říct, je, že se ke všemu přiznávám, a že toho lituji.
  Jane nebyla skutečná, byla pro mě, jako obsah knihy. Můj život, jako Jane, tady na alíkovi, byl příběh. Pouze příběh, který jsem si já ve své dětské, naivní hlavince utvářela.
  Musíte pochopit, že jsem nebyla normální dítě. Věčně jsem chodila s hlavou v oblacích a svůj život trávila v knihách. Ve škole, ani mezi kamarády jsem nikdy nebyla extrémně oblíbená a potřebovala jsem se někde prosadit a zviditelnit. Jane byla perfektní volba, a příběhy, které se k ní vázaly byly jen třešničkou na dortu.
  Jenomže tenkrát jsem si neuvědomila, kolik toho může takový výplod fantazie dítěte, toužícího po pozornosti, napáchat. Začala jsem se seznamovat s jinými uživateli alíka. Kdo je tu opravdu dlouho, určitě pamatuje na Amidalu a její Černou esenci. Uživatelé, jako _HarryPotter_, Amidala, Belladonna, hogreta a spoustu jiných - s těmi všemi jsem se bavila, jako Jane. Já stárla a dospívala, a to samé se dělo i s ní. Ocitla jsem se v bodě, kdy jsem věděla, že to, co dělám je špatné, ale nechtěla jsem ztratit své kamarády. Své nově nabyté kamarády, kteří mi rozuměli. Ale co mi zbývalo...
  Přerušila jsem veškerý kontakt, se všemi se rozloučila s tím, že se Jane vrací do Anglie, zatímco já jsem v klidu seděla doma, a zrušila účet erezi. Od té doby o ní nikdo neslyšel a můj stud se alespoň na chvíli schoval.
  Moc dlouho jsem to však nevydržela. Jestli jsem něco dokázala, bylo to, si přiznat svou vinu a říct si: "Jo, tohle jsem zkazila." Bylo mi z toho mizerně a vymýšlela jsem různé alternativy, jak to všechno napravit. Všechno to samozřejmě spravit nešlo a ani nejde, ale snažím se po kouscích. Začala jsem na tom pracovat už před rokem a od té doby jsem nepřestala.
  Mimo alíka jsem přes mail komunikovala ještě s jednou uživatelkou, konkrétně již jmenovanou uživatelkou, Amidalou. Následoval sled událostí, který mě donutil s ní kontakt úplně přerušit. Měla jsem i její telefonní číslo, které jsem si smazala. Do dnešní doby toho lituji, protože její stará emailová adresa je veškerý kontakt, který mi na ni zbyl.
  Už jsem jí napsala několik emailů, ve kterých jsem se ke všemu přiznávala a rozebírala svou situaci ještě více do podobna, než tady, ale nemám tušení, jestli si ty zprávy přečetla, nebo ne. Pokud ne, budu dál hledat způsoby, jak ji kontaktovat, pokud ano..., nedala mi vědět, ale alespoň o všem ví.
  Tak, to byla moje zpověď, teď je mi 16 a konečně jsem v bodě, kdy vím, že tohle napsat můžu.
  Pokud se nacházíte v podobné situaci, jako jsem já. Pokud vědomě lžete někomu, na kom vám záleží a pokud děláte něco, o čem víte, že toho budete později litovat... Tak toho nechte, přiznejte si svoji chybu a omluvte se. To někdy úplně stačí.
  V současné době jsem si našla nové kamarády na internetu, kterým nelžu a jsem před nimi více sama sebou, než před mnohými skutečnými kamarády. A věřte mi, za nic bych to nevyměnila.
  Takže se vám ještě jednou moc omlouvám, vám všem, které moje lež ovlivnila, ale věřte mi, dělám co můžu.
  Internet je perfektní úkryt, a já jsem toho důkazem.

  Moji vizitku naposledy navštívili:

  Hromádka, Ada30, Lucka6, číča800, Garfíldek12, tomášektom, a_u, Levis, Matisek, al-maty

  S kým kamarádím:  (2)

  Levis, Lucianus

  Kdo se mnou kamarádí:  (8)

  Garfíldek12, Levis, Lucianus, MikiRoth

  Moje vybrané obrázky:

  In the end, you will always kneel - Loki------I'm Loki'd forever<3

  Články, které jsem napsala:

  Internet je zrádný, já jsem toho důkazem

  vydáno 24. října 2016 v 8:39
  Je tomu už dlouho, co jsem poprvé zavítala na stránky Alíka. Dobrých sedm, osm let. Od té doby jsem se hodně vyvinula a uvědomila si plno věcí. Tento příběh je plný špatných věcí, které se staly, plný studu a nepříjemných situací. Přesto, je každé slovo pravdivé. Tímto článkem se ke každé přiznávám a akceptuji své chyby a jejich následky. celý článek
  Autorka: Terikiki

  Znáš mé jméno, ne můj příběh

  vydáno 6. října 2014 ve 21:00
  Zaráží mě, jak lidé soudí druhé a přitom ani netuší, jaký příběh stojí za jejich chováním. Každý máme něco. Já mám tento příběh a chtěla bych se o něj podělit se světem. Není zrovna veselý, ale má šťastný konec. celý článek
  Autorka: Terikiki

  Já bych chtěla..

  vydáno 7. března 2014 v 16:00
  Každý máme nějaké tužby ohledně lásky, své budoucnosti, či nějakého jiného cíle, ale chceme to doopravdy? celý článek
  Autorka: Terikiki