Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  934454

  Vizitka naposledy upravena:
  1. června 2019 ve 12:45

  Styl vizitky:
  Anime Boys, © Micíkoli

  tewča

  Moje přezdívka: tewča
  zatoulaná

  S Alíkem kamarádím už 11 let a 236 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Tereza. Mezi moje zájmy patří cestování, divadlo, filmy, historie, hudba, jazyky, knihy, komunikace, malování, muzea, rodina, sport, tanec, televize, vaření, vesmír, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila 1. června 2019, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 4482 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Dneska je 14. Března 2013 a já jsem právě dostala záchvat nudivosti. Rozhodla jsem se tedy, že navštívím Alík.cz. Do tohoto úryvku mám napsat: "Co chci říct světu." Světu bych toho řekla hodně, ale někdy je lepší si nechat své názory pro sebe, ať už jsou jakékoliv. Ale protože tu nechci plácat jen nesmysly, napíši sem " Co chci říct Alíku." Tak tedy:

  1)

  Milý Alíku,

  znám už tě hodně dlouho, přes spoustu přezdívek. Ovšem má přezdívka "tewča" pro mě byla vždy nejdůležitější, proto jsem hrdá, že jsem ji měla (mám) tak dlouho. Chtěla bych ti poděkovat za to, co jsem s Tebou prožila. Na Alíku jsem dříve trávila hodiny, dny, týdny, měsíce... bylo to tu pro mě jako doma. Znala jsem tu tolik lidí, byť jen přes internet. Psát si s nimi bylo vždy nejlepší. Snad nikdy jsem se tu nenudila, pomáhala jsem lidem řešit jejich problémy a oni pomáhali mně... a vždycky pomáhali skvěle. Časem jsem tu objevila taky tu nejlepší partu: "Hospůdka na okraji světa." A za ty časy, které jsem propsala s nimi chci moc poděkovat. Oni stáli vždycky při mně, škoda jen, že se všechno časem rozpadlo.... Největší dík patří Tobě Alíku, že jsi nám to všechno umožnil, kdyby nebylo Tebe, neměla bych tolik úžasných zážitků. Děkuju moc!!!!!

  Terka

  Mám ráda:

  Muzikály

  Čtení

  Vodu

  Bena Barnese <3

  Přátele :)

  Japonsko, japonštinu a vše s tím spojené :)

  Jižní Koreu, korejštinu a k-drama :D

  j-pop (KAT-TUN), k-pop (CNBLUE) <3

  A nakonec samozřejmě asiaty :3 :)

  Nemám ráda:

  Hip-hop

  nudu

  Krev

  hnusný jídlo :D

  A hoooodně věcí :)

  S kým kamarádím:  (7)

  kajik01, kokytka, Pampeliška181, Reikorika

  Kdo se mnou kamarádí:  (10)

  kajik01, kokytka, Pampeliška181, Reikorika

  Moje vybrané obrázky:

  Ben Barnes <3