Co jí provést?

1394383

Vizitka naposledy upravena:
24. června 2013 v 19:05

Styl vizitky:
Vampire Diaries, ©

TheVampireDiaries_

Moje přezdívka: TheVampireDiaries_
šampionka

S Alíkem kamarádím už 5 let a 244 dní. Jsem holka. Je mi 23 let. Naposledy jsem Alíka navštívila letos 16. ledna, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 628 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Elena Gilbert se narodila v Mystic Falls. Své pravé rodiče si nepamatuje.
Vyrůstala v adoptivní rodině, s nevlastním bratrem Jeremym, který je o dva roky mladší než ona. Když Elena s rodiči havarovala v autě, bylo pro ni záhadou, jakto, že přežila. Jejich auto totiž spadlo z mostu.
Obě děti od té doby vyrůstají s mladší sestrou jejich matky, s Jennou. Teta Jenna je moc hodná, bohužel nemá jistou autoritu, kterou by jako matka potřebovala. Elena se jí snaží pomáhat, ale Jeremy se se ztrátou rodičů špatně vyrovnává a začíná brát drogy.
Elena má několik přátel, kteří při ní stojí v každé situaci - Caroline, která Eleně trochu závidí, protože Elena má vše, co chce (včetně kluků) a ani se nemusí moc snažit, Bonnie, která je vlastně potomek čarodějnic ze Salemu, Vickie, která sice není Elenina nejlepší kamarádka, ale když se navzájem potřebují, jsou ochotné pro sebe něco udělat.
A potom je tu ještě Matt, Elenin bývalý přítel, který Elenu stále miluje a je ochoten pro ni udělat všechno na světě, i kdyby ho to mělo stát život.
Když se do města přistěhují Stefan a Damon Salvatorovi, upíři, Elena pomalu začíná zjišťovat, že s nimi má co dočinění. Je totiž úplnou kopií zákeřné upírky Katherine, která kdysi Stefana a Damona proměnila.
Oba ji milovali a oba nyní milují Elenu. Ta se však rozhodne pro Stefana a Damon má smůlu. Už podruhé, srdce mu zlomila i již zmíněná Katherine Piercová. Ta není doopravdy mrtvá a záhy se v Mystic Falls objeví.
Elena je ve velkém nebezpečí. Dokážou ji Damon, Stefan a Elenini přátelé ochránit? Nezmění se její city k druhému bratru Salvatorovi?
Elena nosí náhrdelník, ve kterém je bylina zvaná železník. Má Elenu ochránit před ostatními upíry, kteří by jí chtěli ovládnout mysl. A také hlavně před Damonem...

Mám ráda:

[šedivě]The Vampire Diaries[/šedivě]

Nemám ráda:

Moji vizitku naposledy navštívili:

Rosalie, Cinka, sísí, Mirecek116, Meghan, Lucianus, Yep