Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  1756689

  Vizitka naposledy upravena:
  3. května 2019 v 16:55

  Tutik

  Moje přezdívka: Tutik
  zatoulaný

  S Alíkem kamarádím už 2 roky a 13 dní. Jsem kluk. Mé skutečné jméno je Honza a je mi 23 let. Mezi moje zájmy patří cestování, divadlo, ekologie, filmy, fotografování, historie, hry, hudba, chat, chovatelství, internet, jazyky, keramika, knihy, klub (oddíl), komunikace, kutilství, malování, móda, modelářství, muzea, nakupování, nové technologie, počítače, příroda, rodina, rybaření, sběratelství, sport, tanec, televize, tvoření, umění, vaření, politika, věda a technika, vesmír, zahrada, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívil 3. května 2019, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 5 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  b ylo nebylo, že byl jednou jeden a jednou jedna byla, aby bylo, co by jinak nebylo, že byl jeden a jedna byla a žili spolu šťastně až do konce svých dní. A bylo-li by možno, aby nebyli umřeli, žili by v tom velkém štěstí až dodnes ...

  Připravili jsme novinku - všechny pohádky si ted můžete stáhnout do své čtečky. Odkaz je vždy pod každou pohádkou. Jedná se o formát epub.

  STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR
  d osáhli jsme s úspěchu - Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR pro svou kulturní, vzdělávací, vědeckou, výzkumnou nebo jinou informační hodnotu za účelem dokumentace autentického vzorku českého webu. Jsou součástí kolekce českých webových stránek, které NK ČR hodlá dlouhodobě uchovávat a zpřístupňovat pro budoucí generace. Jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

  Mám rád:

  Jsem hoch, muž, chlap, který rád cestuje, fotografuje, sportuje, a má rád zvířata ZO:-)

  Nemám rád:

  Ryby:-$

  Moji vizitku naposledy navštívili:

  koalodanda, Anetya, honza15