Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  1618643

  Vizitka naposledy upravena:
  5. června 2018 ve 14:22

  Profilový obrázek:
  Sakura WItch, © Twiki

  Styl vizitky:
  Night (cat), © _VeRoNiQa_

  Twiki

  Moje přezdívka: Twiki
  zatoulaná

  S Alíkem kamarádím už 6 let a 65 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Viktorie a je mi 13 let. Narozeniny mám 19. ledna. Místo, kde bydlím, se jmenuje Orlová. Mezi moje zájmy patří cestování, filmy, hry, hudba, chovatelství, internet, knihy, kutilství, malování, móda, muzea, nakupování, počítače, příroda, rodina, rybaření, sport, televize, tvoření, umění, vaření, zahrada, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila 20. září 2019, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 654 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Ahoj. Jmenuju se Viktorie a moje přezdívka na Alíkovi je Twiki.Můžeš mi říkat Viki.Je mi 10 let. Ano 10. Možná se chovám na víc.Jsem milý a bláznivý člověk.Dále jsem taky přátelská a opravdu ŠÍLENĚ ukecaná.Jsem trochu líný člověk.Hlavně bordelář. Jsem vybíravá co se týče filmů.Ale někdy najdu takový co mě opravdu chytne.Rychle se naštvu. Moje povaha je napůl i dost výbušná.Mám dost kamarádek přes internet.Ale i hodně v reálném životě.Jsem jedničkářka a jedna z nejlepších ve třídě i přesto že se neučím.Přemýšlím jestli přestoupím na gympl. Vím že je ještě čas přemýšlet ale chci být rozhodnuta.Chtěla bych na zdravotní střední školu ( teda zatím).Chtěla bych pracovat v nemocnici jako zdravotní sestra.

  Už asi přes půl roku (možná víc) hraju textové RPG na discordu.Ráda poslouchám hudbu.Jsem třetí ročník hry na zobcovou flétnu.Zatím mě to pořád baví ale neplánuju se tím živit.Dále mě baví kreslení. Umím kreslit asi nejlépe ze třídy ale není to nic extra. Taky se kreslením neplánuju živit.Zamilovala jsem se do Twilight ságy. Možná je to pro některé blbost ale já ty filmy mám ráda.

  Tohle je moje šílená vizitka plná blbostí.Pokud jste stejný cvok jako já napište.
  S pozdravem potvůrka jménem Viki.

  Mám ráda:

  Psy všech plemen.Jsem zkrátka milovník psů a mám ráda i vlky.Dále oblibuju fantasy věci.Mám ráda společnost protože jsem dost přátelský a ukecaný člověk jak už jsem zmiňovala.Taky dost často poslouchám písničky (ty které mám ráda samozdřejmně). Baz písniček by život nebyl tak dobrý.Co se týče jídla MILUJU svíčkovou omáčku s králíkem a houskovým knedlíkem.Miluju zvířata ( teda až na pavouky,hmyz a podobné tvory)

  Nemám ráda:

  Nesnáším lidi kteří si neumí něco přiznat.Nesnáším dělaní toho co mě zkrátka nebaví.Dále nemám ráda lidi z IQ-1000.Taky z celého srdce nesnáší příměstké tábory. To je pro mě vražda ( 12letý dement má gramatickou chybu v každém slovu a já to mám bez chyby a psala jsem jim vše). Vadí mi odsuzování lidí podle vhledu. Sama nevypadám nijak skvěle.Ne že bych byla tlustá ale nejsem se sebou spokojená.Hlavně když každý den vidím hubené holky jak tyčinky( Jen přirovnání.Nemyslím to nějak špatně.). NESNÁŠÍM pavouky a i hmyz. ( Pravděpodobně mám arachnofobii což je fobie z pavouků.).

  S kým kamarádím:  (3)

  majdula2000, PejsekNelinka

  Kdo se mnou kamarádí:  (3)

  Amee, Dana395

  Článek, který jsem napsala:

  Čivava, malý pejsek s velkým srdcem

  vydáno 13. června 2015 ve 22:29
  Čivava je pro někoho hračkou a pro některé pokladem. celý článek
  Autorka: Twiki

  Nástěnka, kterou jsem si oblíbila:

  Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
  Mazlíčci Klub morčátek, pejsků, kočiček a jiných zvířat ~ 2 tisíce PejsekNelinka
  23. března 2013
  PejsekNelinka
  17. dubna v 15:56