1618643

Vizitka naposledy upravena:
5. června 2018 ve 14:22

Profilový obrázek:
Sakura WItch, © Twiki

Styl vizitky:
Night (cat), © _VeRoNiQa_

Twiki

Moje přezdívka: Twiki
šampionka

S Alíkem kamarádím už 4 roky a 156 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Viktorie a je mi 11 let. Narozeniny mám 19. ledna. Místo, kde bydlím, se jmenuje Orlová. Mezi moje zájmy patří cestování, filmy, hry, hudba, chovatelství, internet, knihy, kutilství, malování, móda, muzea, nakupování, počítače, příroda, rodina, rybaření, sport, televize, tvoření, umění, vaření, zahrada, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila letos 2. června, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 645 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Ahoj. Jmenuju se Viktorie a moje přezdívka na Alíkovi je Twiki.Můžeš mi říkat Viki.Je mi 10 let. Ano 10. Možná se chovám na víc.Jsem milý a bláznivý člověk.Dále jsem taky přátelská a opravdu ŠÍLENĚ ukecaná.Jsem trochu líný člověk.Hlavně bordelář. Jsem vybíravá co se týče filmů.Ale někdy najdu takový co mě opravdu chytne.Rychle se naštvu. Moje povaha je napůl i dost výbušná.Mám dost kamarádek přes internet.Ale i hodně v reálném životě.Jsem jedničkářka a jedna z nejlepších ve třídě i přesto že se neučím.Přemýšlím jestli přestoupím na gympl. Vím že je ještě čas přemýšlet ale chci být rozhodnuta.Chtěla bych na zdravotní střední školu ( teda zatím).Chtěla bych pracovat v nemocnici jako zdravotní sestra.

Už asi přes půl roku (možná víc) hraju textové RPG na discordu.Ráda poslouchám hudbu.Jsem třetí ročník hry na zobcovou flétnu.Zatím mě to pořád baví ale neplánuju se tím živit.Dále mě baví kreslení. Umím kreslit asi nejlépe ze třídy ale není to nic extra. Taky se kreslením neplánuju živit.Zamilovala jsem se do Twilight ságy. Možná je to pro některé blbost ale já ty filmy mám ráda.

Tohle je moje šílená vizitka plná blbostí.Pokud jste stejný cvok jako já napište.
S pozdravem potvůrka jménem Viki.

Mám ráda:

Psy všech plemen.Jsem zkrátka milovník psů a mám ráda i vlky.Dále oblibuju fantasy věci.Mám ráda společnost protože jsem dost přátelský a ukecaný člověk jak už jsem zmiňovala.Taky dost často poslouchám písničky (ty které mám ráda samozdřejmně). Baz písniček by život nebyl tak dobrý.Co se týče jídla MILUJU svíčkovou omáčku s králíkem a houskovým knedlíkem.Miluju zvířata ( teda až na pavouky,hmyz a podobné tvory)

Nemám ráda:

Nesnáším lidi kteří si neumí něco přiznat.Nesnáším dělaní toho co mě zkrátka nebaví.Dále nemám ráda lidi z IQ-1000.Taky z celého srdce nesnáší příměstké tábory. To je pro mě vražda ( 12letý dement má gramatickou chybu v každém slovu a já to mám bez chyby a psala jsem jim vše). Vadí mi odsuzování lidí podle vhledu. Sama nevypadám nijak skvěle.Ne že bych byla tlustá ale nejsem se sebou spokojená.Hlavně když každý den vidím hubené holky jak tyčinky( Jen přirovnání.Nemyslím to nějak špatně.). NESNÁŠÍM pavouky a i hmyz. ( Pravděpodobně mám arachnofobii což je fobie z pavouků.).

Moji vizitku naposledy navštívili:

Amee, VikiKlára, Shalawyn, VeverkaČiperka123, SVETLO, limouse, david1992, tomato, číča800, Copinka

S kým kamarádím:  (3)

KrysaTheStrange, majdula2000, PejsekNelinka

Kdo se mnou kamarádí:  (4)

Amee, Dana395, Freťule

Článek, který jsem napsala:

Čivava, malý pejsek s velkým srdcem

vydáno 13. června 2015 večer
Čivava je pro někoho hračkou a pro některé pokladem. celý článek
Autorka: Twiki

Nástěnka, kterou jsem si oblíbila:

Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
Mazlíčci Klub morčátek, pejsků, kočiček a jiných zvířat 2354 PejsekNelinka
23. března 2013
Adee
14. dubna ve 14:47