Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?
  1764945

  Vizitka naposledy upravena:
  16. července v 18:15

  Profilový obrázek:
  Lenka Láskorádová, © Kralinda35

  Styl vizitky:
  Nuda v noci, © HelPik

  Valča_57

  Moje přezdívka: Valča_57
  šampionka

  S Alíkem kamarádím už 117 dní. Jsem holka. Mezi moje zájmy patří cestování, divadlo, filmy, hudba, internet, knihy, malování, móda, nakupování, tanec, televize, umění, vaření. Naposledy jsem Alíka navštívila letos 21. července, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 115 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Ahoj, jmenuji se Valča. Je mi 11 let, chodím do 6. třídy a bydlím v Brně.
  Nejdřív jsem to nikomu tady na Alíkovi nechtěla říkat, ale nakonec to napíšu sem na vizitku. Já se nejmenuji Valerie, ani Valentýna, mé skutečné jméno je Valpurga.....já vím je to strašné jméno, ale já jsem si ho nevybrala. Každopádně, chci vás poprosit, aby jste mi neříkali „Valpurgo“, ale aby jste mi říkali „Valčo, Vali“ apod. (takhle mi taky říkají skoro všichni, které znám).  Nevím, jestli to někoho vůbec zajímá, ale tohle je můj vzhled:
  Mám krátké, tmavé vlasy, nikdo mě nikdy neviděl s mastnými vlasy
  Tmavé oči
  Mám nádherné bílé zuby
  Mám krásnou čistou pleť a nemám akné
  Vůbec nemám kruhy pod očima
  Jsem hubená, protože moc nejím a hooodně sportuji
  Často si stříhám nehty
  Mám značkové oblečení a všechno, co se teď zrovna nosí

  Celý popis je myšlen v ironii a já jsem přesný opak toho popisu. Takže vám asi došlo, že jsem opravdu krásná. (taky ironie, kdyby někdo náhodou nepochopil)  Mám sice moc ráda hudbu, ale bohužel zatím neumím hrát na žádný hudební nástroj.
  Taky se moc ráda koukám na filmy, hlavně na horory, zbožňuji disney seriály (např. Jessie, Sladký život na moři, Tajný život K.C.,...) a Netflix. Na Netflixu jsem si poslední dobou dost oblíbila seriály Stranger Things, Riverdale a Chilling adventures of Sabrina.  Nemám ráda lidi, kteří dělají gramatické chyby (neříkám, že já je nedělám). Chápu, že někdo nemusí vědět jak se dané slovo skloňuje, jaké se v daném slově píše i/y apod., ale pokud to víte, pište to prosím vás správně. Je to něco jako vaše vizitka, vypadáte potom jako hlupák, který neví, že se opice píše s měkkým i, i když tomu tak není. Někomu se prostě nechce přemýšlet nad tím, kde ve větě napsat čárku, ale když to budete psát špatně, je možné, že potom si to tak zapamatujete a budete to psát tak pořád, ne jenom v textovkách s kamarádkou. A další důvod, proč psát věty (slova) správně je ten, že se to potom nedá přečíst. Tím navazuji na to, když budete psát nějaký text, přemýšlejte nad tím, co píšete, aby to potom vůbec dávalo smysl.
  Příklad, jak by jste věty určitě psát neměli:
  ahoj me meno je valca muzes mi napsat naky dopys a moznba ty otpovym a kdis ty neotpovym otpovym ty pozdej jo a taki se z tebo moc rada z kamaradim


  Pokud si mě přidáš do kamarádů tak na 99% si tě přidám taky. Budu moc ráda, když mi napíšeš nějaký dopis nebo něco takovýho. Moc lidí tady neznám takže se s tebou moc ráda seznámím.


  Všichni to na svou vizitku píšou, tak já to taky napíšu.

  Moji nejlepší kamarádi na Alíkovi:
  notička1999
  Vejunkaaa
  Veryfr
  Kralinda35 (Zora Lastrenge)
  Varování:

  To, že mně přijdou jako nejlepší kamarádi, neznamená, že i já jsem pro ně nejlepší kamarádka. A taky to není pořadí, podle toho, koho mám nejraději.


  Jsem hoooodně bláznivá holka (proto tolik barev)


  Alíka už bohužel nebudu navštěvovat tak často...Budu se ale snažit alespoň jednou denně na chvilku se tady zastavit. Nejčastěji mě najdete na nástěnkách. Také hodnotím skoro všechny články v Alíkovinách, kromě těch na vyhlášené téma, protože to mě absolutně nezajímá :D.


  Nejoblíbenější barvy: fialová, modrá, růžová
  Nejoblíbenější zmrzlina: jahodová
  Nejoblíbenější zvíře: kočka
  Nejoblíbenější fastfood: KFC
  Nejoblíbenější předměty: výtvarka, hudebka, tělocvik a dějepis
  Nejoblíbenější film: Harry Potter (jsem Potterheadka)
  Nejoblíbenější seriály: Stranger Things, Riverdale
  Nejoblíbenější soc. sítě: YouTube, Instagram
  Nejoblíbenější kus oblečení: mikina
  Nejoblíbenější značky/obchody: ZARA, Adidas, NewYorker, CCC, Cropp
  Nejoblíbenější zpěvačky: Billie Ellish, Sia
  Nejoblíbenější hudební skupina: Little Mix


  Pracuji jako sekretářka v hotelu Alík a občas dávám i úkoly a otázky. Pokud chceš taky pracovat jako sekretář/sekretářka v hotelu Alík, máš smůlu, všechna místa už jsou obsazená. Můžeš se ale podívat, jaká zaměstnání jsou právě volná a možná tě do zaměstnání přijmeme. Pokud nechceš nijak pracovat a přesto být v hotelu Alík, určitě je to možné. Jukni na nástěnku a tam se všechno dozvíš. Jestli jsi v hotelu nový, napiš mně, nebo Vejunce a my ti vysvětlíme jak to v hotelu chodí a odpovíme ti na všechny otázky ohledně hotelu Alík.  Jsem také členkou klubu pro Potterheady. Jestli chceš být taky členem, jukni na nástěnku, napiš něco o sobě (svoji kolej, hůlku, patrona, oblíbenou postavu atd....). A možná tě přijmeme do klubu.
  Moje Harry Potter postava (tj. postava, kterou hraju):

  Jméno: Lily Láskorádová (vymyšlená postava)
  Sourozenci: Lenka Láskorádová
  Věk: 13
  Ročník: 3.
  Kolej: Zmijozel
  Hůlka: Dřevo-modřín, jádro-drahokamy, velikost-12 a půl palce, pružnost-mírně pružná
  Patron: Liška
  Povaha: Ochotná, zákeřná, stydlivá, drzá
  Vzhled: Lily není ani moc vysoká, ani moc malá, měří 168 cm. Má dlouhé, rovné blonďato-zlaté vlasy až po pas a vždycky je má rozpuštěné (žádný z kamarádů ji nikdy neviděl s nějakým účesem). Má tmavě modré kouzelné oči. Když na sobě nemá uniformu, nosí často svetry, šaty a džíny.
  Oblíbená zvířata: Draci, jednorožci, kočky
  Oblíbený předmět: Obrana proti černé magii
  Oblíbený učitel: Remus Lupin
  Zájmy: čtení, zlobení, soutěže, obraná kouzla  Já vím, je to pořádný zmatek a vypadá to strašně nevkusně, ale já jsem prostě straaaaašně líná si nějak upravovat svoji vizitku. :-D

  Mám ráda:

  - Hudba
  - Harry Potter
  - Tanec
  - Knihy
  - Kreslení (malování)
  - Horory
  - Netflix :-3

  Nemám ráda:

  - Škola
  - Testy
  - Zeměpis
  - Matematika
  - Jídla od babičky
  - Sestra
  - Pavouci :-$:-QRv

  Moje vybrané obrázky:

  Pohoda s kávou a knihou, © Sophkins, https://pixabay.com/sk/users/sophkins-1403770/

  Články, které jsem napsala:

  Kniha „Čarodějnice“ od Roalda Dahla

  vydáno 30. května v 7:30

  Pokud se chceš dozvědět něco víc o této knize (o čem kniha je, recenze, obsah atd.), tak si přečti tento článek. celý článek

  Autorka: Valča_57

  Kniha „Matylda“ od Roalda Dahla

  vydáno 6. května ve 4:20

  Jestli se chceš dozvědět něco víc o této knize (o čem kniha je, recenzi, obsah atd.), tak si přečti tento článek. celý článek

  Autorka: Valča_57