1752678

Vizitka naposledy upravena:
8. ledna ve 4:04

Profilový obrázek:
Vikher, © Vikher

Styl vizitky:
Nuda ráno, © HelPik

Vikher

Moje přezdívka: Vikher
šampion

S Alíkem kamarádím už 45 dní. Jsem kluk. Mé skutečné jméno je Viktor a je mi 14 let. Narozeniny mám 28. srpna. Místo, kde bydlím, se jmenuje Praha-Křeslice. Mezi moje zájmy patří cestování, hudba, knihy, móda, muzea, příroda, sport, umění, zahrada. Naposledy jsem Alíka navštívil dnes v 0:00, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 60 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

MMXIX - Smutně a nerad nastupuji na ZŠ na Praze 2. Mám zde plno kamarádů, škola sice dá zabrat, ale mám to tam rád. Věnuji se florbalu, je to náplň mého života. Mám malého brášku a dva spokojené rodiče.

MMXVI - Bráška zmizel 18. listopadu, pár dní před jsme to mohutně oslavovali, dokonce přišli i mnozí sousedé. Jinak stále pokračuji na stejné základní škole.

MMXIV - Postupně celý rok nám je rozebírán dům ve kterém bydlíme v Křeslicích. Když už se v něm těžko bydlí prcháme do bytu na severním okraji Prahy. Rozjímáme nad tím jaké by to bylo pěkné mít sourozence. Školu neměním, pouze využívám jinou část metra linky C. Končím s florbalem.

MMX - Končím svůj poslední rok na základní škole. Především poslední půlrok ztrácím některé kamarády a já s radostí z ní odcházím. Absolvuji v létě ještě rozlučkový tábor a po půl roce odzápis. Měním typ školy, více si tam hrajeme a méně učíme a chodíme po obědě spát.

MMVII - Mamka je rozhodnutá, že se mnou bude doma a bude se o mě starat.

MMVI - Začínám mít problémy s motorikou, někdy musím být krmen, občas se mi podlamují nohy, tak to zkouším raději po čtyřech. Chodíme s tím po doktorech, ale mamka slyší jen to, že se to bude jen a jen horšit.

MMV - Už nechodím vůbec, musím být krmen neustále. Postupem času mi přestane chutnat tak musím být kojen. Ztrácím naprosto řeč a jen řvu.

MMIV - 1. září mamka se mnou jede do nemocnice o pár dní později mě tam nechává a s velkou bolestí se vrací domů.

Moji vizitku naposledy navštívili:

Luna, bambinak, kokytka, Heldu, raduuss, Tommy-Vercetti, mrbeanová, majacos, her, nicolas22

S kým kamarádím:  (5)

Aristoteles, her, kokytka, nicolas22, Šťur