Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Co jí provést?

  1766296

  Vizitka naposledy upravena:
  18. února v 18:15

  Profilový obrázek:
  🤗🤗, © Viktorie7

  Styl vizitky:
  Letní, hlavně zelený, s motýlky, © __Kočička00__

  Viktorie7

  Moje přezdívka: Viktorie7
  veteránka

  S Alíkem kamarádím už 280 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je myš Žakelína a je mi 14 let. Místo, kde bydlím, se jmenuje Město mých myšlenek a snů. Mezi moje zájmy patří cestování, filmy, fotografování, historie, hudba, chat, jazyky, knihy, rodina, tanec, vaření, zvířata. Naposledy jsem Alíka navštívila dnes v 0:45, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 291 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Občas mám náladu na to celou svou vizitku změnit, překopat od základů, protože mi ta stávající připadá nehorázně chaotická. Nelíbí se mi, zároveň jsem ale jako naschvál bez nápadů. Nevím, co sem přidat, odebrat, jak to celé uspořádat, od čeho se odvíjet...

  Takže tu nejspíš nějakou chvíli bude trčet tento text. Tedy aspoň do té doby, dokud mi nesvitne a konečně nevymyslím něco kloudného.
  Momentálně (i přes to, že straším neustále na Alíkovi) mám plno práce do školy i do kroužků. V kombinaci s domácími povinnostmi, mou neutichající vášní k pečení a tanci a taky jednou osůbkou, s kterou mám tendenci si na Alíkovi vypisovat, jak je den dlouhý, to moc neprospívá mé vizitce.
  Poslední úpravy někdy na začátku prosince, s distanční výukou taky trochu začínám bláznit a šílet (nejen kvůli testům a úkolům). Co si budeme povídat není to žádný med, ale pokusím se zapracovat na nějakém potencionálním textu.

  Snad to tu nebude viset tři týdny jako když jsem upravovala vizitku v září.

  Upraveným vizitkám a nápadům zdar!
  V.

  Moji vizitku naposledy navštívili:

  Doty5, Rachel0, Michael1994, Hogo, fidorka_11, PéťaJ, hrkelo, Zuzuška, Tobias7, KkAaTtEe

  Moje vybrané obrázky:

  Mí mňamózní skořicoví šneci <3

  Hry, které jsem si oblíbila: