1753765

Vizitka naposledy upravena:
13. ledna 2019 v 15:57

Profilový obrázek:
pes šedý, © Alík

Styl vizitky:
Letní, hlavně zelený, s motýlky, © __Kočička00__

Vikušínka

Moje přezdívka: Vikušínka
šampionka

S Alíkem kamarádím už 1 rok a 7 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Viki a jsou mi 3 roky. Narozeniny mám 11. června. Místo, kde bydlím, se jmenuje byt, kde bydlí VikiKlára. Mezi moje zájmy patří hry, příroda, rodina, sport, televize, zahrada. Naposledy jsem Alíka navštívila 10. července 2019, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 20 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Haf, já jsem Viki! A jsem jakokdyby... Sestřička VikiKláry. Trochu i její miminko. Jsem fenečka yorkshire teriera středního růstu, čistokrevná. Můžete mi říkat Vikuško, Vikušínko, Vikinko, Vikušo... Klárka a panička mi ale někdy říkají i zlatíčko, miláčku, miminko...
Na konci léta jsem trpěla otravou, Klárka o mém přípěhu napsala i článeček! Haf! https://www.alik.cz/a/pribeh-moji-statecne-vikinky.
Jsem moc ráda venku a ráda si hraju. Panička, páníček, Klárka nebo Lukášek (mladší bráška Klárky) mi vezmou můj uzel, gumovou kačenku nebo jinou hračku a začnou mi ji házet a přetahovat se o ní semnou.
Nespím ve svém pelíšku přes noc. Proč bych hako měla spát v nějakém pelíšku, když si moje rodina hoví v něčem, čemu říkají postel a dávají na sebe něco, jako... Jak to jen bylo... Peřina? Asi ano. Pod tou je taaaak teploučko! A útulno, příjemno... A navíc jsem s mou milivanou rodinkou.
A to už je asi vše. S touto vizitkou mi pomáhala VikiKlárka.
Vlastně není! Ještě jsem zapomněla dodat: Já a páníček jsme spřízněné duše už od mého narození. Máme totiž ve stejný den narozeniny!

Mám ráda:

Svou rodinuR^
VycházkyR^
HraníR^
PamlskyR^
Kosti(Ale když venku nějakou najdu, oanička, páníček nebo Klárka mi ji seberou a řeknou fuj :() R^
GranulkyR^
Své psí kamarády

Nemám ráda:

Jedy:-(
Romy:-(
Tyrany zvířat i lidí
Když někdo ubližuje mé rodině
:-E

S kým kamarádím:  (1)

VikiKlára

Kdo se mnou kamarádí:  (5)

magdička8, paratko2323, Ťapka_CZ, VikiKlára, vikinka28