1747574

Vizitka naposledy upravena:
25. května 2018 v 16:40

Profilový obrázek:
Kus mé maličkosti, © ZrzavaMyska

Styl vizitky:
Růžovočerný, © Condsalla

ZrzavaMyska

Moje přezdívka: ZrzavaMyska
zatoulaná

S Alíkem kamarádím už 1 rok a 267 dní. Jsem holka. Mezi moje zájmy patří divadlo, filmy, fotografování, historie, knihy, malování, muzea, rodina, umění. Naposledy jsem Alíka navštívila 23. července 2018, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 39 kamarádů.

Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

Co chci říct světu:

Objevila jsem se zde po několika letech, zapomněla jsem heslo od svého starého účtu, kde jsem nyní vedená jako ‚zatoulaná‘. Alíka jsem začala opět navštěvovat z nostalgie.
Jak je z mého jména jasné, jsem zrzka, což je pro mě dost charakteristická věc, stejně tak jako vymýšlení si příběhů, toulky po Praze anebo obyčejné kreslení a ilustrování svých povídek. Zajímám se o historii, psychologii a fotografii. Dělám to, co mě baví.
Mezi mé horší vlastnosti patří jakási mírná porucha soustředění při čtení. Čtu ráda, ale dělá mi to obtíže. Navíc někdy napíšu chybu, kterou ani nevidím, proto se předem omlouvám, jestli někde ten pravopisný nešvar napíšu.
Studuji gymnázium a byla bych ráda učitelkou, možná i z toho důvodu jsem si na Alíka vzpomněla.

Mám ráda:

Je mnoho věcí, které mám ráda, od maličkostí jako je například hezký východ/západ slunce, až po lidi, za které jsem vděčná, že je mám nebo znám.

Nemám ráda:

S kým kamarádím:  (0)

Kdo se mnou kamarádí:  (3)

ANDÍLEK2009, marbo1212, Rodé

Článek, který jsem napsala:

27. květen 1942 – atentát na Heydricha

vydáno 27. května 2018 ráno

Období druhé světové války je rozsáhlé, stalo se mnoho událostí, těch strašných, ale i těch dobrých. Ráda bych rozebrala tu dobrou. Kdo byl v paravýsadku Anthropoid a co bylo jeho cílem? celý článek

Autorka: ZrzavaMyska