Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Mráček
  Jsi tu poprvé?

  Co jí provést?

  1742465

  Vizitka naposledy upravena:
  16. listopadu v 10:01

  Profilový obrázek:
  Miky 1, © Zuzuška

  Styl vizitky:
  Black rose, © Xx-Miva-xX

  Zuzuška

  Moje přezdívka: Zuzuška
  veteránka

  S Alíkem kamarádím už 2 roky a 338 dní. Jsem holka. Mé skutečné jméno je Zuzka a je mi 11 let. Narozeniny mám 12. ledna. Místo, kde bydlím, se jmenuje Praha. Mezi moje zájmy patří cestování, fotografování, hudba, knihy, malování, rodina. Naposledy jsem Alíka navštívila včera ve 23:02, nyní jsem offline. Moji vizitku už navštívilo 261 kamarádů.

  Přihlas se a přidej si mě mezi své kamarády.

  Co chci říct světu:

  Zdravím tě, cizinče. Vítá tě tu jeden velmi šílený, ukecaný cholerik, který moc rád zábavu a kočičky. Jednu takovou kočičku dokonce má. Víš, je sice rád, že jsi sem zavítal, ale vlastně je mu to jedno, protože si ho stejně nepřidáš do kamarádů a jen tuhle vizitku prolétneš očima. Zní to flegmaticky, ale to bude tím, že toho cholerika vůbec neznáš. Tohle nejspíš už ani nečteš. Ale...jestli ano, prozradím ti jednu věc. Ten cholerik jsem totiž já.


  A teď něco o mně, vždyť proto tu jsi:)

  •Založila jsem pár spolků a jsem na to moc hrdá:)
  •Moc ráda píšu příběhy:).
  •Jsem hodně tvrdohlavá a mých názorů mě nikdo nezbaví;)
  •Moje převažující vlastnost je šílenost - a hned po ní hrdost na to, jak jsem šílená;)
  •Moc ráda organizuju:).
  •Jsem (někdy až krutě) upřímná.
  •Jsem opravdu hodně sarkastický člověk.
  •Jsem něco na pomezí optimisty a realisty, což je podle mě docela dobrá kombinace. Dále jsem spíše extrovert, ač mám i introvertní stránku a jak bylo řečeno nahoře, jsem cholerik.
  •Věřím v nadpřirozeno.
  •Jsem velmi nedůvěřivá.
  •Jsem ráda středem pozornosti, ač jediným pocitem, co na veřejnosti (tedy kdekoliv až na mou rodinu a nejlepší kamarádku) projevuji, je radost a občas vztek. Co se radosti týče, tu ale projevuji velice často, tudíž mě málokdo považuje za „pocitově chladnou a odtažitou“.
  •Jsem ateiska, ale podporuji buddhismus. Rodina mé nejlepší kamarádky i ona sama buddhisti jsou, tak mi předává různé informace ohledně tohoto náboženství:).
  •Jsem Potterhead. Další informace o mně a HP světem najdete o kousíček níž;).


  Jsem v Klubu pro Potterheady, tak Vám řeknu pár informací o tom, co mám z HP nejradši, základní údaje...(jako...chápete, že jo:D)

  Kolej: Hrdá Zmijozelka
  Hůlka: Cedrové dřevo, blána z dračího srdce, nepoddajná, 10 a 3/4 palců dlouhá
  Nejoblíbenější postavy: Narcissa, Bellatrix, Nymphadora
  Nejoblíbenější díly: HP a relikvie smrti (pokud berete jako film, tak 2. část), HP a fénixův řád
  Nejoblíbenější shipy: Dramione, Snily, Nuna
  Nejoblíbenější kouzelní tvorové: Maguár, Wampuma, Kluběnka
  Nejoblíbenější učitelé: Severus Snape, Remus Lupin

  Něco pro pobavení:

  K čemu je škola?
  Čeština= mluvit umím
  Ájina= máme GOOGLE překladač
  Matika= od toho je kalkulačka
  Fyzika= proč padám na držku vím
  Biologie= zvířata rozeznám
  Zemák= sever, jih, východ, západ -to stačí
  Výtvarka= kolečko, obdélník - to nakreslí každý blbec
  Tělák= cesta do ledničky stačí

  90% teenagerů by brečelo, kdyby se Billie Eilish rozhodla skočit z okna.
  Jesti patříš mezi těch 10%, co by si vzali popcorn a řvali by :„Skoč, skoč!“,
  tak si tohle zkopíruj a dej si to na vizitku:)

  Vědci zjistili, že 468997556789894532678908765554321245620 tupců přeskočilo toto číslo. Jestli jsi ho taky přeskočil/a, přičti 1 a zkopíruj si to do své vizitky;)

  Děkuji, že jste dočetli až sem a krásný den!

  Mám ráda:

  Ze zvířat kočky, jak jsem už psala, ale na paty jim šlapou vlci, takže takhle: Nejraději mám kočky a vlky.

  U barvy je to mnohem jednodušší: černá. Krásná a elegantní barva, kterou se nic nezkazí a mně - je to trošku egoistické, ale co už - vážně sluší. Abych doplnila do TOP 3, druhá je tyrkysová a třetí stříbrná.

  Dále vezmu své nejoblíbenější květiny. O těch jsem již psala v mé nástěnce, ale od té doby se můj názor změnil. Přeci jen, je to pár let zpátky:). A ano, schválně píši „květiny“, protože se nedokážu rozhodnout mezi dvěma, takže je to takhle: levandule a slunečnice.

  Poté bych sem mohla napsat svou nejoblíbenější činnost. Nad tou jsem ani nepřemýšlela, to mám jasné: trávení času s lidmi, které mám ráda. Jinak miluji čtení, kreslení (ne malování) a psaní příběhů.

  Jak jsem psala, miluji čtení. A proto je podle mě docela důležité sem napsat moji nejoblíbenější knihu. Jmenuje se Dalajlamova kočka a napsal ji David Michie. Opravdu skvělá, poskytne důležité rady do života, zasvětí vás do kouzla buddhismu, ale zároveň se nad ní pobavíte nejen díky tomu, že je psána z pohledu kočky. Všem, co nemají nic proti buddhismu, moc a moc doporučuji:).

  Ještě mě napadlo napsat sem lidské vlastnosti, které mám ráda: to bude upřímnost, schopnost udělat si ze sebe legraci - a smysl pro humor, ale ten s tím samozřejmě souvisí - a věrnost. Věrností nemyslím jen věrnost v partnerských vztazích, ale i v těch přátelských.

  Dále bych ráda napsala i své nejoblíbenější jídlo. Dlouho jsem přemýšlela, co by to tak mohlo být, ale teď už mám jasno: lasagne:).

  Možná by někoho z vás zajímalo i mé nejoblíbenější roční období a můj nejoblíbenější měsíc - samozřejmě myšleno jako měsíc v roce. Co se toho období týče, to by byl asi podzim, kdyby mi ho nekazil příchod do školy:). Takže za mě asi léto, které je moc fajn díky koupání, opalování, volnému času atp. Ten měsíc bude asi květen. Škola se blíží ke konci, už je teplo a celkově je to moc fajn měsíc:).

  A nakonec oblíbené seriály a oblíbený film: u seriálu jsem si stoprocentně jistá, to jsou Přátelé, dále Simpsonovi a Comeback:). U filmu je to taky jisté, Harry Potter:).

  Myslím, že už jsem toho napsala dost, takže skončím. Kdyby jste se na něco ještě chtěli zeptat, neváhejte a napište mi do pošty, ráda odpovím:).

  Nemám ráda:

  Ono je toho také hodně. Nechci vám tím ale kazit den, tak sem napíšu jen to, co považuji za nejhorší a tím pádem i za nejdůležitější:


  Týrání zvířat - hnusná, zlá věc, ze které se mi zvedá žaludek už teď, když o ni píši. Zvířata se lidem neubrání, nechápu, proč lidé ubližují bezmocným tvorům, kteří jsou podle mě chováním lepší, než lidi! Vždyť lidé kradou, vraždí, šikanují, kolikrát i mučí jiné lidi...jako ano, zvířata se také navzájem zabíjejí, ale to je kvůli tomu, že potřebují jídlo. Slyšeli jste snad někdy o tom, že by vrah svou oběť zabil kvůli hladu a následně ji snědl?

  Neupřímné a falešné lidi - falešné úsměvy přímo nenávidím a lháře také. Jako ano, pořád lepší, než lidé, co týrají zvířata, ale i tak jsou podle mne špatnými lidmi.

  Lidi, co nedodržují nařízení vlády ohledně koronaviru. Je to hloupé a nezodpovědné. Karanténa mi vzala mnoho - možnost vidět se s přáteli, kondičku a spoustu dalších věcí a myslím, že nejsem sama a nedodržování opatření rozhodně nepomůže, naopak.

  Ale jak říkám, nechci nikomu z vás kazit den, takže už radši nebudu nic psát:).

  Moji vizitku naposledy navštívili:

  JáJá1, Planet, Hogo, Adee, paratko2323, lékařský, jenisek98, vaiva, Misicka124, Vikomtík

  Moje vybrané obrázky:

  Rufík

  Články, které jsem napsala:

  Seriál Comeback

  vydáno 12. října ve 4:20

  Někdo z vás jistě o tomto seriálu slyšel a rád si o něm přečte nějaké informace. Další ho zná a rád si zkontrolujte, jestli o něm ví dost. A někomu z vás přijde comeback jen jako anglické slovo a podiví se, když zjistí, že je to i český seriál a rád o něm něco zjistí. Pokud jsem mezi tyto typy zařadila i vás, neváhejte a dejte se do čtení! celý článek

  Autorka: Zuzuška

  Jak to vlastně bylo aneb příběh šišky

  vydáno 5. května ve 4:20

  Všichni jste si nejspíš kladli otázky typu: „Jak se sem ta šiška dostala?“, popřípadě „Proč ta šiška kýchá? Má snad koronavirus?“ Testy na zmiňovanou nemoc však byly negativní, nebojte. Šiška tedy není hledaný pacient 0. Pořád jsem ale neodpověděla na otázku „Kde se šiška vzala?“ Je to delší příběh, proto čtěte dál! celý článek

  Autorka: Zuzuška

  Když vlk neumí s elektrickým sporákem aneb pohádka o kůzlátkách z 21. století

  vydáno 7. února ve 4:20

  Jak přechytračila kůzlátka vlka v 21. století? Odpověď nenaleznete ani na Instagramu, ani na Facebooku nebo Twitteru, dokonce vám ji nepoví ani přítel na telefonu. Naleznete ji jen a pouze v tomto článku. celý článek

  Autorka: Zuzuška

  Daleká-nedaleká budoucnost

  vydáno 3. února ve 4:20

  Rok 2030. 10 let. Pro každého je to jiná doba, pro ty, kterým je třeba 5 let, to přijde určitě jako za hodně dlouhou dobu. Ale pro ty starší, pro třeba padesátileté lidičky, je to jako za chvíli. celý článek

  Autorka: Zuzuška

  Knížka Kdyby kočky mohly mluvit

  vydáno 19. května 2018 ve 13:58

  Knížka od milovnice koček Romany Junkové psaná též pro milovníky koček mě velice zaujala. Kočky a kocouři jsou v této knížce samozřejmě hlavními hrdiny a hrdinkami. V každé kapitole o svém dobrodružství vypráví jiná kočka, která je v kapitole vždy dvakrát až třikrát vyfocená. celý článek

  Autorka: Zuzuška

  Můj kocourek Miky

  vydáno 18. dubna 2018 ve 4:20

  Miky je zatím roční kocourek, se kterým zažívám hodně zábavy (hlavně, když má amok) a on zažívá hodně dobrodružství. celý článek

  Autorka: Zuzuška

  Malé rady ohledně koček

  vydáno 6. dubna 2018 ve 4:25

  Když si pořídíte kočku, tak ji za chvíli začnete brát jako člena rodiny. Ale co udělat, aby si vás oblíbila ona? celý článek

  Autorka: Zuzuška

  Nástěnky, které jsem si oblíbila:

  Název Příspěvků Zakládající příspěvek Poslední příspěvek
  Vývoj Alíka Zkušební nástěnka ~ 2 tisíce Chlorid_sodný
  11. května 2017
  Pralinka2
  dnes v 1:15
  Kdo napíše v : 00:00, 11:11, 22:22 h, je hustej ~ 5 tisíc kokrhel
  26. prosince 2006
  Viktorie7
  včera ve 22:22
  Matematika Alíkova minihra: Počítání od ledničky do nekonečna ~ 5 tisíc –MM–
  5. března 2018
  anetahor
  včera ve 20:36
  Harry Potter Klub pro Potterheady ~ 3 tisíce Kralinda35
  17. prosince 2019
  Kralinda35
  včera v 15:20
  Statistiky Kolik máš kaček? ~ 5 tisíc ivanecka-3
  22. listopadu 2015
  fenečkaEjmi
  včera ve 14:15
  Televize Comeback – názory, kvízy atd. ~ 250 DžungaráčekChlupáček
  4. června ve 12:14
  DžungaráčekChlupáček
  úterý ve 20:11
  Soutěž o nejlepší vizitku ~ 2 tisíce lékařský
  23. července 2018
  darkness
  pondělí v 19:05
  Škola Školní zážitky, historky a perličky z hodin ~ 150 Nairaan
  4. září 2017
  circi
  neděle ve 22:09
  Nástěnka hrošího smajlíku ~ 500 Hroch Pepíček
  15. května 2019
  MichP
  sobota ve 22:35
  Co na to Češi s Hogem ~ 600 Hogo
  4. května v 18:39
  Hogo
  pátek v 17:00
  Kdo má dnes svátek? Znáte takového člověka? ~ 2 tisíce Alasthorka
  24. listopadu 2010
  anikaa
  25. listopadu ve 21:37
  Slovní sporty Slovíčkaření – přidej, odeber, nebo vyměň jedno písmeno ~ 9 tisíc aniusia
  30. srpna 2017
  MikiRoth
  19. listopadu ve 20:51
  Volný čas Jeden napíše otázku, druhý odpověď! ~ 7 tisíc lev55
  4. listopadu 2009
  tygřice8
  16. listopadu v 11:48
  Volný čas Tak schválně, kdo napíše nejvíce příspěvků? ~ 3 tisíce ÁjaNeumannová
  20. srpna 2010
  Natýček1
  15. listopadu v 9:08
  Zkus popsat Alíkovými smajlíky jak se máš ~ 400 tomato
  20. ledna v 19:06
  Heďoušek
  30. října ve 22:32
  Klub kočičí válečníci 53 Pony_In
  7. prosince 2018
  majdula2000
  19. září v 16:13
  Vtipy Vtipné hlášky ~ 300 DžungaráčekChlupáček
  16. srpna 2017
  StrangerThings
  9. září v 15:54
  Ankety Jak si představujete uživatele Alíka ve skutečnosti? ~ 600 SVETLO
  8. února 2018
  Risko77
  5. září v 10:58
  Zahrajeme si hru Doplň slovo ~ 900 evacadova
  2. srpna 2017
  LillMissAlex
  14. července v 17:28
  Dávám úkoly! ~ tisíc žofka10
  1. ledna 2018
  JáJá1
  27. června 2019
  Otázky o kočkách 98 Šároušek
  19. dubna 2018
  Šároušek
  3. dubna 2019
  Klub zvířat :) 78 žofka10
  17. března 2018
  číča800
  7. října 2018

  Hry, které jsem si oblíbila: