Vtipy
na jakékoliv téma
Přidejte si vtipy na svůj web!

O policajtech

Jede pán s vozem,který táhne kůň a veze velkou káď .Zastaví ho policista a ptá se : „Co to vezete?“ Pán odpovídá: „ To je banánova šťáva, ochutnejte.“ Policista tedy ochutná:„Fuj! Vždyť je to močůvka.“ A pán s vozem se zasměje, mrskne bičem a zavolá na koně: „ Hyjéé, Banáne!“

28. června 2013
Zvířata

Přijde medvídek do doupěte a povídá bratrovi: "Dostali jsme deset pohárků medu. Spravedlivě jsem je rozdělil- mně osm a tobě osm." Bráška mu odporuje: "Ale počkej, počkej, osm a osm není deset." "To je jedno. Já si svých osm už snědl."

28. června 2013
Zvířata

Přijde černoch do obchodu a na rameni mu sedí papoušek. Prodavačka se rozplývá: "Jé, ten je ale krásný, kde jste ho vzal?" "V Africe, tam jich je plno," odpoví papoušek.

28. června 2013
Černý humor

Hádají se tři kluci o to, kdo má silnějšího dědu. První kluk říká:" na mého dědu spadl stůl a řekl jenom au. To nic není říká druhý, na mého dědu spadlo auto a řekl au. To nic není říká třetí, na mého dědu spadl barák a neříkal nic.

28. června 2013
Pepíček

Učitelka: "Pepíčku dům má 8 pater, do každého vede 25 schodů. Kolik schodů musíš vyjít aby ses dostal do osmého patra? Pepíček: "Pokud jede výtah, tak žádný, paní učitelko.

28. června 2013
Rodiče - děti

Ráno před školou říká otec své dceři: "Jestli tu písemku nenapíšeš za 1, tak zapomeň že jsem tvůj otec!" Odpoledne přijde dcera domů: "Tak co písemka?" ptá se otec. A dcera na to: "A ty jsi jako kdo?"

28. června 2013
Chuck Norris

Dobro a zlo vymyslel Chuck Norris pro snadnější kategorizaci svých skutků.

a_u, 28. června 2013
Chuck Norris

Chuck Norris svým kloboukem přikryje Slunce.

a_u, 28. června 2013
Černý humor

V Somálsku běží kus šunky po ulici, co ji síly stačí a za tou šunkou běží horda Somálců. Šunka vběhne do postranní uličky a tam vidí, jak se na jednom kontejneru opaluje řízek. Tak se šunka udýchaně ptá: "Jak to že tebe Somálci nehoní?" A řízek si v pohodě sundá sluneční brýle, usměje se a odpoví: "Mě tady nikdo nezná."

a_u, 27. června 2013
Zvířata

Vsadí se Rus, Američan a Čech, kdo přejde jeskyni strachu. Američan v půlce slyší: "Stáhnu tě z kůže, sním a zahodím!". Američan uteče, Rus v půlce slyší to samé a uteče nakonec jde Čech v půlce slyší stáhnu tě z kůže sním a zahodím. Čech jde dál a vidí opici která loupe banán a zpívá:"stáhnu tě z kůže sním a zahodím!!

bv100, 27. června 2013
Černý humor

Víte jaká je výhoda stáří? Můžete si čistit zuby a zpívat...

27. června 2013
Hlášky

Proč vlaštovky odlétají na zimu do Afriky? Protože by tam pěšky nedošly.

27. června 2013
Pepíček

Učitelka: "Vymyslete věty se slovem pakliže." Anička: "Květiny by se měli zalévat, pakliže je horko" Pepíček: "Když jsme jeli s tatínkem na hory, na tatínka spadl batoh a pak lyže."

anička999, 27. června 2013
Hádanky

Co je to? Když se to vyhodí nahoru nic to není a když to spadne dolů je to tísícovka.Já nevím ale kdybych to věděla dělám to od rána do večera.

27. června 2013
Hlášky

Víte jaký je rozdíl mezi mužem a písmenem Q ??Žádný, muž je nula s ocáskem.

27. června 2013
Zvířata

Na větvi visí dva lenochodi. První den nic, druhý den nic, třetí to samé. Čtvrtý den pootočí jeden hlavou a druhý to komentuje: "Ty seš nějak nervózní!"

27. června 2013
Ostatní

Jaký je rozdíl mezi pádem z prvního a desátého patra? Z prvního je to: "Buch... Ááá." Z desátého: "Ááááá... Buch."

27. června 2013
Zvířata

Přijde zebra k fotografovi a ten se jí zeptá: '' Fotečky by ste chtěla barevné nebo černobílé?''

26. června 2013
Hádanky

Jaký je rozdíl mezi tchýní a nemluvnětem? Žádný...stačí pochovat a je klid!

26. června 2013
Zvířata

Potkají se dvě želvy: ,,Kde máš krunýř?'' ptá se vyděšeně první. ,,Ále, utekla jsem z domova.''

26. června 2013
Škola

V laboratoři paní učitelka tahá žáka za ucho: ,,Žáku Procházko, tvým úkolem bylo správně zapsat rovnici a spočítat množství reaktantů, a ne křičet Hrnečku, dost!''

26. června 2013
Černý humor

Češi přistanou na neznámém ostrově, kde je zajmou kanibalové. Jejich Šaman se chlubí: ,,Já jsem studoval v Americe.'' Čech se ho ptá: ,,A to pořád jíte lidi?'' ,,Ano, ale teď už nožem a vidličkou!''

26. června 2013
Černý humor

Římský císař promlouvá ke Gladiátorům: ,,Gladiátoři, dnes budete zápasit ve vodním pólu. Mužstvo, které vyhraje, dostane svobodu!'' ,,A jak poznáme soupeře?'' ,,Snadno, krokodýli budou mít bílé čepičky.''

26. června 2013
Škola

Paní učitelka jde s 5.A na procházku. Na návsi uvidí děti okousanou lípu. "Helenko", ptá se paní učitelka "Kdopak to asi udělal?" Helenka: " Nechci žalovat, ale určitě někdo z béčka!"

20. června 2013
Blondýny

Blondýnka říká druhé blondýnce: Když uhodneš kolik mám laků na nehty, dám ti oba dva. Druhá blondýnka říká: Tři?

20. června 2013
Rozluštěte koalí tajenky! Každých pět dní vyhrávají dva luštitelé.

Vložit nový vtip

Zde můžeš přidat vlastní vtip. Musí být vhodný pro děti a měl by se vejít do limitu 1000 znaků.

Před odesláním se prosím porozhlédni, jestli zde už stejný vtip není. Můžeš použít i vyhledávání, které je .

Vtip bude zveřejněn až po kontrole někým z redakce Alíka.

Napiš svůj vtip:

Vkládat vtipy mohou jen přihlášení uživatelé.

Pokud máš účet, , pokud ne, můžeš se zaregistrovat.