Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Pepíček

  Paní učitelka: "Tak dětičky! Ted´ mi řekněte větu se slovem ananas." Honzíček: "My na zahradě pěstujeme ananas." Mánička: "Ananas je moc dobré ovoce." Pepíček: "Tatínek jede na dovolenou a na nás se vykašlal!"

  Linda-Le, 18. září 2013
  Hlášky

  Zdá se vám že vaše kočka není příliš hebká, použijte aviváž zaručeně zhebne.

  18. září 2013
  Hurvínek

  Přijde Mánička k Hurvínkovi na návštěvu a povídá "Teda Hurvínku, já nechápu jak vy to tady děláte, že nemáte hodiny. Jak víte, kolik je hodin?" A Hurvínek na to "To je jednoduchý. Z pokoje vidím na kostelní věž." Ale Mánička se ptá dál "Ale Hurvínku, jak to děláte, když potřebujete v noci vědět, kolik je hodin? To přece na věž nedohlédneš!" A Hurvínek si poskočí a povídá "To je jednoduchý. Rozrazím okno a zatroubím na tuhletu trubku. Vždycky se někdo ozve: Kterej blázen tady vytrubuje ve tři hodiny ráno?! "

  18. září 2013
  Obchody

  Přijde pán k pokladně a přeje si tramvajenku (jízdenku na tramvaj, která trvá delší dobu). A paní pokladní se sladce usměje a zeptá se "A budete si ji přát na měsíc?" "Ne, do Brna, ty trdlo."

  18. září 2013
  Blondýny

  Víte, jak blondýnka zabíjí komára? Hodí ho z útesu!

  18. září 2013
  Ostatní

  Jde opilec lesem, vrazí do stromu a řekne: "Promiňte, já nechtěl." Pak vrazí do dalšího stromu a řekne: "Pardon, opravdu jsem vás neviděl." Když se to stane asi tak po desáté, odevzdaně si sedne na pařez a řekne: "No nic, počkám, až ten průvod přejde..."

  a_u, 18. září 2013
  Hlášky

  V pivu je vitaminů málo, proto se ho pije hodně.

  Linda-Le, 18. září 2013
  Ostatní

  Povídá v hospodě jeden pán pánům: "Na internetu je hodně podvodníků! Dejte mi 2 000Kč a já vám řeknu jak na ně!"

  Linda-Le, 18. září 2013
  Blondýny

  Blondýna se chlubí druhé, že potkala kouzelného dědečka který ji slíbil splnit přání. " A co ti nabídl?" Ptá se ta druhá. "Buď výtečnou paměť nebo velké poprsí." "A co sis vybrala?" "Já už si to nepamatuju!"

  18. září 2013
  Pepíček

  Paní učitelka se ptá Pepíčka : „Pepíčku, jakých deset zvířátek je v Africe? “ Pepíček řekne :„Jeden slon a devět žiraf.“

  18. září 2013
  Hádanky

  Má to osm ruk a jeden kufr.Co je to? Chobotnice co jede na dovolenou.

  18. září 2013
  Hádanky

  Víte, jaký je rozdíl, mezi motorkou a slupkou od banánu?? Žádný, šlápneš a jedeš.

  18. září 2013
  Ostatní

  Jde Karkulka lesem a potká lišku. Liška se na ni podívá a řekne: "Karkulko, ty jsi kráva." Karkulka jde dál a potká jezevce. Jezevec jí řekne: "Karkulko, ty jsi ale kráva." Jde dál a potká vlka. Vlk se zase na Karkulku podívá a řekne: "Karkulko, ty jsi kráva." Karkulka jde dál, celá nešťastná a potká veverku. "Prosím tě, veverko," ptá se Karkulka, "proč mi všichni říkají, že jsem kráva?" Veverka se na Karkulku podívá a řekne: "Karkulko, vždyť ty nemáš košíček!" A Karkulka se plácne do čela: "Já jsem ale kráva!"

  a_u, 18. září 2013
  Chuck Norris

  Chuck Norris dojel na konec kruhového objezdu.

  18. září 2013
  Zvířata

  Medvěd se zajícem chytí zlatou rybku a ta má každému splnit 3 přání. První si přeje medvěd: "Já chci pořádně macatou medvědici ." Když ji dostane, přeje si zajíc: "Já chci rychlou motorku." Když má zajíc motorku, má medvěd druhé přání: "Chci mít harém takových medvědic." Zajíc má druhé přání: "Chci, aby v té motorce byl pořád benzín." Medvěd - třetí přání: "Chci mít v lese deset takových harémů." A konečně zajíc - třetí přání: "Já chci, aby byl medvěd homosexuál!" Na ta slova zajíc nasedá na motorku a uhání pryč.

  18. září 2013
  Mezinárodní

  Hádá se Čech, Číňan a Japonec, kdo má více. Číňan:„My máme 10 000 ozbrojených tanků a letadel.“ Japonec:„My máme 100 000 ozbrojených tanků a letadel.“ Čech:„A my máme cikány a oni vám to všechno seberou.“

  18. září 2013
  Ostatní

  Je jednou jedna maminka a má dva syny kteří se jmenujou Mozeček a Držhubu. Jednou pošle Mozečka do kina a Držhuba nakoupit. Držhubu stojí u pokladny a prodavačka se ho ptá. ,,Chlapečku, jak se jmenuješ?'' ,,Držhubu.'' Neštve ji to a tak se ptá znovu: ,,Chlapečku, jak se jmenuješ?'' ,,Vždyť vám říkám Držhubu!'' Prodavačka se rozzuří a říká ,,Okamžitě mi řekni jak se jmenuješ nebo zavolám policii!'' ,,Vy jste hluchá? Držhubu!'' Přijedou policajti a ptají se Držhuba : ,,Chlapečku, jak se jmenuješ? A řekni nám to, nebo zavoláme tvé mamince a ona sem přijde!'' ,,Držhubu.'' klidně odpovídá chlapeček. Poldi zavolají Držhubovu matku. Policajt se jí ptá : ,,Paní, jakpak se jmenuje váš syn?'' ,,Držhubu.'' odpoví klidně maminka. ,,A máte vy vůbec mozeček?'' ptá se rozzuřený policat. ,,Ale samozřejmě, je zrovna v kině!''

  18. září 2013
  Chuck Norris

  Bůh umí chodit po vodě, ale Chuck Norris umí plavat v betonu.

  17. září 2013
  Blondýny

  Proč blondýna hází do záchoda rohlíky?????????????? KRMÍ WC KACHNY!!!!!!

  17. září 2013
  Hlášky

  Pane vrchní, mám hlad jako vlk. Lituji, ale Červené Karkulky nevedeme.

  17. září 2013
  Zvířata

  Přijde králík do železářství a povídá: "Dobvý den máte těfnění?" A prodavač povídá: " Nemáme králíku a už sem nechoď." Tak přijde králík druhý den a povídá: "Dobvý den máte těfnění?" "Nemáme králíku a jestli ještě jednou přijdeš pověsím tě tam na ten hřebík." Králík zase přijde třetí den a povídá: "Dobvý den máte těfnění?" Tak prodavačka pověsí králíka na hřebík vedle obrazu Václava Havla a králík povídá: "Tys taky chtěl těfnění?"

  17. září 2013
  Blázni

  Kontrola jde do blázince, zkontrolovat blázny a že prý kdo odpoví správně na otázku - , co je zač,že může jít domů. 1 Blázen: Já nejsem blbeček,ale čtvereček! 2 Blázen: Já jsem pulec.Teda co z něj zbylo. 3 Blázen: Já jsem člověk. Kontrola: Jak jsi na to přišel? 3 Blázen: Vydělil jsem čtvereček pulcem.

  ZUZIK765, 17. září 2013
  Zvířata

  Sedí žába na studni, slyší přijíždět prince a už na něj z dálky křičí :„Když mě políbíš,něco dostaneš.“ Princ žábu políbí a žába ihned reaguje: „Dostaneš ekzém!!!!!“

  17. září 2013
  Hádanky

  Jak poznáte globální oteplování? Když lední medvědi začnou sundávat kožichy.

  17. září 2013
  Blondýny

  V hořícím pokoji leží muž když v tu otevře dveře blondýnka a řekne: " O promiňte, asi jsem si spletla pokoj, jo a s tím topením byste to neměl přehánět, mate tu vedro.,,

  17. září 2013