Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Hádanky

  Je to zlaté a lítá to, co to je? Vysmátá moucha se zlatým zubem...

  15. září 2013
  Černý humor

  Potkají se dva kamarádi a ten jeden povídá druhému: "Tak co, jak to de?" První mu na to odpoví: "No, manželka šla pro brambory a srazilo ji auto." Druhý se zděsí a povídá: "Ježíšikriste, to je strašný, co teď budeš dělat?!" První se zamyslí a po chvíli odpoví: "No, já nevím, asi rýži!"

  15. září 2013
  V restauraci

  Chlapík si po obědě v restauraci prdne. Strašně se stydí, a tak aby zakryl, co se stalo, trochu zavrže židlí. Nahne se k němu chlapík od vedlejšího stolu a říká: „ Úplně jiný zvuk co! “

  15. září 2013
  Zvířata

  Veverka sedí na stromě a louská oříšky. Rozlouskne první - stříbrné šaty. Rozlouskne druhý - zlaté šaty. Rozlouskne třetí - svatební šaty. Veverka se rozpláče, schoulí se na větvičku a vzlyká: "Já se kvůli tý blbý pohádce nikdy nenažeru!!!"

  15. září 2013
  Hádanky

  Víte proč ptáci lítají na jih ? Protože pěšky je to daleko.

  capriola, 15. září 2013
  Ostatní

  Posmívá se plešatý hrbatému: „Co máš v tom batohu?“" Hrbatý:„ Tvůj hřeben.“

  15. září 2013
  Ostatní

  Baví se dva známí: "Moje manželka chce zhubnout, tak jezdí na kole." "A má to nějaký výsledek?" "Má, jsem chudší o pět kilo." "Jak to?" "Platil jsem opravu kola."

  a_u, 15. září 2013
  Černý humor

  Zaťuká smrtka: Odčítání lidu!!!!!!!!!!

  15. září 2013
  Blondýny

  Blondýnka letí do Londýna. Jak ji připravíte o místo u okna? - Řekněte jí, že sedadla do Londýna jsou v prostřední řadě. :)

  15. září 2013
  O lordech

  Ptá se lord sluhy. „Má citron zobáček?“ „Ne, ne pane.“ „A nožičky?“ „Nene pane.“ „Tak to jsem si do čaje vymačkal kanárka.“

  15. září 2013
  U lékaře

  Přijde chlap k doktorovi. "Co vás trápí"? "Mně nechce stát..." "Jasně, tak tady vám to napíšu, s tím si zajdete do lékárny a to určitě pomůže". Vyleze ven, potká kámoše. "Ty marodíš"? "Ne, mně nechce stát dát důchod a doktor mně na to dal prášky".

  Kildovakaček, 15. září 2013
  Černý humor

  Jde pan Novák do porodnice za svou manželkou a teď už i synem. Klepe na sesterně a po chvíli mu otevře sestřička, tak pan Novák se představí řekne za kým jde a najednou se sestřička přestane usmívat a zatváří se rozpačitě. Po chvíli odpoví ať jde za ní. Když jsou v první zatáčce tak sestřička řekne pane Novák já vám musím něco říct, ono to dítě nemá ručičky. Pan Novák na ní vytřeští oči a řekne:,,Ale co, je to můj syn a chci ho vidět´´.Sestřička říká dál:,,Pane Novák, ono to dítě nemá ani nožičky´.´´.Pan Novák si sednul a sestra mezitím řekla, že zavolá pana doktora. Tak přijde pan doktor a jdou dál, už stojí přede dveřmi s inkubátorama a pan doktor povídá:,,Pane Novák, já vám to povím na rovinu, ono to nemá ani tělíčko ani hlavičku, ono je to ucho.´´.Pan Novák tam omdlel a když ho probudili, tak říká:,,A co to teda je?´´.Pan doktor poví:,,Je to ucho, ale neslyšící´´.

  15. září 2013
  Ostatní

  Povídají si muži. Jeden se ptá: "Kde bydlíš?" Druhý odpoví: " V domě." "A kde je ten dům?" "Hned vedle sousedova domu." odpoví. "A kde je ten sousedův?" zeptá se muž. "Nebudeš tomu věřit!" Říká muž. "Povídej!" "Hned vedle mého!"

  15. září 2013
  Blondýny

  Ptá se blondýna kolemjdoucího: "Nevíte náhodou, kolik je hodin?" "Za deset minut bude jedenáct." "Jo, za deset minut, ale kolik hodin je teď?"

  14. září 2013
  Chuck Norris

  Chuck Norris umí vypít vodu z kohoutku na ex.

  a_u, 14. září 2013
  Blondýny

  Blondýna chodí po ulici a zeptá se jednoho pána:"Pane,kde je druhá strana ulice?"Pán ukáže na druhou stranu ulice a blondýna říká:"Vidíte, a tam mi řekli že tady."

  14. září 2013
  Ostatní

  Dva kamarádi se sešli 10 let po maturitě a řekli si, že zajdou do hospody U Lva, protože tam mají hezký holky. Sešli se 20 let po maturitě a řekli si, že zajdou do hospody U Lva, protože tam mají dobré pivo. Sešli se 30 let po maturitě a řekli si, že zajdou do hospody U Lva, protože tam už dlouho nebyli. Sešli se 40 let po maturitě a řekli si, že zajdou do hospody U Lva, protože tam mají bezbariérový přístup. Když se sešli 50 let po maturitě, řekli si, že zajdou do hospody U Lva, protože tam ještě nikdy nebyli.

  14. září 2013
  Ostatní

  Kartáček říká:„Mám tu nejhorší práci na světě.“ A toaletní papír na to: „Jo jasně.“

  14. září 2013
  Ostatní

  Podívej Martínku, to je brm, brm.¨ Babi, to není brm,brm to je sedan BMW...

  14. září 2013
  Černý humor

  Ptá se jeden kamarád druhého:„Vypálíš mi teda na ten disk ty Lidice?“

  MAruzs, 14. září 2013
  Ostatní

  "Jak to, že v kartách máte takové štěstí a na dostizích jste ještě nevyhrál?" "Jo pane, jen si zkuste strčit koně do rukávu!"

  14. září 2013
  Černý humor

  Pepíček přijde do školy a paní učitelka se ho ptá: „Pepíčku, ty jsi mi včera lhal. Říkal jsi, že tvůj děda v pátek umřel.“ A Pepíček na to: ,,Paní učitelko dědeček vážně umřel, ale tatínek ho posadil na okno protože pošťačka přinášela důchod!!!!!!!!!

  14. září 2013
  Pepíček

  Říká Pepíček otci: "Tati, paní učitelka nám říkala, že si lidé mají navzájem pomáhat, takže mi dneska uděláš domácí úkol?"

  14. září 2013
  Cestování

  V tramvaji Přijde stará paní. Mladíku, nechcete si stoupnout? To znám, vy si sednete a já si stoupnu.

  Kildovakaček, 14. září 2013
  Blondýny

  Víte jak blodnýna zabijí kapra????¨ Snaží se ho utopit!

  14. září 2013