Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Muži - ženy

  Sedí naproti sobě manželský pár ve vlaku. Manžel řekne manželce: „ Pojď si sednout vedle mě“. Manželka se k manželovi přitulí a řekne: „Co tak najednou? “ Manžel jí na to odpoví: „Ale, už jsem nemohl vydržet se na tebe dívat. “

  27. července 2013
  Škola

  "Dnes mě při té písemce nic nenapadlo,odevzdal jsem čistý papír,"řekl Honzík. "Jéjé,aby si tak pan učitel myslel že jsem opisoval,"lekl se Pepík.

  27. července 2013
  Škola

  Ptá se otec syna: "Co to tam gumuješ, Pepíčku" "Pan učitel mi říkal, abych si co nejdříve opravil tu pětku!"

  27. července 2013
  Pepíček

  V tělocviku děti cvičí. Pepíček dělá jeden cvik špatně a učitelka mu povídá: „Pepíčku, vypni tu hruď!“ A pepíček odpoví:„Paní učitelko, ale já nemám ovladač.“

  27. července 2013
  Pepíček

  "Rodino,dostal jsem prémie! Poletíme k moři! Prosím tě,proč brečíš,Pepíčku?" "Když já s vámi nemůžu,já ještě neumím létat!"

  27. července 2013
  Černý humor

  Majitel stáje odjede na 2 roky na dovolenou.Když se vrátí,jsou jeho koně velmi vyhublí.Ptá se krmičů:„Co se to stalo?“ "Víte,když oni nám řekli,že jí jenom obrok."

  27. července 2013
  O lordech

  "Jean!" "Ano?" "Bouchni pořádně rukou do stěny!" "Proč, pane? "Jsem rozlobený!"

  27. července 2013
  Pepíček

  Učitelka se otočí a začne křičet: "Kdo se to pořád otáčí?" Pepíček odpoví: "Země! Učitelka se naštve a řekne: "kdo to řekl a pepíček: "Galileo Galilei!"

  27. července 2013
  Chuck Norris

  Neexistuje žádné "globální oteplování"to jen Chuck Noris natočil slunce,aby mu nebyla zima.

  27. července 2013
  Pepíček

  Paní učitelka zadá domácí úkol přes prázdniny:"žáci přes prázdniny mi napíšete sloh s minimálně 1000 slovy. A můžete už začít hned teď."Pepíček napíše slovo Raffaelo a řekne paní učitelce že už to má hotové. Učitelka: "Ale Pepíčku to není více než tisíc slov!" Pepíček:"Ale je! Vy nevíte? Raffaelo více než tisíc slov."

  27. července 2013
  Ostatní

  Velitel roty říká vojínům: "Zítra jdeme do divadla na Figarovu svatbu, přijďte vzorně upraveni. Druhého dne se sejdou před divadlem a všichni jsou vzorně oblečeni a v rukou drží malý dárek. Velitel se jich zeptá: "Proč jste přinesli ty dárky??" A vojáci odpoví: "Jdeme přece na svatbu ne?" To není opravdová svatba, praví velitel. To je divadelní hra. Za chvíli šeptá jeden vojín druhému: "Teď machří, ale když jsme šli minule na Labutí jezero, nesl největší pytel s chlebem."

  27. července 2013
  Pepíček

  Pepíček jde domů a maminka na něj křičí: "Proč si snědl ty peníze?!" A Pepíček odpoví: "Ale mami vždyť jsi mi je dala na oběd."

  27. července 2013
  Chuck Norris

  Chuck Norris naučil šmirgl papír co je to být drsný.

  27. července 2013
  Pepíček

  Jde kolem domu dědeček a vidí Pepíčka, který se snaží dosáhnout na zvonek. A tak se ho zeptá: "Nechceš, abych na ten zvonek zazvonil, chlapečku?" Pepíček na to: "Tak jo." Dědeček zazvonil a Pepíček zakřičí: "A teď zdrháme dědo."

  27. července 2013
  Škola

  Paní učitelka ve škole vyvolá Pepíčka: ''Tak,Pepíčku,vyjmenuj mi aspoň dvě zájmena.'' Pepíček odpoví:''Kdo,já?'' ''Výborně,Pepíčku!''

  27. července 2013
  Blondýny

  Chlápek v baru povídá blondýnce: "Chtěl bych ti zavolat." "Fajn, moje číslo je v telefonním seznamu." "Ale nevím, jak se jmenuješ." "Jméno je tam taky."

  27. července 2013
  Ostatní

  Poznámka v ŽK: Plácá mě pravítkem přes zadek a dělá si ze mě srandu že jsem hezká.

  anička999, 27. července 2013
  Hádanky

  Víte jaký je rozdíl mezi komárem a žalobcem? Žádný,oba jsou dotěrný.

  27. července 2013
  Hlášky

  Stěžuje si telefonní číslo:"to je život furtmě někdo vytáčí!"

  27. července 2013
  Zvířata

  Víte, co je to slimák? Šnek bezdomovec.

  24. července 2013
  Blondýny

  Ve výtahu je hloupá blondýnka ,chytrá blondýnka a vodník. Kdo se zachrání když výtah spadne? Hloupá blondýnka, protože chytrá blondýnka a vodník jsou pohádkové bytosti.

  22. července 2013
  O policajtech

  Jdou si takhle policajti na procházku a viděj u silnice válet mrtvolu. První policajt povídá: „Hele mrtvola co s ní uděláme?“ Druhej povídá: „Doneseme jí na stanici“ První: „Né, to si budou myslet, že jsme to udělali my.'' Druhej: ,,Spálíme ji.“ A hodili jí do kopřiv.

  22. července 2013
  Ostatní

  Kontrola jízdenek!! pravil nenápadně oblečený muž v tramvaji.Prohlíží cestovní doklady a pak přijde k panu Procházkovi a povídá:„Pane,vaše jízdenka je neplatná!“ „Vy jste ňákej divnej,“ začal se zlobit pan Procházka, „deset let na ni jezdím a najednou je neplatná!?“

  22. července 2013
  Černý humor

  Hlášení v Praze:,,Jelikož jsou záplavy, tak policajti nebudou špatně zaparkovaným autům dávat botičky, ale kotvičky´´.

  MAruzs, 22. července 2013
  Blondýny

  Blondýnka má špatné srdce a umírá. V jednom z jejích posledních dnů se najde dárce, který jí může dát své srdce. Za měsíc píše blondýna dopis do nemocnice : "Ahojky milý dárče, doufám, že se zotavuješ stejně rychle jako já!" Podepsána Blondýna s.r.o.

  22. července 2013