Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  O policajtech

  Víte proč mají policajti na televizi žiletku? Aby měli ostřejší pohled.

  10. června 2013
  Zvířata

  Víš, jak se nejlépe loví pštros? Bafneš na něj na betonovým dvorku.

  10. června 2013
  Černý humor

  Víte jaký je rozdíl mezi budíkem a babkou?Budík se nejdřív natáhne a pak poběží a babka nejdřív poběží a pak se natáhne.

  10. června 2013
  Pepíček

  Jede Pepíček na kole a volá na tátu: "Tati já jedu bez jedné ruky." Za chvíli:"Tati já jedu bez druhé ruky."A potom: "Tatí já jedu bez zubů.

  9. června 2013
  Ostatní

  Chlubí se těhotná paní sousedce: „Naše dceruška je rozená herečka, už čtyřikrát hrála, že chce na svět!”

  9. června 2013
  Blondýny

  Na ostrově ztroskotají 3 blondýnky.Najednou se jim zjeví víla a povídá: „všem vám splním jedno přání.“ První blondýnka si přeje, aby byla chytřejší.Najednou se promění v brunetku a přeplave na pevninu. 2 blondýnka si přeje, aby byla ještě chytřejší než ta první. Najednou se promění v zrzku, vyrobí si člun z rákosí a odjede. 3 blondýnka si přeje, aby byla ještě chytřejší než ta předtím. Najednou se změní v muže a odejde přes MOST!!!!!

  9. června 2013
  Blondýny

  Rozhodnou se dvě blondýny že si udělají piknik. Ta první navrhuje že by se měly posadit pod stromem. Ale ta druhá říká: "Ne, ne, pojďme si sednout sem, doprostřed silnice, je tu krásný výhled!" Tak si sednou na silnici. Po chvíli jede auto a řidič prudce cukne volantem, aby do blondýnek nenaboural a narazil do stromu. Blondýna, co navrhovala piknikování na silnici se otočí na tu druhou a říká: "Jen se podívej, jak bychom dopadly, kdybychom si sedly pod ten strom!"

  5. června 2013
  Ostatní

  V městečku je potopa. Všichni utíkají jenom pan farář se modlí k bohu: Já utíkat nebudu protože vím že mě zachráníš ó mocný bože!!!Tak přijede auto: Honem pane my vás zachráníme nastupte si!!! Ne bůh mě zachrání!!!řekl farář. Tak přijelo další auto: Rychle pane faráři my vás zachráníme!!!Ne bůh mě zachrání! Tak přiletěl vrtulník: Honem pane my vás zachráníme!!!Ne bůh mě zachrání. A už se utopil. Tak je v nebi u boha: Ach bože já v tebe věřil a ty jsi mi nepomohl!!!Co to tady plácáš za nesmysly vždyť sem ti poslal 2 auta a 1 vrtulník odmítl si je tak co chceš víc!

  5. června 2013
  Blondýny

  Jede blondýna v autě a najedenou ji potká sněhová bouře. Vzpomene si jak jí táta říkal, že když uvízne ve sněhové bouři tak má počkat než kolem neprojede nějaký sněhový pluh a pak má jet za ním. Tak čeká a najednou kolem ní ten pluh projede. Blondýna se za ním tedy vydá. Jezdí za ním asi tři čtvrtě hodiny a pak řidič pluhu vystoupí a řekne jí: co to děláte? Blondýna odpoví: Otec mi vždy říkal, že ve sněhové bouři se mám držet za pluhem. Pluhař: Aha no tak s parkovištěm před Hypernovou jsem hotový tak jestli chcete tak se mnou můžete jet ke Kauflandu.

  5. června 2013
  Pepíček

  Pepíček si hraje na počítači hry. Přijde maminka a říká: " Pepíčku, už stačí. Běž se navečeřet. " Pepíček odpoví: " Ale mami, vždyť jsem na počítači sotva dvě hodiny! Ještě chvíli, prosím. " Maminka: " Dobře Pepíčku, ale řekni mi, co dělají děti, které nemají počítač. Kde hrají hry jako ty? " Pepíček s radostí odpoví: " Mami, děti, který nemají počítač hrají hry na tabletu nebo na mobilu! "

  5. června 2013
  Pepíček

  Paní učitelka říkala ve škole žákům. Dám vám hádanku. Jaké zvíře má pruhy a žije v Africe. Nikdo se nehlásil. Paní učitelka jim napověděla začíná na z....ze.... Přihlásí se Pepíček a říká: že by to byl tygr?

  5. června 2013
  Blondýny

  Jede cestář a za ním blondýnka. Na semaforu blondýnka vystoupí z auta a říká: "Já jsem Zuzka a ztrácíte náklad." Muž na to nereaguje a jede dál. Na dalším semaforu blondýnka znovu vystoupí a říká: "Já jsem Zuzka a ztrácíte náklad." Muž na to opět nereaguje a jede dál. Když se to opakuje i na třetím semaforu a blondýnka říká: "Já jsem Zuzka a ztrácíte náklad," muž vystoupí z auta a povídá: "Já jsem Karel, je zima a sypu."

  5. června 2013
  Obchody

  Jde němý do obchodu a chce si koupit kartáček na zuby. Tak předvede čištění zubů a tím způsobem se dorozumí s prodavačem a ten mu ho prodá. Ale co udlá slepý, když si chce koupit peněženku? . . . . . . . Otevře pusu a řekne: "Rád bych si koupil peněženku."

  4. června 2013
  Pepíček

  Ptá se Pepíček maminky: "Mami mohu jít ven?" "A to chceš jít s tou dírou na kalhotách?" "Ne! S Aničkou..."

  4. června 2013
  V restauraci

  Víte, jak se říká jídlu které rychle běhá? Rychlé občerstvení.

  4. června 2013
  Zvířata

  Potká žába čápa a žába říká: čauuuuu čáááápééééé cooo děláááááššš? A čáp odpoví: Hledám žáby z velkou hubou! A žába rychle odpoví: Tady žádná není!

  4. června 2013
  Pepíček

  Pepíček se ptá maminky: "Mami, nekoupíme si velblouda?" "A čím bychom ho krmili?" "Koupíme si toho ze ZOO, ten se krmit nesmí!!

  drak778, 4. června 2013
  Zvířata

  Potkají se dvě kočky jedna povídá: "Ahoj!" A druha na to "Meee!" Co blbneš? Učím se nový jazyk...

  4. června 2013
  Škola

  Paní učitelka se ptá Jardy, proč se ve slově hrady píše tvrdé y? Protože je z kamene.

  4. června 2013
  Hlášky

  Jedna z posledních hlášek před smrtí: "Cítím plyn! Nemám rozsvítit?"

  4. června 2013
  Zvířata

  Prase, umíš francouzsky? Vý, Vý, Vý...

  4. června 2013
  Škola

  "Kdo to byl Mozart?", ptá se paní učitelka. Zuzanka se přihlásí a řekne: "To byl prosím hudební skladatel.! Paní učitelka se opět zeptá:" Byl to Čech, děti?" Přihlásí se Anetka a povídá: "Néé, paní učitelko, Čech je fotbalista!"

  4. června 2013
  Pepíček

  Maminka říká Pepíčkovi: "Oznamuji, že se letošní Vánoce ruší. Podle všeho jsi TY napsal Ježíškovi, že jsi byl celý rok hodný. Chudák se zadusil smíchy."

  zek7, 4. června 2013
  Blondýny

  Co dělá sedmnáct blondýnek před kinem? Čekají, až přijde ještě jedna, protože film je přístupný až od osmnácti.

  4. června 2013
  Práce, povolání

  Pilot si zavolá letušku: "Oznamte nějak cestujícím, aby nepanikařili, že nám hoří letadlo." Letuška jde a zpívá: "Hoří nám letadlo!" A všichni cestující na to "Šála lála la!"

  4. června 2013