Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Blondýny

  Baví se dva muži o ženách. A najednou kolem nich projde blondýnka. "Hele Pepo, tudle bych tipoval, že bydlí v našem hlavním městě" řekne jeden z nich. Blondýna se otočí a řekne: "No dovolte já jsem z Prahy."

  delfinka, 2. června 2013
  Zvířata

  V jeskyni visí netopýři, a jeden je hlavou nahoru. Malý netopýrek se ptá tatínka:"tati proč ten netopýr je hlavou nahoru??" Tatínek odpoví:"to je jasný omdlel!"

  2. června 2013
  O policajtech

  Z policejního hlášení: Poškozený byl zasažen čtyřmi výstřely. Dva byly smrtelné, další dva naštěstí ne.

  2. června 2013
  Rodiče - děti

  ,,Soutěžili jsme, kdo hodí dál kamenem!říká otci Ondráš.A kdo vyhrál?Já! chlubí se Ondra.Jsi šikovný kluk!Tak to okno zaplatíš,že,tati?

  2. června 2013
  Ostatní

  Povídá slepec svému kamarádovi:Tak jsem dostal nového slepeckého psa, ale budu ho muset vrátit.Prosím tě, proč? zeptá se kamarád.Protože mě vždycky zavede domů.Co si stěžuješ, vždyt ten tvůj předchozí pes tohle vůbec nezvládal.Tobě se to řekne, ale mě už nebaví bydlet v psí boudě!

  2. června 2013
  O policajtech

  Jdou dva policajti po ulici a najednou se jeden ohlédne a řekne: "Hele, pětistovka." Ten druhý se podívá a pak řekne: "Je falešná." Tak ten první, co ji našel, ji vezme, roztrhá na malé kousíčky a hodí do kanálu. Pak se svého společníka zeptá: "Jak jsi poznal, že je falešná?" A on odpověděl: "Odkdy má pětistovka tři nuly?"

  a_u, 2. června 2013
  Zvířata

  Jde koza do města a říká kůzlatům: "Když někdo bude chtít jít dovnitř tak se zeptejte na heslo. Heslo je - polib si vemínko." Vlk to zaslechl a jak koza odešla, hned zaťukal. A řekl: "Kůzlátka otevřete! Já jsem maminka." A to nejchytřejší se zeptalo: "Jaké je naše heslo?" Vlk řekl: "Polib si vemínko." A kůzlata: "A ty si polib prdel my máme kukátko."

  2. června 2013
  Černý humor

  Smrtka obchází nemocnici pokoj po pokoji a každému říká, jak dlouho tu ještě bude, než si pro něj přijde. Jeden děda ji zpozoruje a uteče se schovat k novorozencům. I tam se však smrtka zajde podívat. Jde od dítěte k dítěti a říká: "Ty tady budeš jestě 55 let, ty tak dlouho ne, ty máš jenom poslednich pár dnů. Dojde k dědovi v dětské postýlce. "A co ty tady děláš?" ptá se smrtka. "Pinkam, pinkam," odpoví děda.Smrtka na to: "Tak pěkně pinkej, já si pro tebe zítra přijdu a půjdeme papa."

  2. června 2013
  Rodiče - děti

  Kluk s provinilým výrazem ve tváři přijde večer do ložnice:,,Tati umíš psát ve tmě?'' ,,No,myslím,že jo.Co mám napsat a kam?'' ,,Svoje jméno do mojí žákovské knížky.''

  2. června 2013
  Rodiče - děti

  Pětkař přijde domů a volá: „Mámo, táto, dostal jsem dvojku!” „No výborně, a z čeho?” „Z chování.”

  2. června 2013
  Rodiče - děti

  Holčička udiveně pozoruje maminku, jak si nanáší pleťovou masku. „Proč to děláš?” vyzvídá. „Abych byla krásná,” odpoví maminka. Po chvíli si začne krém stírat. „Co se děje?” nechápe holčička. „Vzdáváš to?”

  2. června 2013
  Ostatní

  Je čarodějnice,ital a chytrá blondýna.Soutěžili o to kdo bude nejrychlejší.Čarodějnice jede na koštěti.Ital po schodech.A chytrá blondýna jede s výtahem.Kdo bude nejrychleji dole?Ital po schodech,protože čarodějnice neexistuje a chytrá blondýnka taky ne.

  2. června 2013
  Pepíček

  Paní učitelka se zeptá Pepíčka : „Pepíčku jaký je to čas- budu se vdávat.“ A Pepíček odpoví : „Čas nejvyšší paní učitelko!“

  2. června 2013
  Zvířata

  Potkají se dvě klíšťata. "Tak co, jak jde život"? "Ani se neptej? je teprve poledne a už mě dvakrát vytočili!"

  2. června 2013
  Zvířata

  Víte co řekne slepice když snese hranaté vajíčko? "Jauvajs!"

  2. června 2013
  Zvířata

  Sedí žába v louži a jde kolem žabák, a ptá se:"tak co jaká je vodička?" Žába na to:"copak vypadám snad jako teploměr?"

  1. června 2013
  Ostatní

  Co je největším přáním majitele Trabantu? Dostat pokutu za překročenou rychlost.

  1. června 2013
  Blondýny

  Blondýnka a brunetka vypadnou z letadla. Která dopadne první? Brunetka, protože blondýnka se musí ptát na cestu.

  1. června 2013
  Ostatní

  Jedou dva chlapci v nacpaném autobuse a najednou se jeden začne usmívat. Ten druhý se ho ptá: "Co ti je na té tlačenici k smíchu?" "Ale, ten chlap vedle si strčil svoji peněženku do mojí kapsy!"

  A-G-N-E-S18, 1. června 2013
  Blondýny

  Blondýnka se ptá pána na ulici:„Dobrý den, prosim vás nevíte kolik je hodin?“Pán odpoví:„14:41“. Blondýnka se nevěřícně dívá.Pán jí říká:„Co je na tom divného?“ Blondýnka odpoví:„Právě, že je to divné, celý den se na to ptám různých lidí a každý mi odpoví něco úplně jiného!“

  1. června 2013
  Černý humor

  Sedí voják a cucá patronu, a patrona vybouchne a roztrhne vojákovi pusu od ucha k uchu. Přijde další voják a říka: „Ty blázne, ty se tomu směješ, vždyť Tě to mohlo zabít!!!“

  1. června 2013
  Zvířata

  Králík potká hada a říká: „Sorry za to jak jsem se ti smál, že nemáš nohy.“ Had říká: „To je v pohodě.“ Králík: „Tak jo, tak ruku na to!“

  1. června 2013
  Škola

  Učitel zadá na začátku hodiny práci a říká: "ze strany 6 udělejte 1. 2. a 3. cvičení." Na konci hodiny se zeptá co kdo stihl a jeden žák se přihlásí a říká: "pane učiteli já jsem stihl datum."

  1. června 2013
  Černý humor

  "Vážení cestující, vítáme vás na palubě našeho letadla. Podíváte-li se vpravo, vidíte veliké město. Podíváte-li se vlevo, vidíte malé město. Podíváte-li se pod sebe, ne přátelé, to nejsou malé obláčky, to jsou padáky naší posádky, která se s vámi tímto loučí a přeje vám příjemný zbytek letu!"

  Kiti, 1. června 2013
  Muži - ženy

  Dvě kamarádky si povídají a jedna řekne:"Tak co, jak sis užila dovolenou u moře?"Druhá na to:"Perfektně,ale vzala jsem si s sebou moc blbostí." "A jakých?" "Například muže a děti..."

  1. června 2013