Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Blondýny

  Povídají si 2 blondýny:"1+1 je kolik?" "Nevím,asi 11."

  11. května 2013
  Hlášky

  Víte proč musí být v ordinaci klid? Aby se neprobudili prášky na spaní.

  11. května 2013
  Zvířata

  Slepice říká svým dětem kuřatům:kdyby váš tatínek viděl jak zlobíte tak by se i na roštu obrátil.

  11. května 2013
  Ostatní

  Ztratil se mi pes,povídá muž svému kamarádovi. Tak dej oznámení do novin poradí mu ten druhý muž. To je strašné řekne muž,on neumí číst!

  Trecool, 11. května 2013
  Ostatní

  Během návštěvy v blázinci se ptá návštěvník ředitele, podle jakých kritérií bude rozhodnuto, zda bude jeden blázen zavřen nebo ne. Ředitel vysvětluje: No, my napustíme vanu vodou, dáme bláznovi lžičku, hrnek a kýbl a poprosíme ho, aby vanu vyprázdnili. Návštěvník povídá: "Aha, rozumím, normální člověk vezme kýbl aby to šlo rychleji že?" Ředitel:"Ne, normální člověk vytáhne špunt!"

  A-G-N-E-S18, 11. května 2013
  Blondýny

  Novomanžel se rýpe v jídle a ptá se: "Miláčku, to jídlo je zase z plechovky?" A jeho blonďatá manželka odpovídá: "Ano drahý, byl na ní takový krásný pejsánek a nápis "Pro Vašeho miláčka.,,

  11. května 2013
  Černý humor

  Smrtí nic nekončí...Následuje hniloba a rozklad...

  10. května 2013
  Rodiče - děti

  Malá Petra se ptá maminky: "Mami, kdy jsem se narodila?" "Dvacátého července." "To je ale náhoda! Zrovna na mé narozeniny."

  10. května 2013
  Škola

  "Máte velmi pěkné zuby, paní učitelko!" Nová učitelka se polichoceně usmívá: "To mám po mojí mamince." "A sedí vám dobře?"

  10. května 2013
  Pepíček

  Pepík přijde domů a táta se ho ptá:"Tak jakou známku jsi dnes dostal ve škole?" Pepík odpoví: "Dostal jsem pětku ze zeměpisu, nemohl jsem na mapě najít Vietnam."Táta mu řekne:"Pepíku ty jseš hloupej, podej mi prosím plánek Prahy." Pepík mu podá plánek a táta v něm začne hledat a řekne:" No Vietnam tady nikde nevidím, ale ke mně do práce jezdí vietnamci na kole."

  10. května 2013
  Zvířata

  Zajíc a medvěd jedou v autě. Medvěd jede stovkou a ptá se zajíce:"Bojíš se?" Zajíc odpoví:"Ne nebojím se!"Medvěd si vymění místo a začne řídit zajíc. Zajíc jede také stovkou a zeptá se medvěda:"Tak co, bojíš se?" Medvěd odpoví:"Jasně že se nebojím!" "Ale měl bys, mám krátké nohy a nedosáhnu na brzdy!", řekne zajíc.

  10. května 2013
  Škola

  Nováku, na vaší lavici je 7 much. Když zabijete jednu, kolik jich tam zbude? Jedna,ta mrtvá.Ostatni uletí.

  10. května 2013
  Rodiče - děti

  "Tati, přeložili mě do zvláštní školy." "Výborně synku, když na to máš, tak studuj!"

  10. května 2013
  Blondýny

  Blondýnka se v supermarketu u pečiva marně snaží otevřít jednostranný igelitový pytlíček. Po půl hodině k ní ze soucitu přijde člověk od televize a oznamuje: „Co kdybych vám řekl, že vás sleduje skrytá kamera?” „No nevím,” zamyslí se blondýna. „Asi bych se naštvala. Ale když jste tady, nemohl byste mi pomoct rozevřít tenhleten pytlíček? Asi mám zpocené ruce..."

  10. května 2013
  Ostatní

  "Co jsi dostal k vánocům?"ptá se zástupce ředitele."Vidíš támhle venku to auto?"odpoví ředitel."No,vidím."Říká zástupce."Tak v takové barvě jsem dostal tepláky."říká ředitel.

  10. května 2013
  Škola

  Pan učitel píše na tabuli vzorec HO2 a ptá se podřimujícího Petra co je to za vzorec?Petr koktá:„Pane učiteli mám to na jazyku“."Tak to honem vyplivni ,protože to je kyselina."

  10. května 2013
  Černý humor

  Pán sedí smutně u jídla. Druhý pán se ho zeptá:"Proč nejíte?"První pán:"Já jsem ztratil zuby."Druhý pán vytáhne z kapsy hrst protéz a první pán si vybere,která mu pasuje a děkuje,ale ještě se ho ptá:"Co za ně chcete?"Nic." "Jěště jednou děkuji, jste velice laskav, vy jste zubař?" "Ne jenom hrobník."

  10. května 2013
  Blondýny

  Kdy si blondýnka spálí ucho ? Když žehlí a zrovna zazvoní telefon.

  10. května 2013
  Černý humor

  Koupe se Vašek ve vaně a najednou začne křičet: "Mami ta voda je moc horká!" Matka na to: "A to si myslíš, že tě budeme jíst syrovýho?"

  10. května 2013
  Rodiče - děti

  "Mamí? Můžu si vzít minisukni?" "NE!" "Mamí? A můžu si vzít krajkový prádlo?" "Ne" "Mamí? Můžu si namalovat oči?" "Ne" "Ale mami... Vždyť je mi 17!" "Řekla sem ne, Justine!"

  Te-rísek, 10. května 2013
  Blondýny

  Víte proč blondýna dává rádio do ledničky? Chce mýt čerstvé zprávy.

  10. května 2013
  Zvířata

  Medvěd se rozhodne že půjde za hranice. Tak se jako loučí se srnkama, jde a najednou před něho doskáče zajíček a říká: " Medvěde, ty jdeš za hranice, že?" Medvěď mu zamručeně řekne: " Jo, to jdu." Zajíček hopsá a řekne: " A vzal by si mě sebou?" Medvěd řekne naštvaně :" To nejde! Kam bych tě dal?" Zajíček řekne že do té kapsičky nahoře. Tak medvěď si ho tam dá, dojde k hranicím a tam jsou strážci (policajti). Jeden říká: " Hej ty, medvěde, co to máš v tý kapsy?" " Nic!!" Dělej, jinak půjdeš za mříže!" Medvěd bouchne třikrát do kapsy a řekne: " Prosím, jakási fotka zajíce!"

  gabriela515, 10. května 2013
  Blondýny

  Říká blondýnka druhé: "Včera mi ve vlaku ukradli peněženku!" Ta druhá se zasměje a řekne jí: "Co se divíš, vždyť to byl rychlík!!"

  gabriela515, 10. května 2013
  Ostatní

  Povídají si dva duchové a jeden říká "dneska jsem viděl člověka."A ten druhý,"já na takové věci nevěřím."

  10. května 2013
  Blondýny

  Jsou dvě blondýny a jedna stojí na ostrově ,druhá blondýna stojí taky na ostrově.První se ptá jak se dostanu na druhý ostrov?Druhá odpoví:"však si na druhém ostrově."

  10. května 2013