Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Rodiče - děti

  Jde Maruška do obchodu a když přijde domů maminka se jí ptá:Maruško kde máš nákup? A Maruška na to:"Maminko, kluci mi řekli že když vylezu na strom tak mi dají 10Kč." Maminka se jen udiveně kouká a říká:"Ale Maruško, oni jen chtěli vidět tvoje kalhotky." A Maruška říká:"No tak to měli teda smůlu, já jsem žádný neměla."

  6. května 2013
  Blondýny

  Blodýnka si jde koupit do obchodu kšiltovku. Když tam příde tak říká prodavači:"Dobrý den,přála bych si jednu kšiltovku":"dobře paní a jaká by to byla?" :"růžová prosím!": "tahle?" řekne prodavač :"ne!" odsekne blondýnka. "Tak tato?""Samozdřejmě že ne!!" "Ale paní my jsme nejlepší obchod s kšiltovkami ve městě už nevím jak vám mám poradit..." "No víte ,já bych chtěla takovou no.. tu stím kšiltem do zádu!"

  6. května 2013
  Ostatní

  Stopuje smrtka u silnice. Zastaví jí řidič v BMW a ptá se: „Tak kam to bude, kmotra?“ Smrtka odpoví: „Támhle do tý ostý zatáčky.“

  6. května 2013
  Zvířata

  "Pane Dvořák, ten váš pes celou noc štěká a vyje!" "S tím si nedělejte starosti, on se dost vyspí ve dne."

  6. května 2013
  Blondýny

  Sejdou se blondýna s brunetou.Bruneta na blondýnu začne mluvit anglicky. Blondýna:"Páni,kde si se to naučila? " Bruneta " No víš v rádiu v 8 hodin jsou vždy lekce angličtiny,tak to zkus! " Sejdou se další den a bruneta : " Tak co? " Blondýna:Chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  6. května 2013
  Obchody

  "Přijde králíček do obchodu a ptá se:"Máte 1000 kuliček hrášku???" Paní prodavačka:"Ne nemáme!" Přijde králíček druhý den a ptá se:"Máte 1000 kuliček hrášku???"Paní prodavačka:"Ne!"Přijde králíček třetí den ptá se:"Máte 1000 kuliček hrášku???"Paní prodavačka:"Ne nemáme!"Přijde králíček čtvrtý den a ptá se:"Máte 1000 kuliček hrášku???" Paní prodavačka:"Ano!" Králíček:"To je ale kuliček co???"

  6. května 2013
  O policajtech

  Víte proč kopou policajti na zahradě hrob ? Chcípnul jim motor !

  6. května 2013
  Blondýny

  Víte proč blondýna hází na zem jídlo?Protože chce nakrmit zebru.

  6. května 2013
  Zvířata

  Přijde zákazník do zverimexu a chce papouška.Mají na výběr tři exempláře - 1 za 1 000kč,2 za 2 000kč a 3 za 6 000kč.Chlapík se ptá prodavače: proč jsou ty ceny jiné,když vypadají ti papoušci tak stejně? NO,na to prodavač,ten za 1 000kč mluví španělsky,ten za 2 000kč to umí přeložit do češtiny,a co ten za 6 000kč?ptá se zákazník. TO my nevíme,ale ty dva papoušci mu říkají šéfe,odpoví prodavač.

  6. května 2013
  Blondýny

  Jde blondýna k doktorovi a říká mu:pane doktore,(ukazuje prstem)mě bolí tady,tady,tady,tady,tady a tady. doktor odpoví:hm,to je zlomené. (vtip je v tom,že ona ukazuje ukazováčkem a má ho zlomený.tím pádem kam si šáhne,tam ji bolí).

  6. května 2013
  Zvířata

  Letí tři mouchy.jedna do oka,druhá do nosu a třetí do zadku. ta v oku říká:mě se tady nelíbí,tady není žádný dalekohled. ta v nose říká:mě se tady taky nelíbí,tady plave něco zeleného. ta v zadku říká:mě se tady líbí,tady jezdí hnědé ferari.

  6. května 2013
  Chuck Norris

  Víte že Chuc Norris pálí mravence lupou,ale v noci.

  6. května 2013
  Muži - ženy

  Manžel povídá manželce: Ty Evo kupovala by sis boty,když bys neměla nohy? Manželka odpoví:No jasně že ne. Manžel:Tak proč si kupuješ podprsenku?

  6. května 2013
  Zvířata

  Kdo tě tak pokousal???Můj pes a jak se ti to stalo ??? Přišel jsem ráno střízlivej domů a on mě nepoznal.

  6. května 2013
  Blondýny

  Blondýnka se koupe a volá na kolegyni: "Přines mi šampon!" "Vždyť jich máš v koupelně spoustu." "Ale na všech je napsáno NA SUCHÉ VLASY a já jsem si je už namočila!"

  5. května 2013
  Pepíček

  Paní učitelka vyvolá Pepíčka: Pepíčku, uveď příklad dvou zájmen. Pepíček se vylekaně ptá: Kdo? Já? Paní učitelka ho chválí: Výborně.

  5. května 2013
  Zvířata

  Pes se vidí keř a snaží se ho přeskočit, skočí a spadne, znovu skočí a zase spadne. Přiskáče zajíc a ptá se ho: proč skáčeš na zeď?????

  5. května 2013
  Zvířata

  Sedí dvě blechy u cesty. Najednou kolem přeběhne pes. Ta jedna říká: "Honem,už ti to jede!"

  5. května 2013
  Černý humor

  Zas a znova jeli spolu, zas vypadl, kdo zbyl?

  5. května 2013
  Černý humor

  Jde slepej a jednookej lesem k babičce. Jednookému vypíchne oko a říká: "Tak jsme došli." Slepej na to: "Nazdar babi!!"

  5. května 2013
  Zvířata

  Hádá se česká,slovenská a polská slepice,která snese více vajíček za den.Já snesu za den 10 vajec řekne česká,já 20 řekne polská. A slovenská : Prečo bych si namahala riť keď sa daju kupit v obchodě.

  5. května 2013
  Blondýny

  Jdou blondýnka, brunetka a zrzka k zrcadlu a když něco řeknou špatně tak je vcucne. Jde brunetka a říká:,,Já si myslím, že jsem nejchytřejší na světě.'' Vcuc. Jde zrzka a říká: ,,Já si myslím, že jsem nejhezčí na světě''. Vcuc. Jde blondýna a řekne: ,,Já si myslím´´vcuc.

  5. května 2013
  Zvířata

  Kocour chodí v noci po střeše a namlouvá si kočku. Pořád jí lichotí až se k ní sehne a zašeptá: "Dal bych za tebe život!" Kočka se zvedne, podívá se na kocoura a zeptá se:"A kolikrát?"

  5. května 2013
  Ostatní

  V nemocnici řádí vražedkyně,jedna doktorka uteče na balkon a vezme si do ruky knížku:tady vůbec nepíšou jak zastavit vražedkyně, jů ale rýže tady je, jak uvařit rýži hm zajímavé!

  5. května 2013
  Zvířata

  Koza kůzlátkům říká: kůzlátka kdyby někdo chtěl jít dovnitř zeptejte se na heslo.Heslo je, polib si vemínko. Vlk to zaslechl a přichistal se,když koza odešla vlk šel a povídá, kůzlátka otevřete! Kůzlátka se ptají jaké je naše heslo, vlk povídá polib si vemínko.Kůzlátka říkají, a ty si polib šos, mi máme kukátko!

  5. května 2013