Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Blondýny

  Přijde manžel domů a vidí svou blonďatou ženu jak dává mokrý ručník na zeď a ptá se jí co dělá. A ona odpoví, že byla u doktora on jí řekl ,že má dávat mokrý obklad na místo kde se uhodila.

  3. května 2013
  Blondýny

  Blondýnka volá druhé blondýnce: "Vařila jsem kafe a zbyla mi horká voda, nevíš co s ní mám udělat?" "Dej ji do mrazáku, horká voda se vždycky hodí."

  3. května 2013
  Blondýny

  Jde takhle večer blondýna po chodníku a na lampě uvidí inzerát: "Prodáme byt 3+1, prosíme zájemce, aby jen zaklepali." Najednou jde okolo policajt a ptá se blondýnky klepající na lampu. "Copak to děláte?" Blondýnka: Ale, visí tu inzerát a tak zkouším, jestli mi otevřou. Policajt se podívá nahoru na lampu a říká: "Ale svítěj, takže by měli být doma."

  3. května 2013
  Blondýny

  Přijde blondýnka v Německu do supermarketu a řiká:"Dvě tužkový baterie!" Prodavačka na ní nechápavě zírá a ptá se: "Wie bitte?" Blondýnka:"Néé, nabitý, co bych asi tak dělala s vybytejma?!"

  3. května 2013
  Blázni

  Ptá se pán blondýny ,nevíte náhodou kde je Troja.No to je přece jasné mezi dvojou a čtvérou.

  3. května 2013
  Pepíček

  dva

  3. května 2013
  Ostatní

  Stojí dvě šišky pod stromem a jedné spadne na hlavu žalud.A povídá:Jauvajs,moje šiška!

  3. května 2013
  Mezinárodní

  Babička nese koš nákupu a říká : pane kde je pošta ? U větnamců.

  3. května 2013
  Zvířata

  Přijde slepice do baru a ptá se číšníka: "Máte chleba?" Číšník odpoví: "Ne" Slepice opět: "Máte chleba??" "Ne!" "Máte chleba??" "Ne!! A ještě jednou se mě to zeptáte tak vás přitluču s kladivem na zeď!!" Slepice nato: "Máte hřebík??" "Ne" "Máte chleba??"

  3. května 2013
  Blondýny

  Víš proč, se blondýny plazí v obchodě? Protože,hledaíj nízké ceny.

  3. května 2013
  Hádanky

  Víte proč smrtka nosí kosu? Protože neudělala papíry na kombajn.

  3. května 2013
  Ostatní

  Kráčí paní okolo pískoviště, kde si hraje malý chlapeček s traktorem. Chlapeček si brouká: "Tlaktolku, jeď, tlaktolku, jeď..." Paní to nedá, zastaví se a povídá chlapci: "Takový velký kluk a ještě neumí říkat "r"? Měl by ses stydět." Chlapeček na to odpoví: "Starrrej se o sebe, čarrrodějnice jedna...a ty, tlaktolku, jeď!"

  3. května 2013
  Ostatní

  Ptá se vnuk dědy: "Dědo, neviděl si ty pilulky co jsem tu někde měl? Bylo na nich napsáno LSD." Děda: "Kašli na pilulky, viděl si toho draka v kuchyni?!"

  3. května 2013
  Černý humor

  V jednom baru říká chlápek sousedovi: "Řekněte, nezpívá ta ženská hrozně? Znáte ji?" "Znám. Je to moje žena." "Eh, promiňte. Je pravda, že ten hlas není nijak špatný, hodně dělá ta píseň, co musí ta chuděra zpívat. Kdo mohl napsat tak hroznou věc?" "Já."

  3. května 2013
  Ostatní

  V hotelu spí inženýr. Hotel je to ale nebezpečný a v noci mu na pokoji vypukne požár. Zápach hořícího koberce ho probudí, tak doběhne k umyvadlu, natočí kýbl vody a oheň uhasí. Za rok tam spí fyzik. Jenže co se nestane, zase to tam chytne. Fyzika to také probudí, vytáhne si zápisky z přednášek, numericky vyřeší pár diferenciálních rovnic, natočí do kýble 7,8666667 litrů vody, oheň uhasí a jde si lehnout. Za další rok tam spí matematik. Zase mu tam hoří. Vstane, dojde k umyvadlu, zkusí, jestli teče voda, zjistí, že řešení existuje, a jde si lehnout.

  3. května 2013
  Ostatní

  Vyjdou dva transformeři z hospody a zjistí, že jim ujel poslední spoj. "Co se dá dělat, složíme se na taxík..."

  3. května 2013
  Muži - ženy

  Muž se dívá na televizi a najednou začne křičet : Nechoď tam ! Nedělej to ! Ty jsi blázen, otoč se a utíkej pryč ! Miláčku, na co se koukáš ? Ptá se ho manželka. Na naše svatební video.

  3. května 2013
  Škola

  Učitel k žákům:Kde leží Afrika? Na mapě!

  3. května 2013
  Zvířata

  Jdou dva lední medvědi po sahaře. Najednou se jeden zastaví a povídá: Tady to ale muselo klouzat! Druhý: Proč myslíš? První:No že to tu tak posypaly.

  3. května 2013
  Zvířata

  Jde slon a myš pouští a myš se ptá:"Ty slone to slunko moc svítí můžu jít chvíli pod tebou?" Slon odpoví:"Tak jo, ale pak se vyměníme."

  renda98, 3. května 2013
  Blondýny

  Blondýna se koupe a povídá ,služko přines mi šampon na mokré vlasy,ale ty šampon na mokré vlasy nemáš ty máš jen na suché vlasy,ale já už jsem si je namočila ,víš co služko dojdi ho rychle koupit do obchodu,ale rychle než se utopím.

  sárošek, 3. května 2013
  Pepíček

  Tatínek:Pepíčku co to děláš?Pepíček:papám sekundové lepidlo, tatínek: aha dobře, tatínek:co?!!!Pepíček: mhmmmm.

  3. května 2013
  Blondýny

  Blondýnka se zrzkou sedí v baru a koukají na zprávy o šesté.V televizi zrovna běží reportáž o sebevrahovi , který stojí na mostě a vyhrožuje, že skočí dolů.Blondýnka povídá:Hele vsaď se ,že neskočí.Dobře,o kilo.Já si myslím,že skočí.No,a chlápek skočí.Tak blondýnka vysolí kilo a zrzka říká ne,to nejde,já si ho nevezmu .Jsi přece moje kamarádka.Na ber, sázka je sázka.Hele,musím se ti přiznat.Už jsem ty zprávy viděla před hodinou,takže by to byl podvod,říká zrzka.Já je taky viděla,ale mě nenapadlo,že skočí znovu.

  3. května 2013
  Zvířata

  Je papoušek, sedí v kleci u otevřeného okna a najednou kolem běží holčička a ta křičí: "Jo, jo a chci, chci!" Tak papoušek si to zapamatoval a najednou kolem jde chlapeček a křičí: "Batman a Superman!" Tak papoušek si to zapamatuje a najednou jdou kolem dva policisti a rozhodnou se že si z papouška udělají srandu a ten jeden policista říká: "Papoušku, chceš do vězení?" A papoušek na to: "Jo, jo a chci, chci! " A ten druhý policista říká: "A kdo tě zachrání?" A papoušek na to: "Batman a Superman!"

  gabriela515, 3. května 2013
  Mezinárodní

  Vsadí se Čech, Američan a Rus, kdo vydrží nejdéle v popelnici. Rus to nevydrží. Američana odradí zápach. Ale Čech je tam je už rok, 340 dní a 39 minut. Když se tam Rus s Američanem jdou podívat, říkají: „Jak to, že jsi tu tak dlouho vydržel?“ A Čech na to:„Jdětě pryč, já tu bydlím!“

  panglaq, 3. května 2013