Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  O policajtech

  Pan učitel se ptá žákyně: Čemu se říká vysočina? A holčička odpoví: Salámu?

  1. května 2013
  Škola

  Pan učitel se ptá žákyně: Čemu se říká vysočina? A holčička odpoví: Salámu?

  1. května 2013
  Blondýny

  Černovláska se ptá blondýny , jak to dělá že má nádherně zlaté vlasy, blondýnka odpoví "nejdřív vlasy musíš dát do žluté barvy a pak pozlatit".Černovláska přijde s nádhernýmy blonďatýmy vlasy za to blondýnka se žlutou barvou smíchanou se zelenou a dotoho ješte modrý třpyt,čenovláska vyděšeně, "ježiš co se ti to s vlasy":"Lhala jsem ti zkoušela jsem to před týdnem a dopadlo to takhle tak nosim paruku"."Aha tak jakto že je mám nádherný" "za prvý:umíš číst takže sis to přečetla, ale já ne takže když máš v ruce čevenou modrou a žlutou tak tě to prostě zmate".

  1. května 2013
  Obchody

  Jde pepa do krámu a říká prodavačce:Co je to? Prodavačka odpoví: To jsou bramory.Pepíček na to: tak mi je dejte po jedné do pytlíku.Pak zase povídá:Co je to?Prodavačka na to:To je rajče.Tak mi zase zabalte po jednom do pytlíku.Po 3 se zeptá co je to?Prodavačka:To je mák.Pepíček začíná mluvit.. A prodavačka mu skočí do řeči a povídá : To ani nezkoušej !!!

  1. května 2013
  Počítače

  Příjde programátor celý zničený do baru. Chlap vedľa neho sa pýta :Čo sa ti stalo ? A on odpovedá: Ale celý týždeň som programoval jeden veľmi zaujímavý program.Chlap sa zase spýta: A čo vyšiel ti? On odpovedá: Ale už som ho mal skoro hotový pracoval som na tom celú noc a už som bol taký unavený že som zaspal a celú noc som prespal na tlačítku BACKSPACE.

  1. května 2013
  Blondýny

  Jde takhle večer blondýna po chodníku a na lampě uvidí inzerát: "Prodáme byt 3+1, prosíme zájemce, aby jen zaklepali." Najednou jde okolo policajt a ptá se blondýnky klepající na lampu. "Copak to děláte?" Blondýnka: "Ále, visí tu inzerát a tak zkouším, jestli mi otevřou." Policajt se podívá nahoru na lampu a říká:"Ale svítěj, takže by měli být doma."

  30. dubna 2013
  Zvířata

  Jsou zvířátka v lese a domluví se, že už nikdy nebudou pít ani kouřit. A jednou v lese jde medvěd a vidí zajíčka jak má cigáro u pusy a tak ho chytne pod krkem a říká „Zajíčku přece jsme se dohodli , že už nikdy nebudeme pít ani kouřit´´ no jo odpoví zajíček. Další den jde medvěd okolo rybníka a vidí jak si zajíček plave a má opět cigáro u pusy medvěd ho chytne opět pod krkem a říká ,, Zajíčku přece jsme se domluvili,že mi zvířátka jsme slušný a nebude pít ani kouřit.´´ “No, vy zvířátka možná, ale my ryby paříme dál."

  30. dubna 2013
  Pepíček

  Paní učitelka vysvětluje třídě: "Říkáme že kočka se okotila, kráva se otelila, řekne někdo další příklad?" Pepíček se hlásí:"Prosím žralok se ožral."

  30. dubna 2013
  Blondýny

  Jsou tři blondýny na opuštěném ostrově a skoro umírají. Bůh se nad nimi slituje a každé splní jedno přání. První si přeje: chci být chytrá-postaví si vor a odpluje.Druhá si přeje: chci být ještě chytřejší-postaví si parník a odpluje.Třetí si přeje:chci být ještě chytřejší než ty dvě-obejde ostrov a přejde most.

  30. dubna 2013
  Ostatní

  Jde cikánka do obchodu se spodním prádlem a říká:"Čtvery kalhotky." Prodavačka se ptá:"Proč zrovna čtvery?" Cikánka odpoví:" No přece jaro, léto, podzim, zima."

  30. dubna 2013
  Ostatní

  Honzík je venku s kamarády a říká: "Já už půjdu, je tu nuda." Další den se s kamarády sejde na stejném místě a Pepík prohlásí: "To je škoda že jsi tu nebyl, když jsi odešel byla tady velká sranda."

  30. dubna 2013
  Zvířata

  Byli 3 slepice a hráli na schovávanou. Jedna se schová do kurníku, druhá se schová do šopy a třetí počítá. 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 už jdu. A teď jde a šlápne do bláta a řekne:"Kurník šopa!" 1 slípka vyletí z kurníku jak to víš a 2 vyletí ze šopy a křičí bože to není možný !!! jak jsi to uhádla ??

  mojaa, 30. dubna 2013
  Hádanky

  Víte jak vzniklo slovo škola? Š- šíleně K- kruté O- obtěžování L- líných A- adeptů

  ZUZIK765, 29. dubna 2013
  Chuck Norris

  Chuck Norris postavil své matce srub. Aby ho mela kde porodit.

  29. dubna 2013
  Černý humor

  U doktora: "Babičko, jste moc chudokrevná, budu vám muset předepsat železo." "Pane doktore, co já s železem, já mám problém rozkousat i rohlík!"

  mojaa, 29. dubna 2013
  Ostatní

  Víte, co je cílem majitele trabantu? Dostat pokutu za překročenou rychlost.

  29. dubna 2013
  Muži - ženy

  Žena říká manželovy: „Ty jsi takovej blb že kdyby bylo mistrovství blbů tak skončíš 2.“ Manžel se jí ptá: „Proč???“ „Protože jsi takový blb, že by si nebyl ani na tom blbim 1 místě“

  29. dubna 2013
  Blondýny

  NASA uspořádá výběrový konkurz, kdo by mohl letět do vesmíru: vyberou blondýnu a prase. Před odletem jim dají obálky s instrukcemi a vyšlou je do Vesmíru.. Když prase otvírá obálku, blondýna mu kouká přes rameno, po otevření se na prase vyvalí arch papíru s informacemi jak obsluhovat cely raketoplán. A blondýna se zděsí, když tam má prase tohle, co tam budu mít já? S třesoucíma se rukama otvírá obálku, z ní vyndá papírek s nápisem: "KRM PRASE A HLAVNĚ NA NIC NESAHEJ!"

  29. dubna 2013
  Blondýny

  Jde blondýna do letadla a sedne si. PřijDe tam takový namakaný chlap, a řekne ,,Promiňte, ale tady jsem seděl já´´Blondýna:,,Ne já tady zůstanu´´ ,,Ale tady jsem seděl opravdu já´´ ,,Ne, já tady prostě zůstanu. Je to hezký výhled... a prostě tu zůstanu´´ Chlápek na to:,,Tak dobře, ty krá*o, tak si ten Boeing nastartuj sama!´´

  29. dubna 2013
  Zvířata

  Čech, Rus a Němec se vsadí kdo přeplave Černé moře. Jde Rus potká ho žralok a poručí mu:„Zazpívej mi svou hymnu. Rus zazpívá a žralok ho sežere. Takto se to opakuje i s Němcem až potom jde Čech a žralok mu poručí ať zazpívá hymnu a Čech zpívá: ,,Kdé domov můj, kdé domov můj“....... A žralok na to :„ Fuj, bezdomovce nežeru!“

  29. dubna 2013
  Chuck Norris

  Víte že Chuck Norris dokáže zvednout nepřijatý hovor ?!

  29. dubna 2013
  Zvířata

  Sedí vrána na větvi. Jde kolem zajíc a ptá se: "Co tady děláš?" "Machruju" odpoví vrána. "A můžu machrovat s tebou?" ptá se zajíc. "Můžeš". Za chvíli jde kolem liška a když uvidí vránu a zajíce na větvi ptá se: "Co tady děláte?" "Machrujeme". "A můžu machrovat s váma?" "Můžeš". Potom přijde medvěd a když vidí na stromě vránu, zajíce a lišku, ptá se: "Co tady děláte?" "Machrujeme". "A můžu machrovat s váma?" "Můžeš". Medvěd vyleze na větev, ta se zlomí a všichni kromě vrány spadnou na zem. Vrána se vznáší nad nimi a ptá se: "Vy neumíte lítat?" "Ne!" řeknou všichni. "No tak co tady machrujete?"

  29. dubna 2013
  Zvířata

  Zloděj vykrádá dům ve kterém je papoušek. Papoušek povídá:"Ježíš tě vidí!!!" Zloděj na to: "Co je mi do nějakého Ježíše???"... Papoušek si nedá pokoj a po chvilce zase: "Ježíš tě vidí!!!" Zloděj zase:" Co je mi do něj???" A papoušek zase: "Ale Ježíš je rotwailer!!!"

  29. dubna 2013
  Ostatní

  Co je to globalizacia? - Smrt lady Diany... Na zaklade coho ste tak usudil? - Anglicka princezna so svojim egyptskym priatelom havarovala vo francuzskom tuneli na nemeckom aute, v ktorom brucal holandsky motor, soferoval belgican co slopal skotsku whiskey, ktoreho prenasledovali taliansky paparazzi na japonskych motorkach. Potom ich chcel zachranit americky doktor indickymi liekmi. A toto vsetko citas ty, Čech, obleceny vo vietnamskych handrach cumiac do taiwanskeho monitora alebo korejskeho mobilu. A navyse to citas v slovenstine...

  29. dubna 2013
  Chuck Norris

  Chuck Norris oběhne zemi tak rychle, že se při tom dotkne svých zad.

  29. dubna 2013