Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Blondýny

  Blondýna nabourala do stromu a řiká mu: "Já sem na tebe troubila ale ty jsi neuhnul."

  3. dubna 2013
  O policajtech

  Uvízne náklaďák pod mostem. Přijede policajt a říká:''Zasekli jsme se co?''A řidič říká:''Ne ty blázne vezu most a došla mi nafta.''

  3. dubna 2013
  Zvířata

  Syn se ptá táty velblouda: "Proč máme tak dlouhé řasy?"
  "Je to proto, že když jdeme po poušti, tak aby nám nefoukal písek do očí."
  Syn se zase ptá: "A tati, proč máme taková roztahovací kopyta?"
  "To je proto, že když jdeme po té poušti, tak abychom se nebořili."
  Syn říká: "A k čemu nám to je, když jsme v zoologický?"

  3. dubna 2013
  Zvířata

  Jde si takhle medvěd a potká šneka: "Zdar šneku, kam zdrháš?" "Ále do lesa přijeli berňáci, tak zdrháme, to víš, já mám barák, moje má barák, děti mají baráky tak zdrháme." Tak si jde takhle čáp a potká medvěda: "Zdar medvěde kam zdrháš?" "Ále do lesa přijeli berňáci, tak zdrháme, to víš, já mám kožich, moje má kožich děti mají kožichy tak zdrháme." Tak jde takhle krtek a potká čápa: "Zdar čápe kam zdrháš?" "Ále do lesa přijeli berňáci, tak zdrháme, to víš, já si žiju na vysoký noze, moje si žije na vysoký noze, děti si žijou na vysoký noze tak zdrháme." Tak krtek hrabe, hrabe, prohrabe se do zoo do klece s paviánama a paviáni se ho ptají: "Jé, zdar krtku, co tu děláš?" "Ále do lesa přijely berňáci, to víš, já mám nahrabáno, moje má nahrabáno, děti mají nahrabáno tak zdrháme." Paviáni: "Prosim tě krtku, vykašli se na to, my máme holou řiť a taky jsme skončili za mřížemi!"

  3. dubna 2013
  Pepíček

  Maminka říká Pepíčkovi: "Oznamuji, že se letošní Vánoce ruší. Podle všeho jsi TY napsal Ježíškovi, že jsi byl celý rok hodný. Chudák se zadusil smíchy."

  31. března 2013
  Ostatní

  Jsou dva kosmonauti ve vesmíru připoutaní na raketu. Podívají se na Zemi a na raketu, zase na Zemi a na raketu. Teď se podívají na sebe a jedem říká: "No na mě nekoukej, já tam ty klíče nezabouch."

  31. března 2013
  Blondýny

  Blondínka dáva inej blondínke hádanku: - Má to štyri nohy, je to chlpaté, má to chvost... - To je pes! - Ešte som nedopovedala! A šteká to! - Aha, tak to neviem!

  31. března 2013
  Zvířata

  Ptá se kudlanka nábožná jetele: " Hele jeteli, pověz, proč se nemodlíš?" Jetel smutně zašeptá: "Víš kudlanko, já nechci být spasen."

  26. března 2013
  Černý humor

  "Mami můžu mít na Vánoce psa ? " "Zapomeň! Budeš mít kapra jako normálně ! "

  petra2010, 26. března 2013
  Ostatní

  Vsadí se český bezdomovec, Rus a Američan, kdo vydrží nejdéle v troubě s tchořem. Jde Američan. Vydrží tam minutu, po tom vyleze a říká:„Fuj! To páchne.“ Jde Rus. Vydrží tam 2 minuty, potom vyleze říká: "Fuj! To páchne." Jde český bezdomovec. Vydrží tam hodinu, dvě...Potom vyleze tchoř a říká:„Fuj! To páchne!“

  26. března 2013
  Hádanky

  Víte, proč se Valdek jmenuje Valdek? Protože tam spali dva chlapi a tahali se o deku. Jeden říká:"naval deku!"

  26. března 2013
  Pepíček

  Jede Pepíček výtahem a v 1. patře slyší: Já já já jenom já. A v 2. patře slyší: Raketometem raketometem. V 3. patře slyší: Tam za vodou v rákosí. A ve 4. patře slyší: Až se z lochu vrátím hubu Ti rozmlátím. Dojede do 5. patra tam jsou policajti a jeden se ho ptá: "Pepíčku, nevíš kdo to udělal?" „Já já já jenom já.“ „ A čím jsi to udělal Pepíčku?“ „Raketometem, raketometem.“ „A kde jsi to udělal?“„ Tam za vodou v rákosí.“ „Ale Pepíčku za to můžeš jít do vězení.“ „Až se z lochu vrátím hubu Ti rozmlátím.“

  26. března 2013
  Zvířata

  Jde bojácný slon po lese a najednou potká dva mravence. A mravenci povídají: "Pojď se prát!!!" A slon odpoví: "To neplatí!! Vy jste na mě dva!!"

  26. března 2013
  Hádanky

  Víte co se stane, když zkřížíte světlušku se stonožkou?? Lampionový průvod :D

  26. března 2013
  Blondýny

  Pproč si blondýna zlomila ruku při hrabáni listí? Protože spadla ze stromu.

  26. března 2013
  Muži - ženy

  Maminko, jak to, že máš tak hebké ruce? Protože nádobí umývá tatínek!

  26. března 2013
  O policajtech

  Jde opilec k policajtovi a říká: ´´Pane policajte můžete mi říct jakou barvu má ten měsíc na nebi?" Policajt odpoví:" A to myslíš ten vlevo, nebo ten vpravo?"

  26. března 2013
  U lékaře

  Přijde pán večer k doktorovi a říká: „Pane doktore já jsem asi můra.“ Pan doktor: „Tak to jste tady špatně!.“ Pán: „Když tady se svítilo.“

  24. března 2013
  Rodiče - děti

  - Mamííí? - Prosím. - Opuchol mi prst! - Ako si na to prišiel? - Nevmestí sa mi do nosa!

  24. března 2013
  O policajtech

  Policista vidí nad kanálem plačícího chlapce i přijde k němu a ptá se ho:" Co chlapče, co se stalo?" Chlapec ukáže na žumpu a říká. "Matka ..." Policista tam bez váhání skočí ... blu, blu, blu ... vynoří se a říká: "Tady nikdo není." Chlapec si řekne:" Hmm, tak to mi ten šroubek bude na nic."

  24. března 2013
  Chuck Norris

  Chuck Norris hraje dámu bílými a vyhraje černými.

  24. března 2013
  Muži - ženy

  Přijde bůh do ráje a říká Adamovi a Evě. Mám pro vás dva dárky. První je čůrání ze stoje. Adam jásá a křičí „to chci já, to chci já“. "A jaký je ten druhý?" Ptá se Eva. " To je rozum Evo." Od té doby ženy mají rozum a muži čůrají ze stoje.

  Bublinka-Tomíček, 24. března 2013
  O policajtech

  Přijde policajt do obchodu z obuví a říká:''Prosil by tuto botu'' a prodavačka se ho zeptá:''A jaké máte číslo?''No přece 158.

  24. března 2013
  Ostatní

  Jdou dva a ten třetí povídá: "My čtyři jsme dobrá pětka".

  24. března 2013
  Blondýny

  Jak se pozná u blondýnky skleróza..... Má za uchem tampón a nemůže si vzpomenout kam si strčila cigaretu!

  Tulavka12, 20. března 2013