Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Práce, povolání

  Zedník Pepa chodí po stavbě a ptá se Franty: "Neviděl jsi tu někde dřevěný hranol 30x30 cm?" "Neviděl, ale zeptej se Vendy." "Vendo, neviděl jsi tu někde dřevěný hranol 30x30 cm?" "Neviděl, ale támhle jde mistr, tak se ho zeptej." "Pane mistr, neviděl jste tu někde dřevěný hranol 30x30 cm?" "Neviděl." Pepa se podrbe na hlavě a říká: "Ale co, kašlu na hranol, sednu si na kulatinu."

  4. března 2013
  Zvířata

  Z křoví se ozve:"Kykyryký!" Jde kolem liška a říká si:"Hm, kohoutka bych si dala," a skočí do křoví. Odtamtud se ozve vrčení a kňučení a za chvíli vyleze medvěd a olizuje se "Kdybych neznal cizí řeči,ani bych se nenajedl."

  4. března 2013
  Ostatní

  V hodině angličtiny: Tak za prvé! Českou mši vánoční složil J. J. Ryba, ne Džej, džej Fish

  4. března 2013
  Ostatní

  V Číně se staví mrakodrap. Když ho Číňani postavili, tak mrakodrap po několika dnech spadl. Číňani se divili a tak pátrali, kde udělali chybu. Tak šli za cihlou a ptali se: "Cihlo, co se to stalo?" A cihla na to: "Já za nic nemůžu, já jsem dobře vypálená, tak mě neobviňujte." Tak Číňani šli dál. Došli si za pískem a povídají: "Písku, co se stalo, že mrakodrap spadl?" A písek na to: "Já taky za nic nemůžu, já jsem v pořádku, jsem přivezen z dobrého místa, tak mě neobviňujte." Číňani přemýšlej dál, koho by se mohli optat. Tu se najednou podívají na cement. A cement na ně hned volá: "Na mě nekoukejte, já tam nebyl!"

  27. února 2013
  Muži - ženy

  Vrací se muž ze služební cesty domů. Když přijede domů, odemkne dveře, a vidí obrovskou hromadu strouhanky. Tak ji přeleze, a vidí druhou. Pak přeleze i tu druhou a uvidí tam svojí manželku-blondýnku. A muž se ji zeptá: "Proč tady je ta strouhanka?" A blondýnka odpoví: "Já jsem Ti chtěla udělat radost, obalit Ti pár řízků na uvítanou, a v kuchařce psali strouhej tři dny staré rohlíky!"

  27. února 2013
  Rodiče - děti

  Říká tatínek dceři: „ Pokud zítra dostaneš ve škole pětku, nejsi moje dcera.“ Druhý den přijde dcera domů. Otec se jí ptá: „ Tak co, jak to dopadlo?“ Dcera odpoví: „ A vy jste kdo?“

  27. února 2013
  O policajtech

  Blondýnka jede autem a zastaví jí policista a říká: "občanský průkaz a řidičák prosím." Blondýnka:"co to je????" Policista:"to je taková karta, kde máte svoji fotku." Blondýnka zděšeně hledá v kabelce až najednou najde zrcátko. Koukne se do něj a říká:"to bude asi ono " a podá zrcátko policajtovi. Policajt se do něj podívá a říká: "slečno to jste mohla říct,že jste od policie:-)"

  27. února 2013
  Ostatní

  Jedou dva opilci v autě a ten jeden říká:" Ty, Mirku, na první křižovatce odboč vpravo." Ten druhý mu odpoví: "Já jsem myslel, že řídíš ty!!!"

  27. února 2013
  Hádanky

  Jaký rozdíl je mezi budíkem a opilcem? Když se natáhne budík, tak jde. Když se natáhne opilec, tak zůstane ležet!!!

  27. února 2013
  Ostatní

  "Pane šéf, nedal by jste mi na dnešek volno?? ,zeptá se zaměstnanec,"manželka chce pomoct s cukrovím." "Propána, proč??" "Ach, děkuji, pane šéf ,oddychne si zaměstnanec,"věděl jsem,že je na vás spolehnutí."

  25. února 2013
  Pepíček

  Paní učitelka píše Pepíčkovi do žákovské knížky. Smrdí, umývat! Tatínek odepíše :Učit, nečuchat!

  25. února 2013
  Blondýny

  Šly tři blondýny do lesa a nemohly najít strom. Tak ta první říká: "Tak vezmeme ten neozdobený."

  25. února 2013
  Muži - ženy

  Muž pride domov a uvidí svoju zenu nahu "Preco si naha?" "Nemam ziadne saty..." "Ja ti ukážem kolko mas siat!!!" Pride k satniku a Pozera: "Jedny saty, druhe saty, tretie saty... ahoj, Fero... stvrte saty...

  25. února 2013
  Ostatní

  ČÍNSKÉ PŘÍSLOVÍ: Pes který štěká je nedovařen.

  Lilu229, 25. února 2013
  Zvířata

  Zvířata se rozhodnou, že jedou na výlet. Vedoucí-lev:" Vezměte si pláštěnky." Žába:"Pláštěnky." Lev:"Zubní kartáček." Žába:"Zubní kartáček." Zopakuje se to několikrát a lev říká:"A ta zelená potvora zůstane doma." Žába:"Chudák krokodýl, tolik se těšil."

  Anicha, 25. února 2013
  Škola

  Učitelka nakreslila na tabuli jablko a ptá se dětí: Co jsem to nakreslila? Přihlásí se Pepíček: Zadek. Učitelka se rozplakala a vyběhla ze třídy. Za chvíli do učebny vkročí ředitel a křičí: Proč jste učitelku dohnali k slzám? A proč je na tabuli nakreslený ten zadek?

  24. února 2013
  Ostatní

  Babička volá na vnoučka: "Pojď se sem kouknout ti Šmoulové ale vyrostli." Vnouček odpoví:"Ale babi, vždyť to je AVATAR.

  24. února 2013
  Pepíček

  Učitelka se ptá Pepíčka. Pepíčku,co dává ovečka? Pepíček odpoví: vlnu. Pepíčku, co dáva prasátko? Pepíček odpoví: maso. A Pepíčku, co dává kravička. Pepíček odpoví: domácí úkoly.

  24. února 2013
  Pepíček

  Pan učitel v hodině fyziky se zeptá žáků: "Víte děti jak pomocí vody získáme světlo?" A Pepíček vykřikne:"Stačí umýt okna pane učiteli!"

  24. února 2013
  Hádanky

  Víte ,jaký je rozdíl mezi Mikulášem, čertem a chytrou blondýnkou? Žádný, všechno jsou to pohádkové bytosti.

  24. února 2013
  Muži - ženy

  Pan Novák se na ulici přiřítí k panu Novotnému a povídá:" Dozvěděl jsem se, že vaše žena s vaším nejlepším přítelem utekla, a že prý miluje jeho." Pan Novotný mu na to radostně odpoví:" Alespoň ubyly dva lidi, komu na vánoce kupovat dárky."

  24. února 2013
  Ostatní

  Žena píše Ježíškovi: "Milý Ježíšku, chtěla bych tučné konto a hubenou postavu. Děkuji." PS: A ne abys to poplet jako loni!

  20. února 2013
  Blondýny

  Potkají se dvě známé blondýny a jedna povídá:"Mám pro tebe dárek,hodinky!" "No páni a jdou?" "ne musíš je nosit."

  20. února 2013
  Hádanky

  Kolik ryb je v rybníce nejvíc? Mokrých.

  20. února 2013
  Chuck Norris

  Když Chuck Norris hraje šachy, dokáže dát mat bez jediného tahu!

  20. února 2013