Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Mráček
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na jakékoliv téma
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Blondýny

  Blondýnka, rusovláska a bruneta si povídají, co by udělaly, kdyby jim kluk dal kopačky. Bruneta povídá: "Já bych ho asi nakopala do zadku." Rusovláska říká: "Já bych mu taky dala kopačky." Blondýna se ptá: "Pumy nebo adidasky?"

  23. ledna 2013
  Blondýny

  Koupí si blondýna boty značky puma, dá je do klece a řekne: "Nebudete mi zabíjet slepice."

  23. ledna 2013
  Ostatní

  Který čtyřnohý přítel je člověku nejmilejší?

  Postel.

  23. ledna 2013
  Blondýny

  Víte, proč má blondýna strčený rohlík v nose? Krmí holuby.

  13. ledna 2013
  Rodiče - děti

  Na chodníku před školou si usilovně Jarmilka cucá palec. Jde kolem paní a kárá ji: "Holčičko to je ten palec tak dobrý?" Jarmilka na to: "Copak jsi ho nikdy neochutnala?"

  13. ledna 2013
  Černý humor

  Přijde kostra do řeznictví a dívá se. Řezník se zeptá: "Máte přání? A kostra odpoví: "Ne, jenom se dívám, co se teď nosí.."

  Marta200, 13. ledna 2013
  Hlášky

  Co je to maximální hluk? Když buldozér skáče přes švihadlo na plechové střeše...

  13. ledna 2013
  Blázni

  Ředitel blázince říká bláznům: "Tak, když budete celý týden hodní, koupím vám bazén." Blázni jsou celý týden hodní. Ředitel blázny pochválí: "Moji milí, protože jste celý týden byli hodní, tak tady máte ten bazén, co jsem vám slíbil. Můžete v něm dělat cokoli a kdykoli do něho chodit." Blázni si tedy bazén celý týden užívají a ředitel má další řeč: "Protože jste byli celý týden hodní, tak vám do toho bazénu napustím vodu."

  13. ledna 2013
  Hlášky

  Šli dva a prostřední upad.

  13. ledna 2013
  Cestování

  Jde reportér po ulici a ptá se lidí, jestli by nechali sednout starou paní v autobuse. Ptá se jednoho: "Nechal byste sednout starou paní v autobuse?" "Ne." "Ani kdyby měla hůl a nesla těžkou tašku?" "Ne." "A proč?" "Protože jsem řidič."

  13. ledna 2013
  Pepíček

  Pepíček jde do obchodu a říká: "To je hloupá vláda, zdražila se čokoláda." Pocestný mu říká: "Pepíčku, jestli tohleto budeš zpívat a uslyší tě páni od policie, tak tě naloží do auta a zavezou tě za ministrem financí." A Pepa: "SUPER." Na druhý den jde Pepíček schválně do krámu zas na čokoládu a zpívá to samé. Páni od policie ho opravdu naloží a jedou za ministrem. Jak dojeli, tak Pepíka postavili před ministra financi a ministr říkí: "Zazpívej mi." A Pepík: "Hloupá vláda, zdražila se čokoláda." Ministr přemýšlí a pak povídá: "Ty jsi hloupé děcko, zdražíme vám všecko."

  13. ledna 2013
  Chuck Norris

  Děti se bojí, že mají pod postelí čerta. Čert se bojí, že má pod postelí Chucka Norrise.

  13. ledna 2013
  Cestování

  Jdou dvě sušenky po silnici a jednu přejede auto. Druhá na to: "Pojď a nedrob!"

  13. ledna 2013
  Zvířata

  Maminka učí malého šnečka, jak přecházet přes ulici. "Když uvidíš dvě přední kola, plaz se do prostředka. Když jedno, tak jdi na stranu." Šneček se plazí, uvidí dvě přední kola a plazí se do prostředka. Leze dál a uvidí jedno přední kolo. Jde na stranu a plazí se dál. Najednou uvidí tři kola a za chvíli se ozve - křup.

  13. ledna 2013
  Zvířata

  Zajíc a medvěd si koupí motorku. První jede medvěd a jede 90 km/h a ptá se: "Zajíci, bojíš se?" Zajíc odpoví: "Ne." Jede 110 km/h a ptá se: "Zajíci, bojíš se?" Zajíc odpoví: "Ne." Jede 120 km/h a ptá se: "Zajíci, bojíš se?" Zajíc odpoví: "Ne." Druhý den si to vymění a zajíc jede 90 km/h a ptá se: "Medvěde bojíš se?" Medvěd odpoví: "Ne." Zajíc jede 110 km/h a ptá se: "Medvěde, bojíš se?" Medvěd odpoví: "Ne." Zajíc jede 120 km/h a ptá se: "Medvěde, bojíš se?" Medvěd odpoví: "Ne." "Ale to by ses měl bát. Já totiž nedosáhnu na brzdu."

  13. ledna 2013
  Pepíček

  "Pepíčku, řekni dvě zájmena." "Kdo, já?" "Výborně!"

  13. ledna 2013
  U lékaře

  "Pane doktore, kdy budu moct jít domů?""Nevím, asi tak týden počkáte tady.""Ale vždyť jste mi tu nohu už zavázal!""To ano, ale za týden jsem vám ještě objednal vozíček."

  mazanakocka, 13. ledna 2013
  Zvířata

  Čáp zaklepe na dveře domečku. Zabák se podívá do kukátka, pak se otočí do chodby a kvákne: "Maruš to je pro tebe."

  13. ledna 2013
  Chuck Norris

  Lidé žádají o radu Boha. Bůh žádá o radu Chucka Norrise.

  13. ledna 2013
  Blondýny

  Jde blondýnka, bruneta a černovláska do nebe. U nebeské brány se dozvědí, že musí projít zkouškou. Všechny tři šly se svatým Petrem po schodech, sv. Petr řekl na každém ze schodů vtip. Pokud by se nezasmály až do 100. schodu, mohly by do nebe. Jde brunetka - zasměje se u 46.schodu Jde černovláska - zasměje se u 77. schodu A blondýnka se zasměje až u 99. schodu. Svatý Petr praví: "Byla jsi na dosah ráje, jak jsi to dokázala?" Blondýnka: "No, já jsem teď pochopila ten první vtip!"

  13. ledna 2013
  Pepíček

  Jde Pepíček do obchodu a říká: "Prosím jednu vydvu." "Vydvu? Ty asi neumíš r..", říká paní prodavačka. Pepíček jde domů a na schodech jsou policajti. Ptají se: "Co to tady smrdí, Pepíčku?" "Vydva."

  13. ledna 2013
  O policajtech

  Důstojník se ptá v tetovacím salonu: "Mohli byste mi na záda vytetovat tank?""Klidně,žádný problém." Za dvě minuty tetovač hlásí: "Hotovo!""To jste to zvládl tak rychle?""Vždyt to byla jen čtyři písmena!"

  13. ledna 2013
  Blondýny

  Dvě blondýny čekají na tramvaj na ostrůvku. Ptá se blondýna té druhé: "Na jaký číslo tramvaje čekáš?" "Na 1 a ty?""Já na 2." Za chvíli jela dvanácka. "TAK POJEDEME SPOLU!!!!!!!!!!!!!!!"

  mazanakocka, 13. ledna 2013
  Hlášky

  Letí 2 balónky. První říká: "Pozor! Kaktusssss.." "Kde, kde ho vidíššššš..?"

  13. ledna 2013
  Rodiče - děti

  Příjde synek za svým otcem s prosbou, zda by mu koupil nový počítač. "A kouzelné slovíčko?" zeptá se otec. Synáček odpoví: "Ach jo, dneska už je zaheslovaný úplně všechno!"

  13. ledna 2013