Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o bláznech
  Zahraj si Šibenici!

  Blázni
  Jedou dva blázni vlakem a jedem se ptá druhého: "Víš, kde jsme?!"
  Tak ten druhý vystrčí hlavu z okna a říká: "Nevidím, protože jsou tu tři bebebebetonové sloupy!!!!"
  18. října 2013
  Blázni
  Dva blázni hrají na kanálu šachy .Blázen se toho druhého zeptá:
  ,,Máme hezkou hru, že jo?´´
  ,,Máme, akorát nám někdo pořád krade figurky...´´
  10. října 2013
  Blázni
  Jdou dva blázni. První díry vykopává a za ním jde druhý a ten díry zakopává. Jde kolem pán a ptá se:,,Co to děláte? Vždyť ta vaše práce nemá žádný význam." První blázen se zastaví a povídá: ,,My jsme totiž pracovali ve třech, ale kolega co sází stromky je nemocný, tak to musíme dělat bez něj."
  23. září 2013
  Blázni
  Jde blázen po ulici a na provázku za sebou táhne cihlu. Jde kolem policista a vychytrale říká: ,,To je krásný pejsek." povídá. A blázen na to. ,,To není pes, ale to je cihla." Policista se urazí a odejde. Blázen se potichu uchichtne a řekne. ,,To jsme ho ale převezli, viď Alíku!" :)
  IQfish03, 22. září 2013
  Blázni
  Šli 2 blázni na procházku a našli papír. ,,Co s ním uděláme?" ptá se jeden. ,,Spálíme ho" řekne druhý. ,,Tak jo". Tak šli a hodili ho do kopřiv.
  20. září 2013
  Blázni
  Kontrola jde do blázince, zkontrolovat blázny a že prý kdo odpoví správně na otázku - , co je zač,že může jít domů. 1 Blázen: Já nejsem blbeček,ale čtvereček! 2 Blázen: Já jsem pulec.Teda co z něj zbylo. 3 Blázen: Já jsem člověk. Kontrola: Jak jsi na to přišel? 3 Blázen: Vydělil jsem čtvereček pulcem.
  ZUZIK765, 17. září 2013
  Blázni
  Doktor jde zkontrolovat blázny v blázinci. Jde do prvního pokoje a tam se všichni blázni drží na stropě. Řekne: ,,Listopad! " Všichni blázni spadnou na zem. Jde do druhého pokoje a tam je to stejné. Jde do třetího a všichni blázni zase na stropě. Jako obvykle řekne: ,, Listopad! " Spadnou jen dva. ,,Co se to děje?" Jeden blázen odlepí hlavu ze stropu a křičí: ,, My jsme jehličnatý! "
  16. září 2013
  Blázni
  Jsou dva blázni a ten jueden říká druhému: "Hádej jakou barvu má můj kůň, černou nebo bílou? Když to uhádneš, dám ti ho." on mu na to odpoví: "Máš bílýho koně!" ten první blázen se mu vysměje: "Ne! Mám černýho!" "Aha... a můžu hádat ještě jednou?" "No jistě, proč ne?" "Tak máš teda koně černýho!" "Kurňa! Jak jsi to uhodl?"
  28. července 2013
  Blázni
  Koupí si dva blázni rybu a když přijedou domů jeden se ptá:,,Hele, ale jak ji zabijem?",,Prostě ji utopíme ve vodě!"
  17. června 2013
  Blázni
  Přijde komise to blázince a chce vyzkoušet blázny jestli už můžou domů. A zaptají se prvního: kolik je 2 krát 2 ??? Jeden odpoví modrá, a druhý řekne letadlo. A třetí poví 4! Ptá se ho komise jak na to přišel a on povídá: vydělil jsem modrou letadlem!!!
  17. června 2013
  Blázni
  Dva blázni šli na procházku a našli papír. "Co s ním uděláme?" ptá se jeden. "Spálíme ho" navrhne druhý. "Tak jo". Šli a hodili ho do kopřiv.
  17. června 2013
  Blázni
  Ředitel blázince jde na obhlídku bláznů a vejde do jednoho pokoje. Tam sedí tři blázni. Ředitel se obrátí na prvního a ptá se ho: "Kolik je 2 x 2?" "Letadlo!" odpoví blázen. Otočí se tedy na druhého: "Kolik je 2 x 2?" "Pátek!" odpoví blázen. Ředitel zakroutí hlavou a otočí se na třetího: "Kolik je 2 x 2?" "4!" vykřikne blázen okamžitě. "Jak jste na to přišel?" diví se ředitel. "Jednoduše - vydělil jsem letadlo pátkem!"
  11. června 2013
  Blázni
  Blázen povídá druhému:"když uhodneš kolik mám housek tak dostaneš všechny čtyři."
  10. června 2013
  Blázni
  Potkají se dva blázni a jeden povídá: "My jsme dobrá čtyřka." Druhý na to: "Kdo?" První:"No my tři." Druhý: "Kdo my tři?" První: "No já s bráchou."Druhý: "Ty máš bráchu?" První:"Ne, proč?"
  3. června 2013
  Blázni
  Víte proč blázni chodí u lékárny po špičkách ??? Aby nevzbudili spicí prášky!
  14. května 2013
  Blázni
  Blázen se ptá blázna:"Co blázníš????"
  12. května 2013
  Blázni
  Dva blázni si koupí kapra. Najednou se jeden blázen zeptá toho druhého: "A jak ho vlastně zabijeme?" Druhý odpoví: "Utopíme ho ve vaně!"
  9. května 2013
  Blázni
  Jdou v noci po chodníku dva blázni. Jeden vytáhne z kapsy baterku a povídá tomu druhému: ,,Já tam nahoru zasvítím baterkou a ty tam po tom světle vylezeš!’’ A ten druhý: ,,To tak! Já tam vylezu, ty zhasneš a já spadnu!’’
  4. května 2013
  Blázni
  V lednu se potkají dva blázni. ,,Ahoj,kam jdeš?" ,,Na jahody!" ,,Co blbneš,teď v zimě?" ,,Neboj,mám bundu!"
  azulik99, 4. května 2013
  Blázni
  Baví se dva blázni:Když uhodneš kolik je v té krabici housek tak ti všechny tři dám.
  4. května 2013
  Blázni
  Ptá se pán blondýny ,nevíte náhodou kde je Troja.No to je přece jasné mezi dvojou a čtvérou.
  3. května 2013
  Blázni
  Ředitel blázince jednou svým chovancům řekl:,,Když budete hodní, nechám vám postavit bazén."Blázni sekali dobrotu, takže ředitel musel svůj slib splnit. Když byl bazén hotov, měl k bláznům velikou řeč, ve které oznámil, že mohou začít bazén používat. Blázni hned začali radostně skákat šipky, plavat kraula i motýlka, smáli se, štěbetali, zářili spokojeností. Taková idylka pokračovala několik týdnů. Pak si ředitel opět zavolal blázny a oznámil jim: ,,Blázni, protože vaše dobré chování stále trvá, rozhodl jsem se, že vám do toho bazénu napustím vodu."
  3. května 2013
  Blázni
  Jdou dva blázni po kolejích a první řiká:to je schodů, to je schodů. Druhej: Co schodů, ale jak je to zábradlí nízko.
  3. května 2013
  Blázni
  Jí blázen na zastávce lentilky, a jedna mu spadne na zem. Blázen jí poručí :,,Pojd´ zpátky!" Ale lentilka nejde protože je lentilka. Blázen se naštve a rozsype všechny lentilky na zem a řekne :,,Tak a přived´te ji!"
  9. dubna 2013
  Blázni
  V blázinci povídá ošetřovatel 3 bláznům: "Tak se podíváme jak jste pokročili. Kolik je 2x2?" První blázen: "To vím, to je tisíc!!" Druhý blázen s nadšením odpoví: "Modrá!" Ošetřovatel jenom zklamaně sklopí hlavu a optá se třetího blázna: "Kolik je 2x2?" Ten se chvíli zamyslí a potom potichounku řekne: "Č-Čtyři?" Nato ošetřovatel: "A jak jsi přišel ke 4?" Blázen jenom s úsměvem odpoví: "Tisíc jsem vydělil modrou..."
  7. dubna 2013