Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o bláznech
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Blázni

  Jde blázen po ulici a na provázku za sebou táhne cihlu. Jde kolem policista a vychytrale říká: „To je krásný pejsek.“ povídá. A blázen na to. „To není pes, ale to je cihla.“ Policista se urazí a odejde. Blázen se potichu uchichtne a řekne. „To jsme ho ale převezli, viď Alíku!“ :)

  IQfish03, 22. září 2013
  Blázni

  Šli 2 blázni na procházku a našli papír. „Co s ním uděláme?“ ptá se jeden. „Spálíme ho“ řekne druhý. „Tak jo“. Tak šli a hodili ho do kopřiv.

  20. září 2013
  Blázni

  Kontrola jde do blázince, zkontrolovat blázny a že prý kdo odpoví správně na otázku - , co je zač,že může jít domů. 1 Blázen: Já nejsem blbeček,ale čtvereček! 2 Blázen: Já jsem pulec.Teda co z něj zbylo. 3 Blázen: Já jsem člověk. Kontrola: Jak jsi na to přišel? 3 Blázen: Vydělil jsem čtvereček pulcem.

  ZUZIK765, 17. září 2013
  Blázni

  Doktor jde zkontrolovat blázny v blázinci. Jde do prvního pokoje a tam se všichni blázni drží na stropě. Řekne: „Listopad! “ Všichni blázni spadnou na zem. Jde do druhého pokoje a tam je to stejné. Jde do třetího a všichni blázni zase na stropě. Jako obvykle řekne: „ Listopad! “ Spadnou jen dva. „Co se to děje?“ Jeden blázen odlepí hlavu ze stropu a křičí: „ My jsme jehličnatý! “

  16. září 2013
  Blázni

  Jsou dva blázni a ten jueden říká druhému: "Hádej jakou barvu má můj kůň, černou nebo bílou? Když to uhádneš, dám ti ho." on mu na to odpoví: "Máš bílýho koně!" ten první blázen se mu vysměje: "Ne! Mám černýho!" "Aha... a můžu hádat ještě jednou?" "No jistě, proč ne?" "Tak máš teda koně černýho!" "Kurňa! Jak jsi to uhodl?"

  28. července 2013
  Blázni

  Koupí si dva blázni rybu a když přijedou domů jeden se ptá:„Hele, ale jak ji zabijem?“„Prostě ji utopíme ve vodě!“

  17. června 2013
  Blázni

  Přijde komise to blázince a chce vyzkoušet blázny jestli už můžou domů. A zaptají se prvního: kolik je 2 krát 2 ??? Jeden odpoví modrá, a druhý řekne letadlo. A třetí poví 4! Ptá se ho komise jak na to přišel a on povídá: vydělil jsem modrou letadlem!!!

  17. června 2013
  Blázni

  Dva blázni šli na procházku a našli papír. "Co s ním uděláme?" ptá se jeden. "Spálíme ho" navrhne druhý. "Tak jo". Šli a hodili ho do kopřiv.

  17. června 2013
  Blázni

  Ředitel blázince jde na obhlídku bláznů a vejde do jednoho pokoje. Tam sedí tři blázni. Ředitel se obrátí na prvního a ptá se ho: "Kolik je 2 x 2?" "Letadlo!" odpoví blázen. Otočí se tedy na druhého: "Kolik je 2 x 2?" "Pátek!" odpoví blázen. Ředitel zakroutí hlavou a otočí se na třetího: "Kolik je 2 x 2?" "4!" vykřikne blázen okamžitě. "Jak jste na to přišel?" diví se ředitel. "Jednoduše - vydělil jsem letadlo pátkem!"

  11. června 2013
  Blázni

  Blázen povídá druhému:"když uhodneš kolik mám housek tak dostaneš všechny čtyři."

  10. června 2013
  Blázni

  Potkají se dva blázni a jeden povídá: "My jsme dobrá čtyřka." Druhý na to: "Kdo?" První:"No my tři." Druhý: "Kdo my tři?" První: "No já s bráchou."Druhý: "Ty máš bráchu?" První:"Ne, proč?"

  3. června 2013
  Blázni

  Víte proč blázni chodí u lékárny po špičkách ??? Aby nevzbudili spicí prášky!

  14. května 2013
  Blázni

  Blázen se ptá blázna:"Co blázníš????"

  12. května 2013
  Blázni

  Dva blázni si koupí kapra. Najednou se jeden blázen zeptá toho druhého: "A jak ho vlastně zabijeme?" Druhý odpoví: "Utopíme ho ve vaně!"

  9. května 2013
  Blázni

  Jdou v noci po chodníku dva blázni. Jeden vytáhne z kapsy baterku a povídá tomu druhému: ,,Já tam nahoru zasvítím baterkou a ty tam po tom světle vylezeš!’’ A ten druhý: ,,To tak! Já tam vylezu, ty zhasneš a já spadnu!’’

  4. května 2013
  Blázni

  V lednu se potkají dva blázni. „Ahoj,kam jdeš?“ „Na jahody!“ „Co blbneš,teď v zimě?“ „Neboj,mám bundu!“

  azulik99, 4. května 2013
  Blázni

  Baví se dva blázni:Když uhodneš kolik je v té krabici housek tak ti všechny tři dám.

  4. května 2013
  Blázni

  Ptá se pán blondýny ,nevíte náhodou kde je Troja.No to je přece jasné mezi dvojou a čtvérou.

  3. května 2013
  Blázni

  Ředitel blázince jednou svým chovancům řekl:„Když budete hodní, nechám vám postavit bazén.“Blázni sekali dobrotu, takže ředitel musel svůj slib splnit. Když byl bazén hotov, měl k bláznům velikou řeč, ve které oznámil, že mohou začít bazén používat. Blázni hned začali radostně skákat šipky, plavat kraula i motýlka, smáli se, štěbetali, zářili spokojeností. Taková idylka pokračovala několik týdnů. Pak si ředitel opět zavolal blázny a oznámil jim: „Blázni, protože vaše dobré chování stále trvá, rozhodl jsem se, že vám do toho bazénu napustím vodu.“

  3. května 2013
  Blázni

  Jdou dva blázni po kolejích a první řiká:to je schodů, to je schodů. Druhej: Co schodů, ale jak je to zábradlí nízko.

  3. května 2013
  Blázni

  Jí blázen na zastávce lentilky, a jedna mu spadne na zem. Blázen jí poručí :„Pojd´ zpátky!“ Ale lentilka nejde protože je lentilka. Blázen se naštve a rozsype všechny lentilky na zem a řekne :„Tak a přived´te ji!“

  9. dubna 2013
  Blázni

  V blázinci povídá ošetřovatel 3 bláznům: "Tak se podíváme jak jste pokročili. Kolik je 2x2?" První blázen: "To vím, to je tisíc!!" Druhý blázen s nadšením odpoví: "Modrá!" Ošetřovatel jenom zklamaně sklopí hlavu a optá se třetího blázna: "Kolik je 2x2?" Ten se chvíli zamyslí a potom potichounku řekne: "Č-Čtyři?" Nato ošetřovatel: "A jak jsi přišel ke 4?" Blázen jenom s úsměvem odpoví: "Tisíc jsem vydělil modrou..."

  7. dubna 2013
  Blázni

  Blázen se ptá blázna:"Co blázníš??"

  7. února 2013
  Blázni

  Blázen má kartáček na zuby na vodítku a tahá ho po celém oddělení. Potká svého doktora a ten říká: "Snad si nemyslíte, že na tom vodítku je pes?" blázen odpoví: "Ne, to je přece kartáček na zuby!" Když blázen zajde za roh, otočí se a říká: "To jsme ho zase napálili, viď Fifinko?!"

  23. ledna 2013
  Blázni

  Ředitel blázince říká bláznům: "Tak, když budete celý týden hodní, koupím vám bazén." Blázni jsou celý týden hodní. Ředitel blázny pochválí: "Moji milí, protože jste celý týden byli hodní, tak tady máte ten bazén, co jsem vám slíbil. Můžete v něm dělat cokoli a kdykoli do něho chodit." Blázni si tedy bazén celý týden užívají a ředitel má další řeč: "Protože jste byli celý týden hodní, tak vám do toho bazénu napustím vodu."

  13. ledna 2013