Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o blondýnkách
  Přidej si vtipy na web!

  Blondýny

  Blondýna volá do pizzerie a objednává pizzu.
  Ptají se jí, jestli chce tu pizzu rozdělit na 6 nebo na 8 dílků.
  „Na šest, na osm bych asi nesnědla.“

  3. října 2013
  Blondýny
  Povídají si dvě blondýnky: „Kde jsi byla na dovolené?”
  „Na Krétě.”
  „Tak proč jsi mi lhala, že jedeš do Řecka?”
  30. září 2013
  Blondýny
  Víte proč si blondýny dávají na televizi feferonky???? 
  ABY MĚLI OSTRÝ OBRAZ!!!! 
  29. září 2013
  Blondýny
  Jdou blondýna a bruneta po ulici v zimně a blondýna říká: ,,Mně je zima na ruce."
  Bruneta ji poradí: ,,Tak si je dej dokapsy."
  A blondýna ji řekne: ,,Do kapsy nemůžu, tam mám rukavice."
  29. září 2013
  Blondýny
  Blondýnka jde po chodníku a brunetka na ni křičí:,,Hej, bloncko, kam jdeš?"
  A blondýnka odpoví:,,Na maliny."
  Brunetka na ni :,,Jak to, vždyť je zima."
  Blondýnka odpoví :,,Já vím, proto jsem si vzala rukavice."
  29. září 2013
  Blondýny
  Víte, proč se blondýna opaluje na zahradě nahá? Aby přitáhla slunce.
  24. září 2013
  Blondýny
  Jde blondýna a bruneta do kavárny, číšník je osloví. ,,Co si dáte?" Bruneta: ,,Dvě kávy." A blondýna řekne: ,,Máš recht já si dám taky dvě."
  23. září 2013
  Blondýny
  VÍTE, PROČ SI BLONDÝNA STRKÁ ROHLÍK DO NOSU??? KRMÍ HOLUBY
  23. září 2013
  Blondýny
  Jsou dvě sestry. Blondýnky. Jedna říká té druhé: ,, Hele moje máma letí zíjtra do Ameriky. " Ta druhá na to: ,, Fakt ta moje taky! "
  23. září 2013
  Blondýny
  Dvě blondýny si zabouchli auto, a začne pršet. Ta jedna povídá: ,, Ježiši Jano, prší, a my jsme nezatáhli střechu!
  MAruzs, 23. září 2013
  Blondýny
  Blondýna listuje telefonním seznamem: "Novák, Novák, Novák.......Teda to je neuvěřitelný, kolik ten člověk může mít telefonů!"
  Linda-Le, 22. září 2013
  Blondýny
  Jdou dvě kamarádky, černovláska a blondýnka. Přijdou k výtahu a černovláska říká:,,Zavolej výtah." Blondýna: ,,VÝTÁÁÁÁH!!!"
  Domikolaj, 20. září 2013
  Blondýny
  Bůh si přizve blondýnu, brunetu a zrzku. Před každou postaví schody do nebes. "Budu vám vykládat vtipy, ta která se zasměje mému vtipu vypadává" řekl bůh a začala hra. Zrzka, která byla na 245 schodě se zasmála a vypadla. Bruneta na 689 schodě se zasmála a vypadla. Blondýna, které už chyběl jen jeden schod aby byla v nebi se zasmála."Vždyť jsem ještě žádný vtip neřekl!!!" Blondýna: "Já vím, zasmála jsem se tomu prvnímu!"
  20. září 2013
  Blondýny
  Víte, proč blondínka sype slámu po přechodu? Krmí zebru
  19. září 2013
  Blondýny
  Sedí dvě blondýnky v kavárně a ta jedna se ptá: "Tak co? Jak si složila řidičák?" Druhá blondýnka smutně odpoví: "Ne, vyhodili mě." "Vážně? Ale proč?" "No, protože před kruhovým objezdem bylo na značce napsáno 30, tak jsem ho 30× objela!" První blondýnka na to: "A nepřepočítala ses?"
  19. září 2013
  Blondýny
  Dva kamarádi si povídají v autobuse. Jeden říká tomu druhému vtip:"Víš, co mají blondýny v hlavě?" "Ne, nevím." "Vatu!" "Ha ha ha ha..." Nato se otočí blondýna sedící na sedadle před nimi a povídá:"No, vždycky lepší něco nežli nic!"
  18. září 2013
  Blondýny
  Blondýna se chlubí druhé, že potkala kouzelného dědečka který ji slíbil splnit přání. " A co ti nabídl?" Ptá se ta druhá. "Buď výtečnou paměť nebo velké poprsí." "A co sis vybrala?" "Já už si to nepamatuju!"
  18. září 2013
  Blondýny
  Proč blondýna hází do záchoda rohlíky?????????????? KRMÍ WC KACHNY!!!!!!
  17. září 2013
  Blondýny
  V hořícím pokoji leží muž když v tu otevře dveře blondýnka a řekne: " O promiňte, asi jsem si spletla pokoj, jo a s tím topením byste to neměl přehánět, mate tu vedro.,,
  17. září 2013
  Blondýny
  Manžel dojel ze služební cesty, otevře dveře a tam velká kopa nastrouhaného rohlíku. Muž ji překročí, a tam druhá, překročí, a tam třetí. Muž něco slyší, tak překročí i tu třetí a tam jeho vyčerpaná manželka blondýnka se snaží celá zpocená strouhat rohlík. "Co to děláš?" ptá se. "Nic já jen vařím recept, strouhejte tři dny staré rohlíky!"
  gabriela515, 16. září 2013
  Blondýny
  Jede blondýna autem a v rádiu jsou zrovna vtipy o blondýnách. Jede dál, a za chvíli vidí blondýnu, jak sedí v kajku uprostřed kukuřičného pole a pádluje. První blondýna ( ta v autě) se naštve, vyleze z auta a křičí :,,Jsi padlá na hlavu? Kvůli takovým jako ty se o nás vypráví hloupé vtipy! Kdybych uměla plavat, tak bych si tě podala!"
  16. září 2013
  Blondýny
  Víte, proč blondýnka musí sedět v kině jenom v první řadě? Aby viděla film jako první!
  16. září 2013
  Blondýny
  Blondýnka má dva koně, ale nedokáže je od sebe rozeznat. Zeptá se souseda a ten jí poradí, aby tomu jednomu zkrátila ocas. Fungovalo to až do doby, kdy si druhý kůň zatrhnul ocas úplně do stejné délky. Zoufalá blondýna se zase zeptá souseda a ten jí poradí, ať jednomu koni udělá za uchem znamínko. Fungovalo to až do doby, než se druhý kůň škrábnul do ucha úplně na stejné místo. Blondýnka jde za sousedem co má teda dělat a soused jí poradí, ať zkusí koníky změřit. A tak blondýnka zjistila, že bělouš je o 8 cm vyšší než vraník.
  16. září 2013
  Blondýny
  Zkoužka autoškoly. Komisař se ptá blondýny: ,,Jak byste nám popsala funkci motoru? " Ona: ,,Můžu vlastními slovy?" On: ,,Ale ano." ,,Brmm brrmmmm Brrrrmmmmmm."
  16. září 2013
  Blondýny
  Brunetka říká blondýnce: ,, Něco ti řeknu a vsadím se, že na to skočíš. " ,,Dobře, tak tedy povídej," řekne blondýnka. ,,Vsadím se o to,že řekneš červená," a začne blondýnku zkoušet. ,,Kolik ti je let? " Ona řekne: ,,15" ,,Kolik měříš?" zeptá se brunetka. Blondýnka řekne: ,,165." ,,Ha," řekne brunetka ,,nachytala jsem tě, řekla jsi 165." A blondýnka : ,,Ale nenachytala, měla jsem říct červená." A brunetka: ..Vidíš, řekla si to!"
  16. září 2013