Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Mráček
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o blondýnkách
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Blondýny

  Víte, jak blondýnka zabíjí komára? Hodí ho z útesu!

  18. září 2013
  Blondýny

  Blondýna se chlubí druhé, že potkala kouzelného dědečka který ji slíbil splnit přání. " A co ti nabídl?" Ptá se ta druhá. "Buď výtečnou paměť nebo velké poprsí." "A co sis vybrala?" "Já už si to nepamatuju!"

  18. září 2013
  Blondýny

  Proč blondýna hází do záchoda rohlíky?????????????? KRMÍ WC KACHNY!!!!!!

  17. září 2013
  Blondýny

  V hořícím pokoji leží muž když v tu otevře dveře blondýnka a řekne: " O promiňte, asi jsem si spletla pokoj, jo a s tím topením byste to neměl přehánět, mate tu vedro.,,

  17. září 2013
  Blondýny

  Jde blondýna na schodech a uvidí dole banánovou slupku a říká: "A jej, to zase spadnu".

  17. září 2013
  Blondýny

  Manžel dojel ze služební cesty, otevře dveře a tam velká kopa nastrouhaného rohlíku. Muž ji překročí, a tam druhá, překročí, a tam třetí. Muž něco slyší, tak překročí i tu třetí a tam jeho vyčerpaná manželka blondýnka se snaží celá zpocená strouhat rohlík. "Co to děláš?" ptá se. "Nic já jen vařím recept, strouhejte tři dny staré rohlíky!"

  gabriela515, 16. září 2013
  Blondýny

  Jede blondýna autem a v rádiu jsou zrovna vtipy o blondýnách. Jede dál, a za chvíli vidí blondýnu, jak sedí v kajku uprostřed kukuřičného pole a pádluje. První blondýna ( ta v autě) se naštve, vyleze z auta a křičí :„Jsi padlá na hlavu? Kvůli takovým jako ty se o nás vypráví hloupé vtipy! Kdybych uměla plavat, tak bych si tě podala!“

  16. září 2013
  Blondýny

  Víte, proč blondýnka musí sedět v kině jenom v první řadě? Aby viděla film jako první!

  16. září 2013
  Blondýny

  Blondýnka má dva koně, ale nedokáže je od sebe rozeznat. Zeptá se souseda a ten jí poradí, aby tomu jednomu zkrátila ocas. Fungovalo to až do doby, kdy si druhý kůň zatrhnul ocas úplně do stejné délky. Zoufalá blondýna se zase zeptá souseda a ten jí poradí, ať jednomu koni udělá za uchem znamínko. Fungovalo to až do doby, než se druhý kůň škrábnul do ucha úplně na stejné místo. Blondýnka jde za sousedem co má teda dělat a soused jí poradí, ať zkusí koníky změřit. A tak blondýnka zjistila, že bělouš je o 8 cm vyšší než vraník.

  16. září 2013
  Blondýny

  Víte, jak utopit blondýnku? Dáte na dno bazénu zrcadlo!

  16. září 2013
  Blondýny

  Zkoužka autoškoly. Komisař se ptá blondýny: „Jak byste nám popsala funkci motoru? “ Ona: „Můžu vlastními slovy?“ On: „Ale ano.“ „Brmm brrmmmm Brrrrmmmmmm.“

  16. září 2013
  Blondýny

  Brunetka říká blondýnce: „ Něco ti řeknu a vsadím se, že na to skočíš. “ „Dobře, tak tedy povídej,“ řekne blondýnka. „Vsadím se o to,že řekneš červená,“ a začne blondýnku zkoušet. „Kolik ti je let? “ Ona řekne: „15“ „Kolik měříš?“ zeptá se brunetka. Blondýnka řekne: „165.“ „Ha,“ řekne brunetka „nachytala jsem tě, řekla jsi 165.“ A blondýnka : „Ale nenachytala, měla jsem říct červená.“ A brunetka: ..Vidíš, řekla si to!"

  16. září 2013
  Blondýny

  Víte, proč blondýna kouká přes neprůhledné sklo? Aby viděla co je na druhé straně.

  16. září 2013
  Blondýny

  Víte proč má blondýna na břiše brýle? Protože zjistila, že má slepé střevo!

  Linda-Le, 15. září 2013
  Blondýny

  Blondýnka letí do Londýna. Jak ji připravíte o místo u okna? - Řekněte jí, že sedadla do Londýna jsou v prostřední řadě. :)

  15. září 2013
  Blondýny

  Ptá se blondýna kolemjdoucího: "Nevíte náhodou, kolik je hodin?" "Za deset minut bude jedenáct." "Jo, za deset minut, ale kolik hodin je teď?"

  14. září 2013
  Blondýny

  Blondýna chodí po ulici a zeptá se jednoho pána:"Pane,kde je druhá strana ulice?"Pán ukáže na druhou stranu ulice a blondýna říká:"Vidíte, a tam mi řekli že tady."

  14. září 2013
  Blondýny

  Víte jak blodnýna zabijí kapra????¨ Snaží se ho utopit!

  14. září 2013
  Blondýny

  Která blondýna jde na karneval za nejlepší masku? Šmoulinka

  mazanakocka, 13. září 2013
  Blondýny

  Víte, proč si blondýnka myslí, že je na měsící život??? Protože celou noc svítííí

  12. září 2013
  Blondýny

  Víte, co vám blondýna odpoví, když se zeptáte kolik nosních dírek má had? Blondýna řekne -hmm asi nula když nemá ruce.

  12. září 2013
  Blondýny

  Prohlíží si krásná blondýnka spodní prádlo,když přijde prodavač a ptá se: „Co pro vás mohu udělat?“ „Kolik stojí tato podprsenka?“ A prodavač: „Pro vás za hubičku.“ Blondýna sáhne po procházejícím seniorovi a řekne: „Tak já si jich vezmu dvacet a platí za mně můj děda.“

  1. srpna 2013
  Blondýny

  Víte, proč má blondýna na nočním stolku, když jde spát, jednu sklenici plnou vody a druhou sklenici prázdnou? Plnou má, kdyby měla žízeň a prázdnou, kdyby žízeň neměla.

  Ssíma, 1. srpna 2013
  Blondýny

  Vrátí se muž ze služební cesty a vidí svou ženu blondýnku sedět na židli a po kolena má samou strouhanku. Blondýna ale stále dál strouhá další a další rohlíky. Tak se jí zeptá: "Proboha, co to tady vyvádíš?" Blondýna odpoví: "Chtěla jsem ti na přivítanou udělat řízky a recept v kuchařce začíná: Strouhej tři dny staré rohlíky."

  31. července 2013
  Blondýny

  Nespokojená blondýnka křičí v létě na celé kino: ,, Vypněte, prosím vás,někdo to topení. Je mi strašné horko!'' Pán za ní prohlásí: ,, Dámo, nejdřív byste si mohla sundat ten kožich!''

  29. července 2013