Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o blondýnkách
  Přidej si vtipy na web!

  Blondýny
  Víš proč blondýna nemá dveře u koupelny? Aby ji nikdo nesledoval klíčovou dírkou.
  18. června 2013
  Blondýny
  Víte proč blondýnky nikdy nedělají americké brambory?......Protože netuší jak by dostali brambory z Ameriky k nám do Česka.
  18. června 2013
  Blondýny
  Jde bruneta po silnici a vidí jak blondýnka dře jahody o silnici a ptá se jí: ,, Co děláš?" A blondýnka odpoví: ,, Dělám jahodovou dřeň."
  18. června 2013
  Blondýny
  Stojí blondýna u zdi. Kdo dřív spadne? Zeď. A proč? Protože moudřejší ustoupí.
  13. června 2013
  Blondýny
  Víte proč blondýna má na břichu brejle? Protože zjistila že má slepí střevo.
  11. června 2013
  Blondýny
  "Včera jsem si u vás koupila tužkové baterie!"Svěřuje se blondýnka v trafice. "No a?"Reaguje prodavačka. A vůbec nepíší!"
  11. června 2013
  Blondýny,Víra
  Ve Vatikánu: na náměstí se shromáždily lidi a papež jezdí v papaautě a chválí ty lidi a blondýna se prodírala tím davem k papaautu a říká u okýnka:"jednu vanilkovou a jednu citronovou."
  10. června 2013
  Blondýny,Vánoce
  Dvě blondýnky jsou do lesa pro vánoční stromek. Po dvou hodinách hledání se jedna zeptá té druhé: "Tak co?" "Ale, nikde nic." "Víš co? Tak vezmeme nějaký bez ozdob."
  10. června 2013
  Blondýny
  Bruneta si povídá s blondýnkou: Bruneta:" Chceš dát hádanku?" Blondýna: "Jo!" Bruneta:" Tak fajn. Má to čtyři nohy a ocas." Blondýna ji přeruší:" Tak to vím, to je pes!" Bruneta:"Počkej, ještě jsem to nedopověděla. Má to uši." Blondýna:"Ty jo! To fakt nevím!"
  10. června 2013
  Blondýny
  Přihlásily se tři ženské do soutěže - plavání stylem prsa přes kanál La Manche. Vyhrála brunetka, pár minut po ní dorazila zrzka a asi za hodinu totálně vyčerpaná blondýnka. Když ji zabalili do dek a nalili do ní pár loků kávy, vzpamatovala se a povídá: "Nechci si stěžovat, ale mám pocit, že ty zbylé dvě soutěžící používaly ruce!"
  10. června 2013
  Blondýny
  Blondýnka a černovláska si povídají o tom jak vyply proud. Černovláska říká:" no já jsem se zasekla ve výtahu a než mě vyprostily tak jsem tam byla 4 h." A blondýnka říká :"já jsem to měla horší !!!!Zasekla jsem se na jezdících schodech!"
  10. června 2013
  Blondýny
  Na ostrově ztroskotají 3 blondýnky.Najednou se jim zjeví víla a povídá: ,,všem vám splním jedno přání." První blondýnka si přeje, aby byla chytřejší.Najednou se promění v brunetku a přeplave na pevninu. 2 blondýnka si přeje, aby byla ještě chytřejší než ta první. Najednou se promění v zrzku, vyrobí si člun z rákosí a odjede. 3 blondýnka si přeje, aby byla ještě chytřejší než ta předtím. Najednou se změní v muže a odejde přes MOST!!!!!
  9. června 2013
  Blondýny
  Rozhodnou se dvě blondýny že si udělají piknik. Ta první navrhuje že by se měly posadit pod stromem. Ale ta druhá říká: "Ne, ne, pojďme si sednout sem, doprostřed silnice, je tu krásný výhled!" Tak si sednou na silnici. Po chvíli jede auto a řidič prudce cukne volantem, aby do blondýnek nenaboural a narazil do stromu. Blondýna, co navrhovala piknikování na silnici se otočí na tu druhou a říká: "Jen se podívej, jak bychom dopadly, kdybychom si sedly pod ten strom!"
  5. června 2013
  Blondýny,Počasí
  Jede blondýna v autě a najedenou ji potká sněhová bouře. Vzpomene si jak jí táta říkal, že když uvízne ve sněhové bouři tak má počkat než kolem neprojede nějaký sněhový pluh a pak má jet za ním. Tak čeká a najednou kolem ní ten pluh projede. Blondýna se za ním tedy vydá. Jezdí za ním asi tři čtvrtě hodiny a pak řidič pluhu vystoupí a řekne jí: co to děláte? Blondýna odpoví: Otec mi vždy říkal, že ve sněhové bouři se mám držet za pluhem. Pluhař: Aha no tak s parkovištěm před Hypernovou jsem hotový tak jestli chcete tak se mnou můžete jet ke Kauflandu.
  5. června 2013
  Blondýny
  Jede cestář a za ním blondýnka. Na semaforu blondýnka vystoupí z auta a říká: "Já jsem Zuzka a ztrácíte náklad." Muž na to nereaguje a jede dál. Na dalším semaforu blondýnka znovu vystoupí a říká: "Já jsem Zuzka a ztrácíte náklad." Muž na to opět nereaguje a jede dál. Když se to opakuje i na třetím semaforu a blondýnka říká: "Já jsem Zuzka a ztrácíte náklad," muž vystoupí z auta a povídá: "Já jsem Karel, je zima a sypu."
  5. června 2013
  Blondýny
  Co dělá sedmnáct blondýnek před kinem? Čekají, až přijde ještě jedna, protože film je přístupný až od osmnácti.
  4. června 2013
  Blondýny
  Zrzka, černovláska a blondýna se rozhodly, že budou cestovat vlakem načerno. V nákladovém prostoru si všechny tři vlezly do pytlů a když šel kontrolor, kopl do pytle se zrzkou a ozve se "haf!". Kopne do pytle s černovláskou a ozve se "mňau!". Kopne ještě do třetího pytle, kde je blondýnka, a ozve se "brambory".
  4. června 2013
  Blondýny
  Je blondýna zrzka a bruneta před zrcadlem pravdy. Když se říká lež zrcadlo zapípá. Je tam zrzka a říká: "Já myslím, že sem nejhezčí na světě." Zrcadlo "Pípípí." Jde tam bruneta a říká: "Já myslím, že mám nejhezčí vlasy na světě." Zrcadlo "Pípípí." Jde tam blondýna a říká: "Já myslím..." a zrcadlo pípípíp!
  4. června 2013
  Blondýny
  Víte, jak se pozná pravá přírodní blondýnka? Když učitelka smaže tabuli, ona vygumuje sešit.
  4. června 2013
  Blondýny
  Proč blondýnka vykonala velkou potřebu před dveřmi obchodního domu? Na dveřích bylo napsáno TLAČIT.
  4. června 2013
  Blondýny
  Proč se blondýna kroutí před oknem, když se blýská? Protože si myslí, že ji fotí.
  3. června 2013
  Blondýny
  Blondýnka píše z nemocnice: Milý dárče, děkuji ti za srdíčko. Doufám, že se uzdravuješ stejně rychle jako já.
  3. června 2013
  Blondýny
  Vzbudí se blondýna, sedne si na postel a usilovně přemýšlí. Tak to jde 1. hodinu, 2 hodiny a 3 hodiny. Přijde do jejího pokoje její máma a ptá se: Martinko na čím, tak usilovně přemýšlíš? Blondýna řekne: A jo Martina!
  3. června 2013
  Blondýny
  Víte, proč blondýnka leží v obchodě na zemi? Hledá nízké ceny!
  3. června 2013
  Blondýny
  Víte, co dělá blondýna když chce něco usušit? Hodí to do kouta, tam je přece 90 stupňů.
  3. června 2013