Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Mráček
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o blondýnkách
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Blondýny

  Blondýnka a černovláska si povídají o tom jak vyply proud. Černovláska říká:" no já jsem se zasekla ve výtahu a než mě vyprostily tak jsem tam byla 4 h." A blondýnka říká :"já jsem to měla horší !!!!Zasekla jsem se na jezdících schodech!"

  10. června 2013
  Blondýny

  Na ostrově ztroskotají 3 blondýnky.Najednou se jim zjeví víla a povídá: „všem vám splním jedno přání.“ První blondýnka si přeje, aby byla chytřejší.Najednou se promění v brunetku a přeplave na pevninu. 2 blondýnka si přeje, aby byla ještě chytřejší než ta první. Najednou se promění v zrzku, vyrobí si člun z rákosí a odjede. 3 blondýnka si přeje, aby byla ještě chytřejší než ta předtím. Najednou se změní v muže a odejde přes MOST!!!!!

  9. června 2013
  Blondýny

  Rozhodnou se dvě blondýny že si udělají piknik. Ta první navrhuje že by se měly posadit pod stromem. Ale ta druhá říká: "Ne, ne, pojďme si sednout sem, doprostřed silnice, je tu krásný výhled!" Tak si sednou na silnici. Po chvíli jede auto a řidič prudce cukne volantem, aby do blondýnek nenaboural a narazil do stromu. Blondýna, co navrhovala piknikování na silnici se otočí na tu druhou a říká: "Jen se podívej, jak bychom dopadly, kdybychom si sedly pod ten strom!"

  5. června 2013
  Blondýny

  Jede blondýna v autě a najedenou ji potká sněhová bouře. Vzpomene si jak jí táta říkal, že když uvízne ve sněhové bouři tak má počkat než kolem neprojede nějaký sněhový pluh a pak má jet za ním. Tak čeká a najednou kolem ní ten pluh projede. Blondýna se za ním tedy vydá. Jezdí za ním asi tři čtvrtě hodiny a pak řidič pluhu vystoupí a řekne jí: co to děláte? Blondýna odpoví: Otec mi vždy říkal, že ve sněhové bouři se mám držet za pluhem. Pluhař: Aha no tak s parkovištěm před Hypernovou jsem hotový tak jestli chcete tak se mnou můžete jet ke Kauflandu.

  5. června 2013
  Blondýny

  Jede cestář a za ním blondýnka. Na semaforu blondýnka vystoupí z auta a říká: "Já jsem Zuzka a ztrácíte náklad." Muž na to nereaguje a jede dál. Na dalším semaforu blondýnka znovu vystoupí a říká: "Já jsem Zuzka a ztrácíte náklad." Muž na to opět nereaguje a jede dál. Když se to opakuje i na třetím semaforu a blondýnka říká: "Já jsem Zuzka a ztrácíte náklad," muž vystoupí z auta a povídá: "Já jsem Karel, je zima a sypu."

  5. června 2013
  Blondýny

  Co dělá sedmnáct blondýnek před kinem? Čekají, až přijde ještě jedna, protože film je přístupný až od osmnácti.

  4. června 2013
  Blondýny

  Zrzka, černovláska a blondýna se rozhodly, že budou cestovat vlakem načerno. V nákladovém prostoru si všechny tři vlezly do pytlů a když šel kontrolor, kopl do pytle se zrzkou a ozve se "haf!". Kopne do pytle s černovláskou a ozve se "mňau!". Kopne ještě do třetího pytle, kde je blondýnka, a ozve se "brambory".

  4. června 2013
  Blondýny

  Je blondýna zrzka a bruneta před zrcadlem pravdy. Když se říká lež zrcadlo zapípá. Je tam zrzka a říká: "Já myslím, že sem nejhezčí na světě." Zrcadlo "Pípípí." Jde tam bruneta a říká: "Já myslím, že mám nejhezčí vlasy na světě." Zrcadlo "Pípípí." Jde tam blondýna a říká: "Já myslím..." a zrcadlo pípípíp!

  4. června 2013
  Blondýny

  Víte, jak se pozná pravá přírodní blondýnka? Když učitelka smaže tabuli, ona vygumuje sešit.

  4. června 2013
  Blondýny

  Proč blondýnka vykonala velkou potřebu před dveřmi obchodního domu? Na dveřích bylo napsáno TLAČIT.

  4. června 2013
  Blondýny

  Proč se blondýna kroutí před oknem, když se blýská? Protože si myslí, že ji fotí.

  3. června 2013
  Blondýny

  Blondýnka píše z nemocnice: Milý dárče, děkuji ti za srdíčko. Doufám, že se uzdravuješ stejně rychle jako já.

  3. června 2013
  Blondýny

  Jsou 2 blondýnky a mezi nimi dálnice. Ta první křičí: Jak se dostanu na druhou stranu? A druhá odpovídá: Vždyť jsi na druhé straně!

  3. června 2013
  Blondýny

  Vzbudí se blondýna, sedne si na postel a usilovně přemýšlí. Tak to jde 1. hodinu, 2 hodiny a 3 hodiny. Přijde do jejího pokoje její máma a ptá se: Martinko na čím, tak usilovně přemýšlíš? Blondýna řekne: A jo Martina!

  3. června 2013
  Blondýny

  Víte, proč blondýnka leží v obchodě na zemi? Hledá nízké ceny!

  3. června 2013
  Blondýny

  Víte, co dělá blondýna když chce něco usušit? Hodí to do kouta, tam je přece 90 stupňů.

  3. června 2013
  Blondýny

  Píše blondýnka manželovi SMS: "Zapomněl sis mobil!!!"

  3. června 2013
  Blondýny

  Co dělá blondýna když hází hodiny z okna? Chce vidět jak ten čas letí.

  3. června 2013
  Blondýny

  Jede blondýnka autem a v rádiu říkají zrovna vtipy o blondýnkách. Blondýnka zrovna jela kolem pole a uviděla blondýnku v kánoi pádlovat na poli. Blondýnka vylezla z auta a začala na tu druhou křičet "Slyšela jsi to. Všichni se nám smějou přesně kvůli takovým lidem jako si ty. Kdybych uměla plavat, skočila bych tam za tebou a utopila tě!"

  3. června 2013
  Blondýny

  Blondýna jde po ulici a vidí milionáře a ptá se ho: Hej ty! Co děláš jak se máš? Milionář: Co? Kdo jsi? Blondýna: Jsem blbá a švihlá blondýna!

  3. června 2013
  Blondýny

  Baví se dva muži o ženách. A najednou kolem nich projde blondýnka. "Hele Pepo, tudle bych tipoval, že bydlí v našem hlavním městě" řekne jeden z nich. Blondýna se otočí a řekne: "No dovolte já jsem z Prahy."

  delfinka, 2. června 2013
  Blondýny

  Blondýnka a brunetka vypadnou z letadla. Která dopadne první? Brunetka, protože blondýnka se musí ptát na cestu.

  1. června 2013
  Blondýny

  Blondýnka se ptá pána na ulici:„Dobrý den, prosim vás nevíte kolik je hodin?“Pán odpoví:„14:41“. Blondýnka se nevěřícně dívá.Pán jí říká:„Co je na tom divného?“ Blondýnka odpoví:„Právě, že je to divné, celý den se na to ptám různých lidí a každý mi odpoví něco úplně jiného!“

  1. června 2013
  Blondýny

  17 blondýn stojí před kinem a kolem jde bruneta a ptá se, na co tu čekáte?Ještě na jednu, protoze kino je až od 18.

  1. června 2013
  Blondýny

  Jaký je rozdíl mezi zubem a blondýnou?Zub ví kdy má vypadnout.

  kadet-Naty2003, 1. června 2013