Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o blondýnkách
  Zahraj si Šibenici!

  Blondýny
  Tři blondýnky zůstanou samy na ostrově. Neví, co si počít, a tak tam tak sedí a sedí. V tom se jim zjeví víla a říká, že každé splní jedno přání. Tak první blondýnka říká, že by chtěla být chytřejší, aby se odtamtud nějak dostala. Rázem jí ztmavnou vlasy, je z ní brunetka a ta neváhá, vrhne se do vody a z ostrova odplave. Druhá blondýnka si přeje být chytřejší, než ta první. Stane se z ní černovláska, ta najde pár ostrých škeblí a s jejich pomocí nařeže rákos a vyrobí si člun, na kterém odpluje. Třetí chce být ještě chytřejší, než druhá. Najednou se z ní stane muž a odejde po mostě.
  4. května 2013
  Blondýny
  Blondýnky Stojí na zastávce 2 blondýnky a ta jedna povídá:mě je zima na ruky.Ta druhá:a proč si je nedáš do kapsy.A ta první. protože tam mám rukavice.
  3. května 2013
  Blondýny
  Víte jak zabavit blondýnu na celý den? Dejte ji do kulaté místnosti a řekněte jí aby našla roh.
  3. května 2013
  Blondýny,Vánoce
  Blondýny jdou do lesa pro vánoční stromeček.jsou tam hodinu,dvě a jedna říká tý druhý už jsi nějakej našla ne a ty já taky ne tak to budeme muset vzít nějakej neozdobenej.
  3. května 2013
  Blondýny
  Přijde manžel domů a vidí svou blonďatou ženu jak dává mokrý ručník na zeď a ptá se jí co dělá. A ona odpoví, že byla u doktora on jí řekl ,že má dávat mokrý obklad na místo kde se uhodila.
  3. května 2013
  Blondýny
  Blondýnka volá druhé blondýnce: "Vařila jsem kafe a zbyla mi horká voda, nevíš co s ní mám udělat?" "Dej ji do mrazáku, horká voda se vždycky hodí."
  3. května 2013
  Blondýny
  Jde takhle večer blondýna po chodníku a na lampě uvidí inzerát: "Prodáme byt 3+1, prosíme zájemce, aby jen zaklepali." Najednou jde okolo policajt a ptá se blondýnky klepající na lampu. "Copak to děláte?" Blondýnka: Ale, visí tu inzerát a tak zkouším, jestli mi otevřou. Policajt se podívá nahoru na lampu a říká: "Ale svítěj, takže by měli být doma."
  3. května 2013
  Blondýny
  Blondýnka se zrzkou sedí v baru a koukají na zprávy o šesté.V televizi zrovna běží reportáž o sebevrahovi , který stojí na mostě a vyhrožuje, že skočí dolů.Blondýnka povídá:Hele vsaď se ,že neskočí.Dobře,o kilo.Já si myslím,že skočí.No,a chlápek skočí.Tak blondýnka vysolí kilo a zrzka říká ne,to nejde,já si ho nevezmu .Jsi přece moje kamarádka.Na ber, sázka je sázka.Hele,musím se ti přiznat.Už jsem ty zprávy viděla před hodinou,takže by to byl podvod,říká zrzka.Já je taky viděla,ale mě nenapadlo,že skočí znovu.
  3. května 2013
  Blondýny
  Víte proč se blondýnka raduje když složí puzzle za 11 měsíců? Protože je na krabici napsáno 2 až 4 roky.
  3. května 2013
  Blondýny
  Proč si blondýna pořád hází s hodinkami??? Protože chce vědět jak ten čas letí.
  3. května 2013
  Blondýny
  Víte, proč si do baru blondýnka bere 17 kamarádek? Protože je tam vstup až od 18-ti.
  3. května 2013
  Blondýny
  Blondýnka si kupuje šalinkartu.Paní se jí ptá: "Chcete to na měsíc?" Blondýnka odpoví:"Ne,mně to stačí po Brně."
  1. května 2013
  Blondýny
  Víte, jak zabavit blondýnu?Postavte ji před zrcadlo řekněte jí, ať hraje kámen, nůžky, papír, dokud nevyhraje.
  1. května 2013
  Blondýny
  Dvě blondýny chodí po parku. Jedna vždy vykope díru a ta druhá jí zase zasype. Tak to pokračuje celý den, až se jeden pán zeptá: Oceňuji vaši píli slečny, ale proč jedna z vás vykope díru a ta druhá jí zase zasype? A jedna blondýna odpoví: My máme být vlastně tři, ale kamarádka, která měla sázet stromky je nemocná.
  1. května 2013
  Blondýny
  Přijde blondýna domů a stoupne si ke zrcadlu a říká zrcadlo,zrcadlo řekni mi kdo je na světě nejkrásnější .a zrcadlo odpoví : uhni nevidim!
  1. května 2013
  Blondýny
  Víte proč blondýna leje do počítače vodu? Aby mohla surfovat na internetu.
  vendy1379, 1. května 2013
  Blondýny
  Stojí blondýna na mostě a volá na druhý most na druhou blondýnu: jak se dostanu na druhou stranu? a ta druhá řiká: diť seš na druhé straně!
  1. května 2013
  Blondýny
  Jede blondýna v neskutečné rychlosti a zastaví jí policajt a řiká: vy jste neviděla tu ceduli? a blondýna na to: jste blázen v takové rychlosti?
  1. května 2013
  Blondýny
  Blondýnky hrajú vybíjanú: Zrazu sa ozve čudný, dutý zvuk. Čo sa stalo? Najmúdrejšia blondýna dostala do havy.
  1. května 2013
  Blondýny
  Víte proč dávají blondýnky chilli na televizi? Aby měli ostřejší obraz.
  1. května 2013
  Blondýny
  Víte proč se blondýny smějí když je bouřka? Protože si myslí že je někdo fotí.
  1. května 2013
  Blondýny
  Jde takhle večer blondýna po chodníku a na lampě uvidí inzerát: "Prodáme byt 3+1, prosíme zájemce, aby jen zaklepali." Najednou jde okolo policajt a ptá se blondýnky klepající na lampu. "Copak to děláte?" Blondýnka: "Ále, visí tu inzerát a tak zkouším, jestli mi otevřou." Policajt se podívá nahoru na lampu a říká:"Ale svítěj, takže by měli být doma."
  30. dubna 2013
  Blondýny
  Jsou tři blondýny na opuštěném ostrově a skoro umírají. Bůh se nad nimi slituje a každé splní jedno přání. První si přeje: chci být chytrá-postaví si vor a odpluje.Druhá si přeje: chci být ještě chytřejší-postaví si parník a odpluje.Třetí si přeje:chci být ještě chytřejší než ty dvě-obejde ostrov a přejde most.
  30. dubna 2013
  Blondýny
  NASA uspořádá výběrový konkurz, kdo by mohl letět do vesmíru: vyberou blondýnu a prase. Před odletem jim dají obálky s instrukcemi a vyšlou je do Vesmíru.. Když prase otvírá obálku, blondýna mu kouká přes rameno, po otevření se na prase vyvalí arch papíru s informacemi jak obsluhovat cely raketoplán. A blondýna se zděsí, když tam má prase tohle, co tam budu mít já? S třesoucíma se rukama otvírá obálku, z ní vyndá papírek s nápisem: "KRM PRASE A HLAVNĚ NA NIC NESAHEJ!"
  29. dubna 2013
  Blondýny
  Jde blondýna do letadla a sedne si. PřijDe tam takový namakaný chlap, a řekne ,,Promiňte, ale tady jsem seděl já´´Blondýna:,,Ne já tady zůstanu´´ ,,Ale tady jsem seděl opravdu já´´ ,,Ne, já tady prostě zůstanu. Je to hezký výhled... a prostě tu zůstanu´´ Chlápek na to:,,Tak dobře, ty krá*o, tak si ten Boeing nastartuj sama!´´
  29. dubna 2013