Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Mráček
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o blondýnkách
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Blondýny

  Jdou blondýnka, brunetka a zrzka k zrcadlu a když něco řeknou špatně tak je vcucne. Jde brunetka a říká:,,Já si myslím, že jsem nejchytřejší na světě.'' Vcuc. Jde zrzka a říká: ,,Já si myslím, že jsem nejhezčí na světě''. Vcuc. Jde blondýna a řekne: ,,Já si myslím´´vcuc.

  5. května 2013
  Blondýny

  Víte do se stane blondýnce když ji otevřete hlavu a tam najdete provázek přešmikněteho a upadnou ji uši.

  5. května 2013
  Blondýny

  Blondýnka se ráno probudí a vyděšeně křičí: "Pane Bože, já nevidím!" Potom otevře oči a říká: "Jo aha.."

  5. května 2013
  Blondýny

  Víte jak se pozná přírodní blondýna?Když učitelka smaže tabuli tak přírodní blondýnka smaže sešit.

  4. května 2013
  Blondýny

  Jde blodnýna s brunetou okolo cedule " med přímo od včelaře!" Blondýna smutně řekne brunetě " To je škoda , já mám radši od včel."

  4. května 2013
  Blondýny

  Jedou 2 blondýny ve výtahu a výtah se zasekne. 1. začne křičet poooooomooooooc a 2. říká tohle nám nepomůže musíme volat spolu spoooooooluuuuu spooooooluuuuuu!

  4. května 2013
  Blondýny

  Jde manžel blondýnky do práce a začne se chlubit .Moje manželka dnes zachránila život stovky lidem !!! No nepovídej kdy a kde ??? ::: nenastartovala letadlo.

  4. května 2013
  Blondýny

  Víte proč je blondýnka vlezená ve skříni?Poslouchá Kabáty!

  4. května 2013
  Blondýny

  Blondýna jde k pokladně a řekne:a sáček by nebyl?Prodavačka na to:a co tak kouzelné slovíčko. Blondýna:čáry máry sáček.

  4. května 2013
  Blondýny

  Tři blondýnky zůstanou samy na ostrově. Neví, co si počít, a tak tam tak sedí a sedí. V tom se jim zjeví víla a říká, že každé splní jedno přání. Tak první blondýnka říká, že by chtěla být chytřejší, aby se odtamtud nějak dostala. Rázem jí ztmavnou vlasy, je z ní brunetka a ta neváhá, vrhne se do vody a z ostrova odplave. Druhá blondýnka si přeje být chytřejší, než ta první. Stane se z ní černovláska, ta najde pár ostrých škeblí a s jejich pomocí nařeže rákos a vyrobí si člun, na kterém odpluje. Třetí chce být ještě chytřejší, než druhá. Najednou se z ní stane muž a odejde po mostě.

  4. května 2013
  Blondýny

  Blondýnky Stojí na zastávce 2 blondýnky a ta jedna povídá:mě je zima na ruky.Ta druhá:a proč si je nedáš do kapsy.A ta první. protože tam mám rukavice.

  3. května 2013
  Blondýny

  Víte jak zabavit blondýnu na celý den? Dejte ji do kulaté místnosti a řekněte jí aby našla roh.

  3. května 2013
  Blondýny

  Běží 2 blondýny závod.Najednou se však jedna zastaví a řekne že končí.Druhá se jí po závodě zeptá proč? .No víš roztekl se mi make-up.

  3. května 2013
  Blondýny

  Blondýny jdou do lesa pro vánoční stromeček.jsou tam hodinu,dvě a jedna říká tý druhý už jsi nějakej našla ne a ty já taky ne tak to budeme muset vzít nějakej neozdobenej.

  3. května 2013
  Blondýny

  Přijde manžel domů a vidí svou blonďatou ženu jak dává mokrý ručník na zeď a ptá se jí co dělá. A ona odpoví, že byla u doktora on jí řekl ,že má dávat mokrý obklad na místo kde se uhodila.

  3. května 2013
  Blondýny

  Blondýnka volá druhé blondýnce: "Vařila jsem kafe a zbyla mi horká voda, nevíš co s ní mám udělat?" "Dej ji do mrazáku, horká voda se vždycky hodí."

  3. května 2013
  Blondýny

  Jde takhle večer blondýna po chodníku a na lampě uvidí inzerát: "Prodáme byt 3+1, prosíme zájemce, aby jen zaklepali." Najednou jde okolo policajt a ptá se blondýnky klepající na lampu. "Copak to děláte?" Blondýnka: Ale, visí tu inzerát a tak zkouším, jestli mi otevřou. Policajt se podívá nahoru na lampu a říká: "Ale svítěj, takže by měli být doma."

  3. května 2013
  Blondýny

  Přijde blondýnka v Německu do supermarketu a řiká:"Dvě tužkový baterie!" Prodavačka na ní nechápavě zírá a ptá se: "Wie bitte?" Blondýnka:"Néé, nabitý, co bych asi tak dělala s vybytejma?!"

  3. května 2013
  Blondýny

  Víš proč, se blondýny plazí v obchodě? Protože,hledaíj nízké ceny.

  3. května 2013
  Blondýny

  Blondýna se koupe a povídá ,služko přines mi šampon na mokré vlasy,ale ty šampon na mokré vlasy nemáš ty máš jen na suché vlasy,ale já už jsem si je namočila ,víš co služko dojdi ho rychle koupit do obchodu,ale rychle než se utopím.

  sárošek, 3. května 2013
  Blondýny

  Blondýnka se zrzkou sedí v baru a koukají na zprávy o šesté.V televizi zrovna běží reportáž o sebevrahovi , který stojí na mostě a vyhrožuje, že skočí dolů.Blondýnka povídá:Hele vsaď se ,že neskočí.Dobře,o kilo.Já si myslím,že skočí.No,a chlápek skočí.Tak blondýnka vysolí kilo a zrzka říká ne,to nejde,já si ho nevezmu .Jsi přece moje kamarádka.Na ber, sázka je sázka.Hele,musím se ti přiznat.Už jsem ty zprávy viděla před hodinou,takže by to byl podvod,říká zrzka.Já je taky viděla,ale mě nenapadlo,že skočí znovu.

  3. května 2013
  Blondýny

  Jede blondýnka autem a vrazí do stromu.Vyleze z auta a začne strom objimat a řika: promiň stromečku já nechtěla, muselo to bolet viď?

  3. května 2013
  Blondýny

  Víte proč se blondýnka raduje když složí puzzle za 11 měsíců? Protože je na krabici napsáno 2 až 4 roky.

  3. května 2013
  Blondýny

  Jdou tři blondýnky po měště a jedna říká´´my čtyři jsme správné pětka."

  3. května 2013
  Blondýny

  Proč si blondýna pořád hází s hodinkami??? Protože chce vědět jak ten čas letí.

  3. května 2013