Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o blondýnkách
  Přidej si vtipy na web!

  Blondýny
  Víte proč blondýny tacují na semaforu?Protože si myslí že jsou na diskotéce.
  1. května 2013
  Blondýny
  Víte proč se blondýny smějí když je bouřka? Protože si myslí že je někdo fotí.
  1. května 2013
  Blondýny
  V autoškole:Pan řidič se ptá blondýnky :,,Popište mi funkci motoru" Blondýnka na to :,,A můžu svými slovy?" ,,Brrrmmm bbbbrrrrmmm"!
  1. května 2013
  Blondýny
  Černovláska se ptá blondýny , jak to dělá že má nádherně zlaté vlasy, blondýnka odpoví "nejdřív vlasy musíš dát do žluté barvy a pak pozlatit".Černovláska přijde s nádhernýmy blonďatýmy vlasy za to blondýnka se žlutou barvou smíchanou se zelenou a dotoho ješte modrý třpyt,čenovláska vyděšeně, "ježiš co se ti to s vlasy":"Lhala jsem ti zkoušela jsem to před týdnem a dopadlo to takhle tak nosim paruku"."Aha tak jakto že je mám nádherný" "za prvý:umíš číst takže sis to přečetla, ale já ne takže když máš v ruce čevenou modrou a žlutou tak tě to prostě zmate".
  1. května 2013
  Blondýny
  Jde takhle večer blondýna po chodníku a na lampě uvidí inzerát: "Prodáme byt 3+1, prosíme zájemce, aby jen zaklepali." Najednou jde okolo policajt a ptá se blondýnky klepající na lampu. "Copak to děláte?" Blondýnka: "Ále, visí tu inzerát a tak zkouším, jestli mi otevřou." Policajt se podívá nahoru na lampu a říká:"Ale svítěj, takže by měli být doma."
  30. dubna 2013
  Blondýny
  Jsou tři blondýny na opuštěném ostrově a skoro umírají. Bůh se nad nimi slituje a každé splní jedno přání. První si přeje: chci být chytrá-postaví si vor a odpluje.Druhá si přeje: chci být ještě chytřejší-postaví si parník a odpluje.Třetí si přeje:chci být ještě chytřejší než ty dvě-obejde ostrov a přejde most.
  30. dubna 2013
  Blondýny
  NASA uspořádá výběrový konkurz, kdo by mohl letět do vesmíru: vyberou blondýnu a prase. Před odletem jim dají obálky s instrukcemi a vyšlou je do Vesmíru.. Když prase otvírá obálku, blondýna mu kouká přes rameno, po otevření se na prase vyvalí arch papíru s informacemi jak obsluhovat cely raketoplán. A blondýna se zděsí, když tam má prase tohle, co tam budu mít já? S třesoucíma se rukama otvírá obálku, z ní vyndá papírek s nápisem: "KRM PRASE A HLAVNĚ NA NIC NESAHEJ!"
  29. dubna 2013
  Blondýny
  Jde blondýna do letadla a sedne si. PřijDe tam takový namakaný chlap, a řekne ,,Promiňte, ale tady jsem seděl já´´Blondýna:,,Ne já tady zůstanu´´ ,,Ale tady jsem seděl opravdu já´´ ,,Ne, já tady prostě zůstanu. Je to hezký výhled... a prostě tu zůstanu´´ Chlápek na to:,,Tak dobře, ty krá*o, tak si ten Boeing nastartuj sama!´´
  29. dubna 2013
  Blondýny
  Proč blondýnky nevaří sáčkové polévky? Protože ještě stále nepřišly na to, jak do sáčku nalít litr vody.
  24. dubna 2013
  Blondýny
  Leží blondýnka v nemocnici, přijde za ní manžel a ptá se:"Co jsi dělala?" A blondýnka odpoví: "Ale letěla jsem v helikoptéře a byla mi zima, tak jsem vypnula ten velký větrák nahoře."
  23. dubna 2013
  Blondýny
  Brunetka potká blondýnu a ptá se jí: "Čus bloncko, kam kráčíš?" "No na třešně přece." "Jak to, vždyť je zima?" Blondýna odpoví: "To nevadí, vzala jsem si rukavice."
  23. dubna 2013
  Blondýny
  Blondýna jde do obchodu a chce tašku. Paní prodavačka řekne: " A kouzelné slovíčko?" "Čáry máry taška."
  Anicha, 18. dubna 2013
  Blondýny
  Blondýna jde do sázkové kanceláře a ptá se : "Jaký je úkol? " Paní odpoví: " Musíte trefit pět čísel "A blondýna se ptá : "A z jaké dálky "
  16. dubna 2013
  Blondýny
  Jedna blondýna jede v autě kolem pole a tam vidí druhou blondýnu jak si tam plave. Blondýna vystoupí a řve na tu druhou. Kvůli tobě se nám lidi smějou. Kdybych uměla plavat tak k tobě připlavu a jednu ti vrazím.
  9. dubna 2013
  Blondýny
  Volají si blondýnka a bruneta. Bruneta se ptá: ,, Půjdeš se mnou zítra do kina? " uběhne 1 minuta, 2 minuty hodina ,3 hodiny a bruneta naštvaně vykřikne: ,,Krucinál odpovíš mi už!!" a blondýnka řekne: ,,Vždyť jsem kejvala!"
  7. dubna 2013
  Blondýny
  Bruneta, zrzka a blondýna se rozhodly předstoupit před zrcadlo. To ale nebylo obyčejné. Když k němu někdo přistoupil a řekl něco nepravdivého, propadl se do pekla. Jako první šla před zrcadlo bruneta: "Já myslím, že jsem krásná." PRÁSK! Bruneta se propadla do pekla. A za ní zrzka: "Já myslím, že jsem chytrá." PRÁSK! Propadla se i zrzka. Nakonec přijde na řadu blondýna a začne přemýšlet: "Hmm, já myslím..." PRÁSK!
  7. dubna 2013
  Blondýny
  Blondýnka a brunetka vypadnou z letadla. Která dopadne první? Brunetka, protože blondýnka se musí ptát na cestu.
  7. dubna 2013
  Blondýny
  Blondýna nabourala do stromu a řiká mu: "Já sem na tebe troubila ale ty jsi neuhnul."
  3. dubna 2013
  Blondýny
  Blondínka dáva inej blondínke hádanku: - Má to štyri nohy, je to chlpaté, má to chvost... - To je pes! - Ešte som nedopovedala! A šteká to! - Aha, tak to neviem!
  31. března 2013
  Blondýny
  Pproč si blondýna zlomila ruku při hrabáni listí? Protože spadla ze stromu.
  26. března 2013
  Blondýny
  Jak se pozná u blondýnky skleróza..... Má za uchem tampón a nemůže si vzpomenout kam si strčila cigaretu!
  Tulavka12, 20. března 2013
  Blondýny
  Víte jak si udělá blondýnka lipový čaj? Sedne si pod lípu a čeká až zaprší.
  20. března 2013
  Blondýny
  Baví se dvě blondýnky :,,Hlásili, že z jihu přijde teplá vlna.'' To jsem zvědavá, za kolik budou prodávat klubko!"
  14. března 2013
  Blondýny
  Víte co to je blondýnka na gymplu?... Vzácná návštěva!!!!!
  10. března 2013
  Blondýny
  Jaký je rozdíl mezi zubem a blondýnou? Zub ví kdy má vypadnout.
  10. března 2013