Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o blondýnkách
  Přidej si vtipy na web!

  Blondýny
  Dvě blondýnky si koupí kapra. První se ptá: "A jak ho zabijeme?" Druhá odpoví: "Utopíme ho!"
  10. března 2013
  Blondýny
  Šly tři blondýny do lesa a nemohly najít strom. Tak ta první říká: "Tak vezmeme ten neozdobený."
  25. února 2013
  Blondýny
  Potkají se dvě známé blondýny a jedna povídá:"Mám pro tebe dárek,hodinky!" "No páni a jdou?" "ne musíš je nosit."
  20. února 2013
  Blondýny
  Blondýnka se zrzkou seděly v baru a koukaly na zprávy v šest. Ukazovali reportáž o sebevrahovi, který stál na mostě a vyhrožoval, že skočí dolů. Blondýnka povídá: "Hele, vsaď se, že neskočí." "Dobře, o kilo. Já si myslím, že skočí." No, a chlápek skočil. Tak blondýnka vysolila kilo a zrzka říká: "Ne, to nejde, já si to nevezmu. Jsi přece moje nejlepší kámoška." "Ber, sázka je sázka." "Hele, musím se ti přiznat, že jsem tohle už viděla ve zprávách v pět, takže si nemůžu vzít výhru." "Já to taky viděla už v pět, ale nikdy bych si nemyslela, že skočí znovu."
  18. února 2013
  Blondýny
  Dvě blondýnky čekají na nástupišti. První se zeptá průvodčí: "Doveze mě tento vlak do Prahy?" Ne." odpoví průvodčí."A mě?" zeptá se druhá.
  18. února 2013
  Blondýny
  Přijde blondýnka v Německu do supermarketu a říká: "Dvě tužkový baterie!" Prodavačka na ní nechápavě zírá a ptá se: "Wie bitte?" Blondýnka: "Néé, nabitý, co bych asi tak dělala s vybitejma?!"
  18. února 2013
  Blondýny
  Blondýnka se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: „Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál, neuškodí to motoru?”
  12. února 2013
  Blondýny
  Co udělá blondýna když jí doktor předepíše recept? Objedná si kuchaře
  12. února 2013
  Blondýny
  Víte proč blondýna u počítače ječí? Protože drží myš.
  11. února 2013
  Blondýny
  Víš co to znamená klaustrofobie? Ptá se učitel blondýnky. "Ano, vím. To je fobie z prezidenta Klause!" "Co to má znamenat?" říká učitel. "Tak, je tam napsaný klaus a pak fobie..."
  11. února 2013
  Blondýny
  Víte, co si říká blondýna, když myje okna? Konečně pracuji ve windows [vindous]!
  vendy1379, 11. února 2013
  Blondýny
  Jede blondýna autem a před ní chlap s náklaďákem (podle ní). Když zastaví na semaforu tak blondýnka zastaví a jde za řidičem a říká:,,Dobrý den já jsem Zuzana a ztrácíte náklad." Řidič nic neříká a jedou dál a zase zastaví na semaforu a blondýnka vystoupí a říká:,,Dobrý den já jsem Zuzana a ztrácíte náklad." Zase řidič nic neříká. Tak se to opakuje několikrát. Stojí u posledního semaforu a blondýnka zase vystoupí a říká:,,Dobrý den já jsem Zuzana a ztrácíte náklad." Řidič konečně odpoví:,,Dobrý den já jsem Marek a sypu silnici."
  nelila, 9. února 2013
  Blondýny
  Blondýnka jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej, až kolem projede sněžný pluh a pak jeď za ním. Zanedlouho se opravdu objeví sněžný pluh a blondýnka jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se, co to dělá. "Otec mi radil, že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněžným pluhem." A řidič na to: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."
  9. února 2013
  Blondýny
  Jak si blondýnka obstará marmeládu? Oloupe si koblihu!
  7. února 2013
  Blondýny
  Proč měla blondýnka radost, když dokončila puzzle za 11 měsíců? Protože na krabici bylo napsáno 2-4 roky.
  7. února 2013
  Blondýny
  Blondýnka a brunetka vypadnou z letadla. Která dopadne první? Brunetka, protože blondýnka se musí ptát na cestu.
  4. února 2013
  Blondýny
  Víte, proč blondýnka otevírá mléko už v obchodě? Protože je tam napsáno zde otevřít.
  31. ledna 2013
  Blondýny
  Sedí dvě blondýnky v kavárně a ta jedna se ptá: "Tak co? Už jsi udělala řidičák?" Druhá blondýnka smutně odpoví: "Ne, vyhodili mě." "Vážně? Ale proč?" "No, protože před kruhovým objezdem bylo na značce napsáno 30, tak jsem ho 30× objela!" První blondýnka na to: "A nepřepočítala ses?"
  31. ledna 2013
  Blondýny
  Zkoušky v autoškole. Komisař se ptá blondýny: "Umíte popsat funkci motoru???" Blondýna na to:" A můžu vlastními slovy???" Komisař: "ano." Blondýna: "brm,brrrrmm,brrrmm..."
  29. ledna 2013
  Blondýny
  V baru se náhle zhasne světlo. Opilec se přitočí k sousedovi a povídá: Já ti povím vtip o blondýnkách,chceš???Ze tmy se ozve: Tak hele,já jsem blondýna a umím karate. Vedle mě sedí taky blondýna a ta dělá judo a za tebou stojí taky blondýna a ta boxuje. Máš chuť ještě říkat vtipy o blondýnkách??? Opilec: Ani ne, nerad bych ho třikrát vysvětloval.
  24. ledna 2013
  Blondýny
  Blondýnka, rusovláska a bruneta si povídají, co by udělaly, kdyby jim kluk dal kopačky. Bruneta povídá: "Já bych ho asi nakopala do zadku." Rusovláska říká: "Já bych mu taky dala kopačky." Blondýna se ptá: "Pumy nebo adidasky?"
  23. ledna 2013
  Blondýny
  Koupí si blondýna boty značky puma, dá je do klece a řekne: "Nebudete mi zabíjet slepice."
  23. ledna 2013
  Blondýny
  Víte, proč má blondýna strčený rohlík v nose? Krmí holuby.
  13. ledna 2013
  Blondýny
  Jde blondýnka, bruneta a černovláska do nebe. U nebeské brány se dozvědí, že musí projít zkouškou. Všechny tři šly se svatým Petrem po schodech, sv. Petr řekl na každém ze schodů vtip. Pokud by se nezasmály až do 100. schodu, mohly by do nebe. Jde brunetka - zasměje se u 46.schodu Jde černovláska - zasměje se u 77. schodu A blondýnka se zasměje až u 99. schodu. Svatý Petr praví: "Byla jsi na dosah ráje, jak jsi to dokázala?" Blondýnka: "No, já jsem teď pochopila ten první vtip!"
  13. ledna 2013
  Blondýny
  Dvě blondýny čekají na tramvaj na ostrůvku. Ptá se blondýna té druhé: "Na jaký číslo tramvaje čekáš?" "Na 1 a ty?""Já na 2." Za chvíli jela dvanácka. "TAK POJEDEME SPOLU!!!!!!!!!!!!!!!"
  mazanakocka, 13. ledna 2013