Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  z oblasti černého humoru
  Přidej si vtipy na web!

  Černý humor
  ,,Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam stačí škrtnout zápalku a letíš do nebes."
  21. července 2013
  Černý humor
  Přijde kovboj do stáje koupit si koně. Vybere si koně a říká:„Chci tohohle!“ Řeknou mu: Dobrá! Ale ten neslyší na hyjé ani prrrrrr. Hyjé je pro něj "Bohu díky" a prrrr je "Amen". Tak vyleze kovboj na koně a řekne: „Bohu díky!" Kůň se rozjede. A kovboj před sebou uvidí jámu a volá: „PRRRRR! PRRRRR! PRRRR!“ Ale kůň neposlouchá. Kovboj se začne modlit: „Ve jménu otce, i syna, i ducha svatého, amen.“ Kůň zastaví. Kovboj si setře pot z čela a říká: „Bohu díky!"
  21. července 2013
  Černý humor,Pohádky
  Přijde Honza ke králi a říká: ,,Splnil jsem svůj slib, v tomto pytli jsou tři dračí hlavy... Teď splňte svůj slib Vy!" ,,Jistě" Odvětí král. ,,Zde máte v pytli ruku princezny..."
  20. července 2013
  Černý humor
  Skáče sebevrah z paneláku a přitom počítá patra "10,9,8,7,6,5,6,5 sakra zatracený kšandy!"
  14. července 2013
  Černý humor
  Policejní loď pluje kolem malého ostrůvku. Kapitán se dívá dalekohledem a vidí, jak po břehu pobíhá a zoufale mává otrhaný, zarostlý muž. "Nevíte, kdo to je?" ptá se prvního důstojníka. "Nemám tušení, pane kapitáne, ale každý rok, když tudy projíždíme, vždycky takhle vyšiluje."
  9. července 2013
  Černý humor
  Víš jak sundáš jednorukého ze stromu?Zamáváš mu.
  9. července 2013
  Černý humor
  Hádají se tři kluci o to, kdo má silnějšího dědu. První kluk říká:" na mého dědu spadl stůl a řekl jenom au. To nic není říká druhý, na mého dědu spadlo auto a řekl au. To nic není říká třetí, na mého dědu spadl barák a neříkal nic.
  28. června 2013
  Černý humor
  V Somálsku běží kus šunky po ulici, co ji síly stačí a za tou šunkou běží horda Somálců. Šunka vběhne do postranní uličky a tam vidí, jak se na jednom kontejneru opaluje řízek. Tak se šunka udýchaně ptá: "Jak to že tebe Somálci nehoní?" A řízek si v pohodě sundá sluneční brýle, usměje se a odpoví: "Mě tady nikdo nezná."
  a_u, 27. června 2013
  Černý humor
  Víte jaká je výhoda stáří? Můžete si čistit zuby a zpívat...
  27. června 2013
  Černý humor
  Češi přistanou na neznámém ostrově, kde je zajmou kanibalové. Jejich Šaman se chlubí: ,,Já jsem studoval v Americe.'' Čech se ho ptá: ,,A to pořád jíte lidi?'' ,,Ano, ale teď už nožem a vidličkou!''
  26. června 2013
  Černý humor
  Římský císař promlouvá ke Gladiátorům: ,,Gladiátoři, dnes budete zápasit ve vodním pólu. Mužstvo, které vyhraje, dostane svobodu!'' ,,A jak poznáme soupeře?'' ,,Snadno, krokodýli budou mít bílé čepičky.''
  26. června 2013
  Černý humor
  Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkáři se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky naleje vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu všechno dojde, a říká: "Ty vole, já ho zabil!"
  19. června 2013
  Černý humor
  Pan doktor se ptá: Co by se stalo, kdybych Vám uřízl ucho? Pacient: No neslyšel bych... Pan doktor:A co by se stalo, kdybych Vám uřízl i druhé? Pacient: Neviděl bych... Pan doktor: A pročpak?? Pacient: Spadly by mi brýle!
  18. června 2013
  Černý humor
  U kanibalů doma ,,Já nechci sestřičku!" ,,Budeš jíst co ti dáme!"
  18. června 2013
  Černý humor
  Malý chlapeček se ptá maminky, jak přišel na svět. Ta přemýšlí, jak by mu to v jeho věku podala, a nakonec mu řekne: „To jsme se s tatínkem večer cukrovali, až ses nám narodil.” Chlapeček si večer vezme cukřenku, důkladně se pocukruje a jde spát. Ráno se vzbudí a kouká, plná postel mravenců. Navztekaně se rozkřikne: „Kdybych nevěděl, že jste moje děti, tak vás pozabíjím!”
  17. června 2013
  Černý humor
  Sedí nevidomý(slepý), hluchý a bez nohou na lavičce a čekají na vlak. Nevidomý říká: !Já už ho VIDÍM!" Hluchý na to:"Já ho už SLYŠÍM!" Bez nohou odpoví: "Tak POBĚŽME!!!"
  13. června 2013
  Černý humor
  Jak se řekne maďarsky rakev? Vegetbedna.
  a_u, 11. června 2013
  Černý humor
  Mladý indián si stěžuje u náčelníka:,, Proč máme všichni takový hloupý jména?" Náčelník se zamyslí a povídá:,,Copak se Ti nelíbí jména jako silný buvol nebo bystrý jeřáb?" Malý indián přikývne, že jo. ,,Tak proč si stěžuješ smrdutý skunku?"
  10. června 2013
  Černý humor
  Víte jaký je rozdíl mezi budíkem a babkou?Budík se nejdřív natáhne a pak poběží a babka nejdřív poběží a pak se natáhne.
  10. června 2013
  Černý humor
  Zazvoní telefon. Zvedne to chlap:,,kdo tam?" Ozve se : ,,tady smrt " chlap: ,, běž do p...!" Smrt: ,, tak jo, píšu si rakovina konečníku"
  4. června 2013
  Černý humor
  Má to 183 nohou a jen 3 zuby. Co je to? Domov důchodců...
  3. června 2013
  Černý humor
  Na dveře někdo zabouchá chlap přijde otevřít a je tam malá smrtečka. Chlap jí říká "Běž do pryč!" a zabouchne. Za půl hodiny někdo další zazvoní na dveře. Chlap jde otevřít a tam stojí malá smrtečka a vedle ní je velká smrtka. A malá smrtečka povídá "Mamííí to byl on!!!"
  3. června 2013
  Černý humor
  Dva medvědi žerou klauna a ten jeden medvěd povídá: Nemá takovou srandovní chuť?
  3. června 2013
  Černý humor
  Přijde zdravotní sestra za primářem a řekne: "Pane primáři,ten simulant z pokoje 6 umřel." A primář řekne: "To už si vážně dělá legraci!"
  3. června 2013
  Černý humor
  Plazí se chlápek po poušti a je k smrti vysílený, když se konečně doplazí k oáze. Poprosí o sklenici vody a prodavač mu odpoví: „Bohužel, já prodávám jen kravaty.” „Tak nashledanou,” zasípe chlápek a plazí se dál. Narazí na další oázu a tam na první palmě visí výstražná cedule: „Vstup pouze s kravatou!”
  2. června 2013