Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  z oblasti černého humoru
  Přidej si vtipy na web!

  Černý humor
  Smrtka obchází nemocnici pokoj po pokoji a každému říká, jak dlouho tu ještě bude, než si pro něj přijde. Jeden děda ji zpozoruje a uteče se schovat k novorozencům. I tam se však smrtka zajde podívat. Jde od dítěte k dítěti a říká: "Ty tady budeš jestě 55 let, ty tak dlouho ne, ty máš jenom poslednich pár dnů. Dojde k dědovi v dětské postýlce. "A co ty tady děláš?" ptá se smrtka. "Pinkam, pinkam," odpoví děda.Smrtka na to: "Tak pěkně pinkej, já si pro tebe zítra přijdu a půjdeme papa."
  2. června 2013
  Černý humor
  Sedí voják a cucá patronu, a patrona vybouchne a roztrhne vojákovi pusu od ucha k uchu. Přijde další voják a říka: ,,Ty blázne, ty se tomu směješ, vždyť Tě to mohlo zabít!!!"
  1. června 2013
  Černý humor
  "Vážení cestující, vítáme vás na palubě našeho letadla. Podíváte-li se vpravo, vidíte veliké město. Podíváte-li se vlevo, vidíte malé město. Podíváte-li se pod sebe, ne přátelé, to nejsou malé obláčky, to jsou padáky naší posádky, která se s vámi tímto loučí a přeje vám příjemný zbytek letu!"
  Kiti, 1. června 2013
  Černý humor
  Jdou slepý a jednooký k babičce, procházejí lesem a jednooký si větví vypíchne i to druhé oko a povídá: "Tak jsme došli." Slepá na to : "Ahoj babi."
  petra2010, 1. června 2013
  Černý humor
  "Odnaučil sem babku kousat si nehty." "A jak si to dokázal?" "Schoval sem jí zuby!"
  30. května 2013
  Černý humor
  Žena spadne ze třetího poschodí hnusného paneláku,a zemře. Manžel ji nachá na náhrobek vytesat: "Redbull selhal."
  13. května 2013
  Černý humor
  Smrtí nic nekončí...Následuje hniloba a rozklad...
  10. května 2013
  Černý humor
  Pán sedí smutně u jídla. Druhý pán se ho zeptá:"Proč nejíte?"První pán:"Já jsem ztratil zuby."Druhý pán vytáhne z kapsy hrst protéz a první pán si vybere,která mu pasuje a děkuje,ale ještě se ho ptá:"Co za ně chcete?"Nic." "Jěště jednou děkuji, jste velice laskav, vy jste zubař?" "Ne jenom hrobník."
  10. května 2013
  Černý humor
  Koupe se Vašek ve vaně a najednou začne křičet: "Mami ta voda je moc horká!" Matka na to: "A to si myslíš, že tě budeme jíst syrovýho?"
  10. května 2013
  Černý humor
  Potkalo mě štěstí.. Řeklo:"UHNI!" a šlo dál ..
  petra2010, 9. května 2013
  Černý humor
  Mami děda se oběsil ve stodole.Maminka-"to snad ne!"Pepicek-"Apríl ve sklepe!"
  9. května 2013
  Černý humor
  Víte jaký je rozdíl mezi pádem z evropského mrakodrapu a pádem z amerického mrakodrapu? Když padáte z evropského : áááááááááá !! Buch... Když padáte z amerického : áááááááááááá ! Jé, díky supermane !
  8. května 2013
  Černý humor
  Přijde bezdomovec do hospody a vidí pána co si čte noviny a má před sebou talíř polévky. Bezdomovec přijde a začne ji do sebe ládovat a až je skoro na dně tak tam uvidí velkou tlustou housenku. Vyzvrací polévku zpět do talíře a už chce odejít ,ale pán říká :"Taky jste ji našel....?"
  6. května 2013
  Černý humor
  Rodina jí u stolu a tatínek se ptá :" Děti máte rádi babičku ? " "Ano" !"To jsem rád že vám chutná!"
  petra2010, 5. května 2013
  Černý humor
  V jednom baru říká chlápek sousedovi: "Řekněte, nezpívá ta ženská hrozně? Znáte ji?" "Znám. Je to moje žena." "Eh, promiňte. Je pravda, že ten hlas není nijak špatný, hodně dělá ta píseň, co musí ta chuděra zpívat. Kdo mohl napsat tak hroznou věc?" "Já."
  3. května 2013
  Černý humor
  Povídá na střeše Azkabanu jeden mozkomor druhému: "Jednou, když jsem byl ještě mladší, jsem se zamiloval do jedné Smrtijedky, která byla v Azkabanu na doživotí. A tak jsem ji políbil, a ona najednou zemřela..."
  3. května 2013
  Černý humor
  Ve dvě ráno na mě zazvonil soused. Ale opravdu - ve dvě ráno !!! Tolik jsem se lekl, až mi málem vypadla vrtačka z ruky.
  3. května 2013
  Černý humor
  Pane doktore, kolik mi ještě zbývá života?Není to s vámi tak špatné... Ale být vámi, už bych nezačínal sledovat žádné nové televizní seriály.
  Mikky525, 2. května 2013
  Černý humor
  Stojí Smrtka u domu a říká:"Dobrý den,odčítání lidu."
  2. května 2013
  Černý humor
  Přijde chlapeček do náboženského odchodu a říká prodavači: "Prosím Vás, já bych chtěl tamto letadýlko". "Ale to není letadélko chlapče, to je přeci kříž", prodavač na to. "Dobře, tak mi dejte to s tím pilotem"
  2. května 2013
  Černý humor
  Pláče paní v autobuse. Vedle sedící pán se jí ptá co se jí stalo. Paní si s pláčem stěžuje, že ji někdo řekl, že má ošklivou dceru. Pán jí utěšuje: Nic si z toho nedělejte a už neplačte,tady máte bombón a té opici dejte taky.
  1. května 2013
  Černý humor
  Přijde pán do čínské restaurace a ptá se : ,,Máte něco k jídlu?" Číňan odpoví:,,Ano- vývar ze šneka, psa na rožni, tygří drápy na kyselo..." Pán vykřikne:,,Ježkovy oči!!!" A Číňan:,,Výborná volba!"
  1. května 2013
  Černý humor
  Horoskop na zítřek : zítra vás budou lidé nosit v náručí a uctívat ,i když při pohřbu to tak chodí.
  1. května 2013
  Černý humor
  Víš co znamená když čtiři chlapi nesou rakev? bylo nás pět.
  1. května 2013
  Černý humor
  Žena vyčítá muži: "Mohl by jsi pro mě něco udělat, abych nemusela stále chodit domů přes ten les? Večer tam bývá tma, co když mě tam někdo znásilní?" - "Neboj, taková tma nikdy nebude!"
  1. května 2013