Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  z oblasti černého humoru
  Zahraj si Šibenici!

  Černý humor
  Má to 183 nohou a jen 3 zuby. Co je to? Domov důchodců...
  3. června 2013
  Černý humor
  Na dveře někdo zabouchá chlap přijde otevřít a je tam malá smrtečka. Chlap jí říká "Běž do pryč!" a zabouchne. Za půl hodiny někdo další zazvoní na dveře. Chlap jde otevřít a tam stojí malá smrtečka a vedle ní je velká smrtka. A malá smrtečka povídá "Mamííí to byl on!!!"
  3. června 2013
  Černý humor
  Dva medvědi žerou klauna a ten jeden medvěd povídá: Nemá takovou srandovní chuť?
  3. června 2013
  Černý humor
  Přijde zdravotní sestra za primářem a řekne: "Pane primáři,ten simulant z pokoje 6 umřel." A primář řekne: "To už si vážně dělá legraci!"
  3. června 2013
  Černý humor
  Plazí se chlápek po poušti a je k smrti vysílený, když se konečně doplazí k oáze. Poprosí o sklenici vody a prodavač mu odpoví: „Bohužel, já prodávám jen kravaty.” „Tak nashledanou,” zasípe chlápek a plazí se dál. Narazí na další oázu a tam na první palmě visí výstražná cedule: „Vstup pouze s kravatou!”
  2. června 2013
  Černý humor
  Smrtka obchází nemocnici pokoj po pokoji a každému říká, jak dlouho tu ještě bude, než si pro něj přijde. Jeden děda ji zpozoruje a uteče se schovat k novorozencům. I tam se však smrtka zajde podívat. Jde od dítěte k dítěti a říká: "Ty tady budeš jestě 55 let, ty tak dlouho ne, ty máš jenom poslednich pár dnů. Dojde k dědovi v dětské postýlce. "A co ty tady děláš?" ptá se smrtka. "Pinkam, pinkam," odpoví děda.Smrtka na to: "Tak pěkně pinkej, já si pro tebe zítra přijdu a půjdeme papa."
  2. června 2013
  Černý humor
  Sedí voják a cucá patronu, a patrona vybouchne a roztrhne vojákovi pusu od ucha k uchu. Přijde další voják a říka: ,,Ty blázne, ty se tomu směješ, vždyť Tě to mohlo zabít!!!"
  1. června 2013
  Černý humor
  "Vážení cestující, vítáme vás na palubě našeho letadla. Podíváte-li se vpravo, vidíte veliké město. Podíváte-li se vlevo, vidíte malé město. Podíváte-li se pod sebe, ne přátelé, to nejsou malé obláčky, to jsou padáky naší posádky, která se s vámi tímto loučí a přeje vám příjemný zbytek letu!"
  Kiti, 1. června 2013
  Černý humor
  Noha nohu mine. Mina nohu nemine.
  1. června 2013
  Černý humor
  Jdou slepý a jednooký k babičce, procházejí lesem a jednooký si větví vypíchne i to druhé oko a povídá: "Tak jsme došli." Slepá na to : "Ahoj babi."
  petra2010, 1. června 2013
  Černý humor
  "Odnaučil sem babku kousat si nehty." "A jak si to dokázal?" "Schoval sem jí zuby!"
  30. května 2013
  Černý humor
  Víte co dělá Lenochod když hoří celí les? Hoří taky!
  16. května 2013
  Černý humor
  Žena spadne ze třetího poschodí hnusného paneláku,a zemře. Manžel ji nachá na náhrobek vytesat: "Redbull selhal."
  13. května 2013
  Černý humor
  Smrtí nic nekončí...Následuje hniloba a rozklad...
  10. května 2013
  Černý humor
  Pán sedí smutně u jídla. Druhý pán se ho zeptá:"Proč nejíte?"První pán:"Já jsem ztratil zuby."Druhý pán vytáhne z kapsy hrst protéz a první pán si vybere,která mu pasuje a děkuje,ale ještě se ho ptá:"Co za ně chcete?"Nic." "Jěště jednou děkuji, jste velice laskav, vy jste zubař?" "Ne jenom hrobník."
  10. května 2013
  Černý humor
  Koupe se Vašek ve vaně a najednou začne křičet: "Mami ta voda je moc horká!" Matka na to: "A to si myslíš, že tě budeme jíst syrovýho?"
  10. května 2013
  Černý humor
  Potkalo mě štěstí.. Řeklo:"UHNI!" a šlo dál ..
  petra2010, 9. května 2013
  Černý humor
  Mami děda se oběsil ve stodole.Maminka-"to snad ne!"Pepicek-"Apríl ve sklepe!"
  9. května 2013
  Černý humor
  Víte jaký je rozdíl mezi pádem z evropského mrakodrapu a pádem z amerického mrakodrapu? Když padáte z evropského : áááááááááá !! Buch... Když padáte z amerického : áááááááááááá ! Jé, díky supermane !
  8. května 2013
  Černý humor
  Přijde bezdomovec do hospody a vidí pána co si čte noviny a má před sebou talíř polévky. Bezdomovec přijde a začne ji do sebe ládovat a až je skoro na dně tak tam uvidí velkou tlustou housenku. Vyzvrací polévku zpět do talíře a už chce odejít ,ale pán říká :"Taky jste ji našel....?"
  6. května 2013
  Černý humor
  Zas a znova jeli spolu, zas vypadl, kdo zbyl?
  5. května 2013
  Černý humor
  Jde slepej a jednookej lesem k babičce. Jednookému vypíchne oko a říká: "Tak jsme došli." Slepej na to: "Nazdar babi!!"
  5. května 2013
  Černý humor
  Rodina jí u stolu a tatínek se ptá :" Děti máte rádi babičku ? " "Ano" !"To jsem rád že vám chutná!"
  petra2010, 5. května 2013
  Černý humor
  V jednom baru říká chlápek sousedovi: "Řekněte, nezpívá ta ženská hrozně? Znáte ji?" "Znám. Je to moje žena." "Eh, promiňte. Je pravda, že ten hlas není nijak špatný, hodně dělá ta píseň, co musí ta chuděra zpívat. Kdo mohl napsat tak hroznou věc?" "Já."
  3. května 2013
  Černý humor
  Jde paní k doktorovy říká, pane doktore mne to bolí na čele a na rameni a na břichu,a pan doktor říká dejte mi ukazováček udělá rentgen a říká paní,máte zlomený ukazováček.
  3. května 2013