Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Mráček
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  mezinárodní
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Mezinárodní

  Přijde cizinec k čechovi do obchodu a chce kilo banánů. Čech je přinese a cizinec se mu posmívá: "mám doma větší". Cizinec chce ještě kilo pomerančů. Čech mu je přinese, ale cizinec se mu zase posmívá, že má doma větší. Čech už se naštve a přinese meloun obarvený na fialovo a říká: "tohle je borůvka".

  8. června 2014
  Mezinárodní

  Baví se Rus, Američan a Čech, kdo dokáže vyrobit lepší výrobek ze skla. Rus říká: "My vyrábíme ze skla tu nejtenčí a nejdelší tyčku se kterou vidíme na dno těch nejhlubších oceánů." Ostatní se ho ptají: "Jak tomu říkáte?" "Hloubkohled." Američan říká:"To my vyrábíme ze skla šálu těch nejkvalitnějších čoček se kterými vidíme až do vesmíru. "A jak tomu říkáte?" "Kosmohled." A Čech říká: "To mi vyrábíme ze skla věc, se kterou jde vidět přes zeď. "A jak tomu říkáte? "Okno."

  3. června 2014
  Mezinárodní

  Ptají se Fina:„ Jaké bylo tento rok u vás v létě počasí? “
  Fin na to: „Nevím,  já jsem byl oba dva dny opilý.“

  20. května 2014
  Mezinárodní

  Nechají se Rus a Američan zmrazit s tím, že za sto let je rozmrazí. Uplyne sto let a rozmrazí je. Oni jdou do nejbližšího stánku s novinami a jedny si koupí. První jimi začne listovat Rus a nakonec je hrdě podá Američanovi. Američan čte titulku - "V USA opět vyhráli komunisté s 98%." Američan s kamennou tváří začne znovu listovat, nakonec se vítězně usměje a podá je nazpátek Rusovi. Titulek - "Na Polsko-čínské hranici opět nepokoje."

  Lvíček88888888, 20. dubna 2014
  Mezinárodní

  Přijede Ital za kamarádem do Čech a učí se česky mluvit.. Když odjede zpět do Itálie píše kamarádovi o jedné dívce kterou v Čechách potkal: Bila přesně podle mého gusta........................ Kamarádovi nedojde že Ital napsal pravopisnou chybu a odepíše...........Vy máte v Itálii taky Billu?

  27. února 2014
  Mezinárodní

  Sejdou se Čech, Rus a Američan. Američan říká: "Já mám doma krávu a tu když pošimrám na vemínku, tak ona mi podojí: mléko, smetanu, šlehačku, máslo a jiné mléčné výrobky." Rus říká: "Já mám zase doma prase, který když pošimrám dole na bříšku, tak mám hned jitrnice, tlačenku, jelítka a podobné masné výrobky." A Čech říká: "A já mám doma slepici a tu když  pošimrám, tak ona mi uvaří, vypere a vyžehlí."

  Lenka258, 7. ledna 2014
  Mezinárodní

  Dohadují se Francouz, Angličan a Čech o národnosti Adama:
  Francouz: "Musel to být Francouz, protože jedině Francouze napadne taková móda, jako je fíkový list."
  Angličan: "O původu gentlemana, který kvůli ženě obětuje své žebro, nemůže být přece pochyb."
  Čech na to řekne: "Ten, kdo dokáže jíst kyselá jablka, chodit s holým zadkem a myslet si, že je v ráji, nemůže být nikdo jiný než Čech."

  Lenka258, 28. prosince 2013
  Mezinárodní

  Americký turista stojí v Paříži před Eifellovou věží a nadšeně si ji prohlíží:
  "Nádherná věž! Kolik barelů nafty z ní denně vytěžíte?"

  Lenka258, 26. prosince 2013
  Mezinárodní

  Rus, Čech a Američan lezou na pyramidu.Leze Rus, doleze do čtvrtiny a slyší:„Já jsem Rudé oko.“Lekne se,uteče."Leze Američan,doleze do půlky a zase slyší „Jsem Rudé oko.“Lekne se a uteče.Čech doleze na konec a slyší:„Jsem Rudé oko“a Čech odpoví:„Tak mlč,nebo budeš fialové!!!“

  20. prosince 2013
  Mezinárodní

  Doslechla jsem se, že je v Rusku hrozná zima, proto jsem zavolala kamarádce do Ruska a zeptala jsem se jí kolik je tam u vás stupňů Celsia ?
  NO TEĎ ASI -20.
  No to není zas tak hrozné, u nás v televizi říkají, že tam máte padesáti stupňové mrazy.
  JO TYS MYSLELA VENKU !!!!!

  Lenka258, 16. prosince 2013
  Mezinárodní

  Na ostrově ztroskotá Čech, Rus a Američan a potkají je kanibalové. Kanibalové jim řekou že si musí najít nějaké ovoce. První přijde Američan s mandarinkou a Kanibalové mu řeknou, že mu mandarinku nacpou do zadku a pokud nezařve bolestí, že ho nechají jít. Američan nezařval a nechali ho jít. Přijde Čech a nese si banán a vydrží to a když mu vytahují banán ze zadku tak se začne Čech hodně smát. Zeptají se ho proč se směje a Čech mu odpoví ,, Rus si nese meloun.¨

  15. prosince 2013
  Mezinárodní

  Čech, Němec a Rus ztroskotají na ostrově. Zajmou je lidojedi a šaman říká: "Dám každému z vás 2 skleněné koule a zavřu vás na týden do chatrče, když mi s těmito koulemi ukážete něco, co jsem ještě neviděl, tak vás nesežereme."
  Po týdnu přijde k Rusovi, ten sedí uprostřed chatrče a koule se mu vznášejí nad hlavou.
  Šaman říká: "To už jsem viděl, sežrat!"
  Pak jde k Němci, tomu létají koule po celé chatrči.
  Šaman říká: "To už jsem viděl, sežrat!"
  Nakonec jdou k Čechovi, za chvilku vyjde šaman z chatrče ven a říká:
  "Tak to jsem ještě neviděl, ten hlupák jednu ztratil a druhou rozbil."

  12. prosince 2013
  Mezinárodní

  Zatknou Rusa, Američana a Čecha a nabídnou jim dva způsoby smrti :
  1. zabít elektrickým proudem
  2. zastřelit pistolí do hlavy
  Přijde Rus a chce zabít elektrickým proudem. Elektrický proud nefunguje, takže mu dají milost. Přijde Američan a chce taky elektrickým proudem. Proud nefunguje ta mu dají taky milost. Přijde Čech a povídá : ,,Když nefunguje ten proud, tak asi zastřelit¨

  12. prosince 2013
  Mezinárodní

  Angličan, Rus a Čech se vsadí kdo má silnější chlast.
  První jde pít Angličan,vypije skotskou a Rus a Čech se ho ptají:
  „Kolik vidíš židlí?“ A Angličan odpoví: „Dvě!“
  Pak jde pít Rus,vypije Ruskou vodku a Čech a Angličan se ho ptají:
  „Kolik vidíš židlí?“ A Rus odpoví: „Pět!“
  Pak jde pít Čech,vypije slivovicu a Rus a Angličan se ptají :
  „Kolik vidíš židlí?“ A Čech odpoví: „A z které řady?“

  10. prosince 2013
  Mezinárodní

  Chlubí se zedníci, kdo staví největší budovy
  Američan: "My stavíme budovy tak vysoké, že do nejvyššího patra jedeme dvě hodiny!"
  Rus: "To my vysoké tak, že nahoru vede tři miliony schodů!"
  Čech: "My jsme postavili tak vysoký dům, že jsme museli strhnout tři nejvyšší patra!" - "A jaký jste k tomu měli důvod?"
  "Protože v noci nám škrtaly o Měsíc!"

  a_u, 6. prosince 2013
  Mezinárodní

  Na ostrově přistane Španěl, Němec a Čech. Přijdou za nimi kanibalové a jejich velitel říká: „Kdo z vás umí míchat drinky?“  Zeptá se Španěla: „Umíš míchat drinky?“A on odpoví: „Ne, neumím.“A velitel řekne: „Odneste ho k Šamanovi, ten mu ukáže jak se dělají drinky.“ Zeptá se Němce: „Umíš míchat drinky?“ A on odpoví: „Ne neumím.“A velitel řekne: „Odneste ho k Šamanovi, on mu ukáže jak se míchají drinky.“A přijde k Čechovi: „To ty jsi udělal ty drinky? “A Čech odpoví: „No jo, ten drink z vašeho Šamana, Němce a Španěla byl dobrej.“A velitel odpoví: „Jo, to teda byl.“

  28. listopadu 2013
  Mezinárodní

  Vsadí se Čech, Rus a Američan o to, kdo projde nejtmavějším lesem světa.Jde Američan, za pět minut slyší: "Já jsem červený oko!" Vyjekne a uteče. Jde Rus pět minut a uslyší: "Já jsem červený oko!" Jde dalších pět minut a slyší: "Já jsem červený oko!" a uteče. Jde Čech a slyší: "Já jsem červený oko!" Jde dál a slyší: "Já jsem červený oko!" Jde dál a slyší: "Já jsem červený oko!" Naštvaný Čech řekne: "A jestli se ozveš ještě jednou, budeš fialový!"

  25. listopadu 2013
  Mezinárodní

  Turista u Floridských bažin se ptá průvodce: „Je pravda, že vás aligátor nekousne, když máte baterku? “„Záleží na tom,“ odvětí průvodce„ jak rychle s tou baterkou běžíte.“

  18. listopadu 2013
  Mezinárodní

  Vsadí se Čech,Slovák a Američan, kdo skočí ze skály. Slovák říká:„ Ne, já se bojím!!“Indián:„Vata vata“ (Což znamená já tam nejdu!!!!)Čech skočí dolů. Po hodině se vydrápe na horu a křičí na indiána: „ŽÁDNÁ VATA, BETON!!!!! “

  8. listopadu 2013
  Mezinárodní

  Američané doletí na Měsíc. Rus si to nenechá líbit a říká : „Já doletím na Slunce. “Ostatní mu říkají, že to nejde, je tam moc horko. Rus říká: „I na to jsem myslel, poletíme v noci.“

  5. listopadu 2013
  Mezinárodní

  Vsadí se Čech, Rus a Američan, kdo vydrží nejdéle pod vodou ve Vltavě.
  Plave Rus.... vydrží tam 2 minuty a vyplave.
  Plave Američan..... vydrží tam 5 minut a vyplave.
  Plave Čech...... je tam 5minut, 10 minut, 1 hodinu a po dvou hodinách vyplave. Ti dva se ho ptají: "Jak to, že jsi tam tak dlouho vydržel?!"
  "No, to víte," povídá Čech. "Tož já prděl a polykal bublinky."

  24. října 2013
  Mezinárodní

  Pracovník NASA přijde k šéfovi a povídá: "Právě jsem zjistil, že Rusové namalovali celý Měsíc na červeno! Co mají dělat naši astronauti?"
  "Mají bílou barvu?"
  "Myslím, že ano."
  "Ať na něj dopíší Coca-Cola!"

  24. října 2013
  Mezinárodní

  Jaký je rozdíl mezi anglickou a sicilskou pojišťovnou?
  V anglické vám na základě statistik poví, kolik lidí napřesrok zemře.
  V sicilské vám poví i jména.

  18. října 2013
  Mezinárodní

  Ztroskotají Rus Čech a Němec na pustém ostrově a zadrží je kanibalové.Šaman si je zavolá k sobě a říká „Dám vám tyhle tři koule a když mi s nimi ukážete co jsem ještě neviděl, pustím vás. Když ne, sníme vás“.Další den si je zase zavolá a ať mu to tedy předvedou. Začíná Rus. Sedne si do tureckého sedu a koule se začnou vznášet okolo něho. Šaman zařve :„To už jsem viděl! Snídaně!“ Další jde Němec. Ten koule snědl a náhle se ukázali u Šamana za zády. Šaman křikl :„To už sem viděl! Oběd!“ Poslední jde Čech .Šaman se rozkřikl:„Tak to jsem ještě neviděl! Jednu kouli jsi rozbil, jednu ztratil a tamhleta se kutálí z támté střechy!“

  azulik99, 15. října 2013
  Mezinárodní

  Potkali se Němec, Rus a Čech a vsadili se kdo vydrží dlouho v mraveništi.Němec vydržel hodinu. Rus tam vydržel minutu.Pak šel  Čech a vydržel tam rok .Jak to, že si tam vydržel tak dlouho?Víte, zašlápl jsem jednoho mravence a všichni mu šli na pohřeb.

  4. října 2013