Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  mezinárodní
  Přidej si vtipy na web!

  Mezinárodní
  Potkali se Němec, Rus a Čech a vsadili se kdo vydrží dlouho v mraveništi.
  Němec vydržel hodinu. Rus tam vydržel minutu.
  Pak šel  Čech a vydržel tam rok .
  Jak to, že si tam vydržel tak dlouho?
  Víte, zašlápl jsem jednoho mravence a všichni mu šli na pohřeb.
  4. října 2013
  Mezinárodní
  Vsadí se Rus, Čech a Němec kdo vydrží déle v mrazáku. A až jim bude zima tak ať zapískají. Jde tam Rus, vydrží tam týden pak zapíská. Vyndají ho.Jde tam Němec vydrží tam 14 dní pak zapíská a vyndají ho. Jde tam Čech. Je tam rok, dva, tři. Pak se jim to už nezdá a raději ho vyndají a ptají se ho : ,,Sakra jak si tam tak dlouho vydržel?" a Čech jim odpoví : ,,No....já neumím pískat!"
  azulik99, 3. října 2013
  Mezinárodní
  Rus, Čech a Američan se vsadili kdo nejdéle vydrží u tchoře. První šel Rus, vydržel tam 1 den. Přišel a řek fůj, ten tchoř ale smrdí.
  Pak šel Američan, vydržel tam 3 dny. Přišel a řek fůj, ten tchoř ale smrdí.
  Pak šel Čech, vydržel tam 10 dnů. Přišel tchoř a řek fůj , ten Čech ale smrdí.
  29. září 2013
  Mezinárodní
  Slováci vyrobí jadernou zbraň. Dzurinda říká: „Tak ji někde vyzkoušíme. Pošleme ji na USA, ti se rychle ozvou…“ Vystřelí tedy na Ameriku a čekají na odezvu. Nic. Dzurinda tedy povídá: „Asi to spadlo někam do pouště, Amerika je přeci jen velká. Vystřelíme tedy na New York, toho už si určitě všimnou.“ New York je tedy srovnán se zemí, ale opět žádná odezva. „To není možný. Zaměříme tedy přímo Bílý dům, to už nemůžou přehlídnout,“ povídá Dzurinda a vystřelí tedy třetí raketu. Zase nic. Nechápavě tedy volá Dzurinda Obamovi: „Nazdar Obamo, jak se máš? Vysvětli mi, jak je možný, že jsme na vás poslali tři atomovky a vy jste si toho vůbec nevšimli?“ a Obama odpovídá: „Jen počkej, až vás najdeme na mapě!“
  24. září 2013
  Mezinárodní
  Sázeli se Čech, Angličan a bezdomovec ,kdo vydrží nejdéle v jeskyni, ve které bydlí tchoř. Jako první do jeskyně šel Čech a vyšel po 5 minutách, jako druhý tam šel Angličan vydržel 10 minut a jako poslední bezdomovec ,ale pozor ,po 45 minutách vyšel tchoř, který říká: ,,TEN BEZDOMOVEC STRAŠNĚ SMRDÍ."
  19. září 2013
  Mezinárodní
  Hádá se Čech, Číňan a Japonec, kdo má více. Číňan:,,My máme 10 000 ozbrojených tanků a letadel." Japonec:,,My máme 100 000 ozbrojených tanků a letadel." Čech:,,A my máme cikány a oni vám to všechno seberou."
  18. září 2013
  Mezinárodní
  Vsadí se Američan, Rus a tlustej Čech, kdo přeplave jako první moře. První plave Američan - sežere ho žralok. Plave Rus - sežere ho žralok. Plave tlustej Čech - sežere žraloka...
  17. září 2013
  Mezinárodní
  Letí Čech, Rus, Američan a Němec. Letadlo se najednou začne řítit k zemi. V letadle jsou však jen 3 padáky. Stoupne si Američan a řekne: "Jelikož jsem občanem nejinteligentnějšího státu mám právo vzít si první padák!" vezme padák a vyskočí z letadla. Rus si vezme druhý padák a se slovy "Jsem občanem nejsilnějšího státu mám právo na tento padák!" vyskočí. Němec se podívá na Čecha a říká "Vezměte si ho já tu zůstanu." Čech na to: "To je dobrý skočíte taky. Vlastník nejinteligentnějšího státu si vzal můj batoh."
  16. září 2013
  Mezinárodní
  Tři světoví experti na zemědělství si sdělují zkušenosti. Američan praví: "U nás zasadíme brambory a za tři měsíce je sklidíme." "To nic není, u nás to dokážeme už za dva měsíce," povídá Francouz. "My zasadíme brambory a sklízíme je za čtrnáct dní," kontruje Bělorus. "To není možné," žasnou ostatní. "Ale je, vy asi nevíte, co je to hlad."
  21. července 2013
  Mezinárodní
  Černoch vytáhne z vody zlatou rybku.Ta rybka říká:"když mě pustíš splním ti 3 přání."Černoch říká :"tak jo,chci být bílej,chci být v balíku a chci aby se na mě ženský lepily. Rybka říká:"dobře,čári mári kuří nožka ať je z tebe olvais vložka!"
  11. května 2013
  Mezinárodní
  Vsadí se Rus, Američan a Číňan o to kdo má nejlepší agenty a jak udrží tajemství. Nejdřív si vezmou do parády Američana po dvou hodinách mučení vše vyzradí. Čínan vydržel o hodinu víc a pak taky vše vyzradil. Rus vydržel den dva tak uznají, že je nejlepší. A jdou se na něj podívat do cely. A tym vidí Rusa jak mlátí hlavou do zdi a řiká"Sakra Borisy vzpomeň si nebo tě zabijou.
  11. května 2013
  Mezinárodní
  Vsadí se Čech, Američan a Rus, kdo vydrží nejdéle v popelnici. Rus to nevydrží. Američana odradí zápach. Ale Čech je tam je už rok, 340 dní a 39 minut. Když se tam Rus s Američanem jdou podívat, říkají: ,,Jak to, že jsi tu tak dlouho vydržel?" A Čech na to:,,Jdětě pryč, já tu bydlím!"
  panglaq, 3. května 2013
  Mezinárodní
  Baví se Čech, Němec a Američan se baví kdo má lepší auta.Němec řiká : "My když zapomeneme zamknout auto, za pár vteřin se spustí alarm." Američan na to:"To my když zapomeneme zamknout auto, za pár vteřin se zamkne samo." Čech řiká:"To my když zapomeneme zamknout auto, za pár vteřin se stane neviditelným."
  3. května 2013
  Mezinárodní
  Vsadí se čech, rus a američan kdo nejdéle vydrží v lednici. Rus po třech minutách vyleze ven. Američan vydží 5 minut. Čech je tam 1 den, 2 dny a třetí den ho vytáhnou a ptají se ho : ,,Proč jsi nezavolal???" Čech jim odpoví: ,, Měl jsem lízátko, které mi přimrzlo k puse."
  1. května 2013
  Mezinárodní
  Kolik aut potřebuje somálský národ na převezení? Dvě! V jednom jede prezident a v druhém zbytek národa!
  P4cient, 18. dubna 2013
  Mezinárodní
  Indián a Čech se vsadí kdo skočí ze skály a vyjede lanovkou zase nahoru. Skáče indián, vyjede nahoru a říká: "VATA VATA" (to je indiánský pozdrav. Čech si myslí že je dole vata a tak skočí. Když vyjede nahoru povídá: "ŽÁDNÁ VATA.....BETON."
  18. dubna 2013
  Mezinárodní
  Čech, rus a američan se vsadí, kdo nejdýl vydrží v mraveništi. 1. jde rus vydrží tam 1 hodinu. 2. jde američan, vydrží tam 3 hodiny. 3. jde čech a vydrží tam 24 hodin. Druhý den se potkají a ptají se ho, jak tam tak dlouho mohl vydržet. "Zabil jsem královnu a ostatní jí šli na pohřeb."
  7. dubna 2013
  Mezinárodní
  Sejdou se Čech, Rus a Američan. Vsadí se, kdo přeplave Nil. Jako první jde Rus a sežere ho krokodýl. Druhý jde Američan a také ho sežere krokodýl. Poslední jde Čech a zpívá si českou hymnu "Kde domov můj, kde domov můj" a krokodýl na to " Fuj bezdomovce nežeru" :)
  11. února 2013
  Mezinárodní
  Jdou dva indiáni kolem saloonu.
  Vtom z něj vyvrávorá kovboj a začne vyhrožovat: "Ani krok, nebo z tvého kamaráda udělám cedník!"
  První indián se zamyslí a pak říká kovbojovi: "Díky za nabídku, ale mně by se spíš hodila nerezová pánev..."
  26. listopadu 2012
  Počasí,Mezinárodní

  Indiáni se přijdou zeptat náčelníka, jaká bude zima. Šaman rozhodí kamínky, ale nic nevidí. Povídá: „Nevím, Velký Manitou mlčí, ale radši štípejte dříví.“

  Indiáni štípou dříví a za týden se zase přijdou zeptat. Šaman zase rozhodí kamínky, ale Velký Manitou stále mlčí.

  Indiáni jdou zase štípat dříví. Šamanovi se to nelíbí, tak se jde zeptat na meteorologickou stanici, jaká bude zima. Tam mu řeknou: „Těžko říct, my nevíme, ale asi bude dost tuhá, protože Indiáni už 14 dní štípou dříví!“

  28. srpna 2012
  Mezinárodní
  V Detroitu nainstalovali na nádraží inteligentní automat na prodej lístků.
  Přijde John Brown, vhodí čtvrťák a z automatu vypadne lístek: "Jste John Brown, stár 48 let, chcete do Cincinnati a jízdenka vás bude stát první třídou 8 dolarů."
  John nemůže pochopit, jaktože ten přístroj zná jeho jméno, věk i kam chce jet.
  Chytí pod paží vedle stojícího Indiána, hodí do automatu další čtvrťák a z automatu vypadne lístek: "Jste bojovník Orlí pero, stár 37 let. Přejete si jet do Memphisu."
  John je z toho úplně mimo. Půjčí si od Indiána šaty a čelenku, vhodí čtvrťák a vypadne lístek: "Jste nevěřící John Brown, stár 48 let. Chtěl jste jet do Cincinnati, ale zatím co tady děláte tyhle blbiny, váš vlak odjel. Ušetřil jste 8 dolarů za jízdenku první třídou!"
  kitena, 14. srpna 2012
  Mezinárodní
  Vsadí se tři vojáci z Ruska, Německa a Texasu, kdo se dřív dostane přes bránu.
  První jde voják z Ruska a snaží se bránu přelézt.
  Po chvíli padá a na řadu jde voják z Německa s myšlenkou ani o krok dál a snaží se bránu prorazit.
  Když ho odvezou na pohotovost nastupuje voják z Texasu. Ten dojde k bráně, ohlédne se a otevře ji.
  23. července 2012
  Mezinárodní
  Čeští archeologové v Egyptě probudí mumii.
  Ta na ně chvíli zírá a pak řekne: "Kdo jste a co chcete?"
  "My jsme archeologové z České republiky a přišli jsme prozkoumat tuto pyramidu."
  "Vy jste z Česka?" ptá se mumie se zájmem.
  "Ano."
  "Aha. A co Kája Gott, ještě zpívá?"
  20. července 2012
  Mezinárodní
  V jedné pařížské ulici bydlí tři rodiny, které se dlouhá léta zabývají výrobou houslí.
  Na začátku té ulice je na velké ceduli napsáno: "Nejlepší housle ve Francii."
  Dál na ještě honosnější a mnohem větší ceduli je napsáno: "Nejlepší housle na světě."
  A na úplném konci ulice je na malé cedulce napsáno: "Nejlepší housle v ulici."
  26. června 2012
  Mezinárodní
  Čech, Rus a Američan přišli k jeskyni.
  "Kdo tam půjde první?" zeptal se Rus.
  "Já," odpověděl Američan. Šel tam a vrátil se bez ruky.
  Pak šel Rus a vrátil se bez nohy.
  Nakonec šel Čech a vrátil se úplně v pořádku.
  "Jak to, že ti ta jeskyně nic neudělala?" zeptali se Rus a Američan.
  "Protože jsem jí vyprávěl, jak jsem vás vždycky porazil."
  25. června 2012