Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o mužích a ženách
  Přidej si vtipy na web!

  Muži a ženy
  Žena říká muži: "Sundáš mi tričko?" Muž: "Jo." Žena: "A sundáš mi podprsenku?" Muž: " Jasně." Žena: " A sundáš mi kalhotky?" Muž na to: "Jo." Žena na to: " A kolíky nech na sušáku."
  5. srpna 2013
  Muži a ženy
  Paní se kouká v obchodě na ošklivý kabát, který stojí 5000 Kč. Přijde k ní prodavač a říká: ,,Paní, tohle je poslední výkřik mody!" Paní se na něj podívá a říká :,,Kdyby jsem si ten kabát koupila, obávám se že by to byl poslední výkřik mého manžela."
  Ssíma, 31. července 2013
  Muži a ženy
  Taťka se ptá mamky: "Jak vypadá voda v bazénu?" Mamka: "Mokře."
  29. července 2013
  Muži a ženy
  Žena volá svému manželovi ,,miláčku zapomněl sis doma mobil.Proč mi neodpovídáš? hej miláčku?!''
  28. července 2013
  Muži a ženy
  Sedí naproti sobě manželský pár ve vlaku. Manžel řekne manželce: ,, Pojď si sednout vedle mě". Manželka se k manželovi přitulí a řekne: ,,Co tak najednou? " Manžel jí na to odpoví: ,,Ale, už jsem nemohl vydržet se na tebe dívat. "
  27. července 2013
  Muži a ženy
  Ženo můžeme si koupit uhlí a zahřát se prodal jsem kamna.
  klarimar, 18. června 2013
  Muži a ženy
  Žena vyruší manžela sledujícího fotbal: "Můžeš opravit světlo na chodbě? Dlouho nesvítí." "Teď? Mám snad na čele napsáno elektrikář?" "A co dveře u ledničky? Nedovírají." "Cože? Mám snad na čele napsáno Opravář ledniček?" "Tak aspoň oprav schody, můžu se na nich zabít." "Mám snad na čele napsané tesař - OBI? Mám toho dost. Jdu do hospody, tam bude klid." Po pár hodinách v hospodě začne hlodat svědomí. Vrací se domů a kouká. Schody opravené, světlo funguje. Vezme si pivo z lednice, je opravená. Říká manželce: "Teda, jsi fakt dobrá. Jak jsi to všechno dokázala?" "Já ne, seděla jsem venku a brečela. Kolem šel jeden mladík a ptal se, proč brečím. Tak mu to povídám a on na to, že to všechno opraví, když se s ním buď vyspím, anebo mu upeču buchty." "A jaký jsi mu upekla?" "Mám snad na čele napsáno Dr. Etker?"
  petra2010, 11. června 2013
  Muži a ženy
  Malá Bětka se ptá maminky: "Proč má nevěsta na svatbě oblečené bílé šaty?" "Protože je bílá barvou radosti." "A proč má ženich černý oblek?"
  11. června 2013
  Muži a ženy
  Na smrtelné posteli se manžel přiznal své ženě, že ji dlouho podváděl s její sestrou. "Vím, drahý", řekla žena. "Proto jsem tě otrávila."
  10. června 2013
  Muži a ženy
  Víte, jak uděláte z mužského mozku hrášek? Hodně, hodně ho nafouknete a nabarvíte na zeleno.
  4. června 2013
  Muži a ženy
  Ideálne manželstvo: - Zlatko, dnes večer ma nečakaj, prídem až nad ránom. - Dobre, miláčik, ale môžem sa na to spoľahnúť?
  4. června 2013
  Muži a ženy
  "Tati, komu mám věřit, rádiu nebo mamince?" "Přijde na to, o co jde." "No v rádiu hlásili, že je venku hodně smogu, ale maminku jsem slyšel včera, jak říká do telefonu: Přijď, vzduch je čistý!"
  3. června 2013
  Muži a ženy
  Manžel se šťourá v jídle a ptá se své ženy: "To je zase z plechovky?" "Ano, zlatíčko. Na plechovce byl roztomilý pejsek a navíc na ní bylo napsáno PRO VAŠEHO MILÁČKA. Tak jsem neodolala."
  3. června 2013
  Muži a ženy
  Dvě kamarádky si povídají a jedna řekne:"Tak co, jak sis užila dovolenou u moře?"Druhá na to:"Perfektně,ale vzala jsem si s sebou moc blbostí." "A jakých?" "Například muže a děti..."
  1. června 2013
  Muži a ženy
  Manželka se ptá manžela : "Jak se oblíká ta tvoje nová sekretářka?" A manžel na to : "Nó, když to tak vezmu, tak vlastně docela rychle!"
  28. května 2013
  Muži a ženy
  Babička z dědečkem se koukají na televizi a zrovna běží reklama na niveu:nivea vás o 20 let omladí. Tak si jí koupí namažou si jí na chleba a sní to. Další den se ptá babička dědečka jak to zabralo. Dědeček:"já běžel na záchod jako 20ti letý." "Já jsem se pokakala jako tříletá."
  28. května 2013
  Muži a ženy
  Probudí se manžel a říká "Já chci umřít." A jeho manželka taky a říká "Já taky." A manžel na "Tak to já už ne."
  16. května 2013
  Muži a ženy
  Ona: "Přála bych si kožich!" On: "Tak to bys měla začít jíst granule!"
  16. května 2013
  Muži a ženy
  Kamarádka se kamarádce svěřuje,že dostala od milence krásný zlatý prstýnek.Bojí se ho ale nosit,protože má žárlivého manžela.Kamarádka ji poradí : ,,Až půjdete se psem do parku na procházku ,tak dělej že jsi ho tam našla." Stane se.Manželka jde s manželem a psem na procházku do parku a šikovně prstýnek pohodí do trávy.Pak se sehne a říká : ,,Hele,Karle,já našla krásný zlatý prstýnek.I s kamínkem." nasadí si prstýnek na ruku a říká ? ,,A on mi je " manžel na ni kouká a říká : ,,To máš štěstí,já tuhle našel za postelí trenýrky a byly mi těsné."
  13. května 2013
  Muži a ženy
  Manžel přijde domů a říká manželce :"věděl jsem že by jsi nechtěla jít do divadla v těch starých šatech." "To jsi hodný že jsis vzpoměl" ,říká manželka."No a proto jsem koupil jen 1 lístek."
  12. května 2013
  Muži a ženy
  Manžel povídá manželce: Ty Evo kupovala by sis boty,když bys neměla nohy? Manželka odpoví:No jasně že ne. Manžel:Tak proč si kupuješ podprsenku?
  6. května 2013
  Muži a ženy
  Žena se ptá svého muže: Pepo, jsem ideální žena? Ne, ty totiž ideální ženu výrazně překonáváš!Jo? A o co? Tak o 100 kilo!
  5. května 2013
  Muži a ženy
  Potkají se tři muži v nebi.Před nimi stojí Svatý Petr, povídá:"Vítejte v nebi pánové,my to tu máme také zařízené jako v normálním světě.Každý kdo se do nebe dostane tak mu dáme dopravní prostředek podle toho jak se choval na pozemském světě.A prosím mluvte pravdu.První muž povídá:"No,jak asi víte já jsem měl spořádaný život a hodnou manželku,která mě nikdy neopustila".Svatý Petr říká:"My to o tobě víme.Dostaneš BMW".Druhý muž povídá:"No já jsem byl jednou rozvedený,ale jinak to bylo fajn.Petr:"My to víme.Dostaneš peugeot.Třetí povídá:"Já vám nebudu nic nalhávat byl jsem pětkrát rozvedený".Svatý Petr:"My to víme.Dostaneš škodu fabii".Zítra se ti tři potkají v baru.Ten první je dost rozčílený.Ti dva se ho ptají proč je tak naštvanej.Ten první odpoví:"Viděl jsem mojí ženu,jela na kole."
  5. května 2013
  Muži a ženy
  Manžel povídá ženě, hele nejsou peníze tak musíš jít pracovat,tak jde pracovat na D1 a zastaví u ní chlap a povídá, tak co za kolik děláš? A ona odpoví podle toho co chceš a kolik bys chtěla za všechno za všechno chci 3000 a on povídá jseš levnější než zedníci tak si nastup a jedeme betonovat.
  4. května 2013
  Muži a ženy
  Muž se dívá na televizi a najednou začne křičet : Nechoď tam ! Nedělej to ! Ty jsi blázen, otoč se a utíkej pryč ! Miláčku, na co se koukáš ? Ptá se ho manželka. Na naše svatební video.
  3. května 2013