Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na ostatní témata
  Zahraj si Šibenici!

  Ostatní
  Víte jaká je rozdíl mezi chlapem a dýní? Žádný. Oba mají IQ tykve.
  3. května 2013
  Ostatní
  Tati, proč se musím učit angličtinu?Víš synu,anglicky mluví půl světa.A to nestačí?
  3. května 2013
  Ostatní
  Babička se kouká s vnukem na televizi.A babička řekne týjo ty Šmoulové ale vyrostly.A vnuk odpoví baby to nejsou Šmoulové ale AVATAR.
  3. května 2013
  Ostatní
  Jdou z hospody večer opilí kamarádi, a ten jeden říká: "Franto, já vidím všechno rozdvojené.". Tak Franta vytáhne z peněženky stovku a povídá: "Tak tady máš ty dvě stovky, co jsem si od tebe včera půjčil."
  Dareks, 3. května 2013
  Ostatní
  Vím, že konec světa nemůže v roce 2012 nastat, protože můj jogurt má datum trvanlivosti do roku 2013...
  3. května 2013
  Ostatní
  Víte jaká tři slova slyší žralok nejraději, když pluje za lodí? Muž přes palubu!
  P4cient, 3. května 2013
  Ostatní
  Spejbl říká Hurvínkovi:"Hurvínku,ty by jsi byl dobrý zloděj."Jakto?Když tě pošlu uklízet tak po tobě nezbyde ani stopa.
  3. května 2013
  Ostatní
  Tři netopýři si dávají soutěž,kdo vysaje nejvíc krve. Letí první a vrátí se za hodinu a 30 minut. A ptá se: ''vidíte támhle tu stodolu? "Ostatní odpoví:''Ano,vidíme! Netopýr odpoví:No,tak tam jsem všechny v pohodě vysál! Letí druhý a vrátí se za hodinu. A ptá se:''Vydíte támhle tu stáj? Ostatní odpoví:''No,jo! Netopýr odpoví:''No tak tam jsem všechny úplně v pohodě vysál! Letí třetí a vrátí se za necelých 10 minut s pusou úplně celou od krve. Ostatní se ptají:"Co se ti stalo,že máš celou pusu od krve? Netopýr odpoví:"No,vidíte támhle ten sloup? Netopýři odpoví:"Ano vidíme! Netopýr odpoví:"Hmm....Ale já ho neviděl!!!!!!!!!!!!!!!
  3. května 2013
  Ostatní
  Přijede český ministr dopravy k německému a vidí vilu,luxusní auto a spoustu peněz a ptá se: "Čoveče, jak jsi to dokázal?" "No vidíš tu dálnici. Měla být široká 20m já ji zkrátil na 19m a z toho si žiju." "No to je dobrý." Po měsíci přijede ten německej do čech a vidí zámek, 2luxusní auta a spoustu peněz a říká: "Čoveče jak si to dokázal?" "No vidíš tu dálnici." "Ne" "tak vidiš!"
  2. května 2013
  Ostatní
  Potkají se dva kamarádi a ten jeden povídá:,, Tak si představ, že se mi ztratila manželka"ten druhý :,, Nekecej, mně taky a jak vypadá ta tvoje?" ,, Metr osmdesát, dlouhý nohy, blonďatá a obrovský prsa a jak vypadá ta tvoje?" .,, Na tu kašli , jdeme hledat tu tvoji."
  2. května 2013
  Vánoční šibenice
  Ostatní
  Jedou dva blázni autem až přijedou na světelnou křižovatku. Koukají na semafor - červená. Jeden říká druhému: "Hele, podívej, to je ale krásná barva". Druhý odpoví: "No jo, ale počkáme si, třeba bude ještě nějaká hezčí". Tak sedí v autě a čekají na další barvu. Najednou se na semaforu ukáže oranžová. "Dívej, tahle barva je ještě hezčí než ta první", říká jeden. Druhý na to: "No jo, ale počkejme, třeba tahle barva není nejhezčí". Čekají tedy na další barvu - zelená. "Hele, ta je ale nádherná!" "To jo, ale může být i hezčí", na to druhý. Tak pořád čekají, ostatní auta už na ně troubí.... Až náhle blikne na semaforu znovu červená a jeden z bláznů povídá: "Tu už jsme viděli, můžeme jet!"
  1. května 2013
  Ostatní
  ON:Ale já nebyl tak opilej! ONA: Ne...? Hodil jsi s mým křečkem a řval "Pikaču, volím si tebe!".Potom jsi hodinu křičel ve skříni, že vchod do Narnie nefunguje a když jsi vylezl, stál jsi v krbu a neustále křičel "Příčná ulice!".Poté jsi se zavřel do gauče a tvrdil, že jsi Avatar. Zbytek noci jsi vypouštěl bazén s tím, že hledáš Nema a když ses vracel domů, stál jsi u mého auta a křičel: "Optime, transformuj se!" .Když tě to přestalo bavit,skočil jsi po bezdomovci a nadšeně křičel "Brumbále, Ty žiješ!"
  Garfíldek12, 1. května 2013
  Ostatní
  Příjdou dva zloději k domu jednoho milionáře. Zaklepou, on jim otevře a ptá se, co chcou. Chceme zlato, odpoví mu zloději. A kolik kilo ho chcete?, zeptal se. 100 kilo. A může být sto deset?, zeptá se muž. Dva zloději se na sebe podívají a říkají: Může. Milionář zavolá na svoji manželku a řekne jí: Zlato, pojď, přišli si pro tebe.
  1. května 2013
  Ostatní
  Víte co se místo vejce stvoří když dáte slepici čokoládu? Kindervajíčko.
  1. května 2013
  Ostatní
  Jde pán do krámu a říká prodavačce: Dobrý den máte prosím banány? prodavačka: Ano. pán: dejte mi dva. prodavačka mu dá dva banány. Pán vyjde ven a strčí si je do uší. Pán jde druhý den do krámu a říká prodavačce: Dobrý den máte banány? prodavačka: Ano. pán: dejte mi dva. prodavačka mu dá dva banány, pán vyjde ven před krám a strčí si je do uší. prodavačka si říká: To je divné proč si ty banány strká do uší? No tak příště mu řeknu že banány nemám. Pán jde do obchodu třetí den a říká: Dobrý den máte banány? prodavačka: Ne nemám. pán: A máte mrkve? prodavačka: Ano mám. pán: Dejte mi dvě. Prodavačka mu dá dvě mrkve pán vyjde ven a strčí si je do uší. Prodavačka to už nevydrží vyběhne ven a říká pánovy: Pane, prosím vás proč si ty mrkve strkáte do uší? pán: Když nemáte banány.
  Punťíček, 1. května 2013
  Ostatní
  Paní měla dva psy jeden se jmenoval Nová a druhý Moda jednoho dne se ztratili a paní v županu a v natáčkách volala z balkonu Nová! Moda! a všichni na ulici měli župan a natáčky.
  1. května 2013
  Ostatní
  Víš kdy kuře pípne naposledy?v tesku na pokladně.
  1. května 2013
  Ostatní
  Přijde kostra do řeznictví a řeznik jí říká tak co to bude? Ne ne nic, já se jen dívám co se teď nosí!
  1. května 2013
  Ostatní
  Jde blázen po ulici a za sebou vleče kartáče.Potká ho psychiatr a zeptá se:"Pane,nemyslíte si snad,že je to váš pes,že ne?" "Ne!To je přeci kartáček."odpoví blázen. Když psychiatr odejde blázen řekne:"To jsme ho napálili viď Fifinko!"
  1. května 2013
  Ostatní
  Potkaly se dvě okurky a jedná řiká kam jdeš a ta druhá na to k doktorovi, mněla bys jsi nějáká zelená!
  1. května 2013
  Ostatní
  Blázen stoji na zastávce a jí lentilky a jedna mu upadne a řekne přiď jsem, lentilka zůstane ležet. Vysype všechnya řekne přiveďte ji!
  1. května 2013
  Ostatní
  Říká hloupý hloupému"když uhodneš kolik je v té krabici housek tak ti všechny 3 dám".
  1. května 2013
  Ostatní
  Leží guláš v žaludku a ze shora na něj spadne vodka a hned na to rum . Žaludek chvíli přemýšlí a pak si řekne:Hmm tam nahoře se něco děje, jdu se tam podívat.
  1. května 2013
  Ostatní
  Jde cikánka do obchodu se spodním prádlem a říká:"Čtvery kalhotky." Prodavačka se ptá:"Proč zrovna čtvery?" Cikánka odpoví:" No přece jaro, léto, podzim, zima."
  30. dubna 2013
  Ostatní
  Sedlák přijímá nového kočího a ptá se ,,Rozumíte koním?" Kočí ,,Ne,proč? něco říkali?"
  29. dubna 2013