Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na ostatní témata
  Přidej si vtipy na web!

  Ostatní
  Co je největším přáním majitele Trabantu? Dostat pokutu za překročenou rychlost.
  1. června 2013
  Ostatní
  Jedou dva chlapci v nacpaném autobuse a najednou se jeden začne usmívat. Ten druhý se ho ptá: "Co ti je na té tlačenici k smíchu?" "Ale, ten chlap vedle si strčil svoji peněženku do mojí kapsy!"
  A-G-N-E-S18, 1. června 2013
  Ostatní
  Na hokejovém zápase se ptá pořadatel malého chlapce: ,, Kde jsi přišel k tomu lístku?" ,, Doma." ,, A kde máš tatínka?" ,, Taky doma, ........... hledá ten lístek!"
  1. června 2013
  Ostatní
  Představte si, pane doktore, když před někým řeknu ABRAKADABRA, tak zmizí! A sakra... pane doktore, kde jste?
  1. června 2013
  Ostatní
  Jana vídí poprvé šneka a volá na babičku."Hele babi,mravenčí autobus!"
  1. června 2013
  Ostatní
  Pane vrchní co dělá moucha na mém zmrzlinovém poháru? Nevím pane asi lyžuje.
  Trecool, 1. června 2013
  Ostatní
  Nechal byste sednout starou paní v autobuse? Ne. Ani kdyby měla hůl a nesla těžkou tašku? Ne. Ale proč ???? Protože jsem řidič.
  1. června 2013
  Ostatní
  V Číně se staví mrakodrap. Když ho Číňani postavili, tak mrakodrap po několika dnech spadl. Číňani se divili a tak pátrali, kde udělali chybu. Tak šli za cihlou a ptali se: "Cihlo, co se to stalo?" A cihla na to: "Já za nic nemůžu, já jsem dobře vypálená, tak mě neobviňujte." Tak Číňani šli dál. Došli za pískem a povídají: "Písku, co se stalo, že mrakodrap spadl?" A písek na to: "Já taky za nic nemůžu, já jsem v pořádku, jsem přivezen z dobrého místa, tak mě neobviňujte." Číňani přemýšlej dál, koho by se mohli optat. Tu se najednou podívají na cement. A cement na ně hned volá: "Na mě nekoukejte, já tam nebyl!"
  28. května 2013
  Ostatní
  Kluk ztratil hodinky. Hledá je po celém domě, po celém městě a nic. Tak to vzdá a jde si dát koblihu. Zakousne se do ní a co v ní není ... Marmeláda!
  28. května 2013
  Ostatní
  Lékař a rehabilitační sestra Vám radí: Nejlepší prevence infarktu je poslat do háje každého dříve, než Vás stačí naštvat!!!
  23. května 2013
  Ostatní
  Bezdomovci na ulici leští kontejner jako diví. Udivený kolemjdoucí se ptá, co to dělají. Jeden z bezdomovců mu oznámí: „Víte, máme domovní úklid.”
  22. května 2013
  Ostatní
  Mám 3 kamarády a 3 bonbóny.Kolik komu dám?Nic.Sním je sám!
  20. května 2013
  Ostatní
  Zloděj se chystá vykrást banku. Přijde k trezoru a slyší skřehotavý hlas, který říká:"Ježíš tě vidí!" ZLoděj si zaťuká na čelo a jde hledat paklíč. Hlas je slyšet znova po 5-ti minutách. Tak to jde 15 minut až se zloděj naštve a otočí se. Uvidí klec s papouškem a zasměje se, "tak ty jsi Ježíš?" ptá se. "Já nejsem Ježíš, jsem Mojžíš" říká papouch. "Ježíš je pitbul."
  20. května 2013
  Ostatní
  Čech, Rus a Američan se trumfujou, kdo umí vyrobit lepší věc ze skla. Rus povídá:,,My umíme vyrobit takový sklo, že jím dohlédnem až na dno oceánu a říkáme tomu oceánohled." Američan na to:,, To nic není, my umíme udělat sklo, kterým je vidět na konec vesmíru a říkáme tomu kosmohled." No a Čech:,, To my, my umíme udělat sklo, kterým je vidět skrz zeď." ,,A jak tomu říkáte?" ,,Okno."
  19. května 2013
  Ostatní
  Indiáni se jdou zeptat šamana, jaká bude zima. Šaman odpoví: ,,Nevím, štípejte dříví." A tak štípají dříví a znovu se zeptají. Šaman odpoví: ,,Nevím, štípejte dříví dál!" A poté se jde šaman zeptat do místní meteorologické stanice. A tam mu odpoví: ,,Asi velká, když tyhle indiáni pořád štípou dříví."
  panglaq, 19. května 2013
  Ostatní
  Hele, kámo já jsem včera přeci nebyl tak opilej né jasně házel si s mím křečkem a řikal jsi Pikachu volím si tebe potom si vlezl do mí skříně a křičel jsi vchod do Narnie nefunguje potom si bouchal na moje auto a křičel si Optime transformuj se já vím že to jsi ty a potom jsi skočil na bezdomovce z okna a křičel jsi Brumbále ty žiješ.
  17. května 2013
  Ostatní
  Víte jak se říká brejlovci bez brejlí? Na přece slepýš!
  17. května 2013
  Ostatní
  Říka holčička klukovi: „Zahrajeme si na doktory?“ „Dobře, prosím 30 korun.“
  16. května 2013
  Ostatní
  Dohadují se Rus, Američan a Čech, kdo umí vyrobit nejlepší věc ze skla. Rus říká: "To my, u nás v Rusku, dokážeme vyrobit tak dlouhou skleněnou trubku, že s ní vidíme až na dno nejhlubšího oceánu!" ... "A jak tomu říkáte?" ... "Oceánohled". Američan na to řiká: "To nic neni ... to u nás, v Americe, dokážeme vyrobit tak silnou čočku, že s ní vidíme do nejvzdálenějšího vesmíru! říkáme tomu kosmohled." A Čech na to: "To my v Čechách dokážeme vyrobit takovou věc ze skla, že s ní vidíme skrz zeď!" Ostatní se diví: "To není možný ... Jak tomu říkáte?" ........... "OKNO!"
  16. května 2013
  Ostatní
  Jsou beznohý a slepý ve městě a beznohý říká slepému: "Já bych tě nejraději nakopnul!" A slepý odpoví: "Tak to chci vidět!"
  16. května 2013
  Ostatní
  Sedí veverka na stromě a má chuť na oříšky. Rozlouskne první - zlaté šaty. Rozlouskne druhý - stříbrné šaty. Rozlouskne třetí - diamantové šaty! Veverka začne brečet a říká: Já se snad kvůli té hloupé Popelce nenajím.
  16. května 2013
  Ostatní
  Paní učitelka na konci školního roku: Tak děti, za každé sprosté slovíčko, co řeknete o prázdninách, si přinesete kamínek. Na začátku školního roku: Tak děti, kolik máte kamínků? Anička řekne "Já ani jeden.", Pepíček řiká "Já pět!" Příjde Dežo a říká "Mam štěrk!".
  16. května 2013
  Ostatní
  Proč mají kachny ploché nohy? Aby mohly zašlapávat lesní požáry... A proč mají sloni ploché nohy? Aby mohli zašlapávat hořící kachny...:)
  16. května 2013
  Ostatní
  Jdou dvě okurky a jedna povídá: "Je mi nějak zle." "Se nediv když jsi celá zelená."
  petshopacek2000, 16. května 2013
  Ostatní
  Příjde malý chlapeček s maminkou k zubaři.Maminka zubaři řekne,že ho bolí zub.Zubař řekne:"Tak,chlapečku,řekni Ááááá."Chlapeček:"Pane zubaři,ale to jsme se ještě neučili."
  14. května 2013