Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na ostatní témata
  Přidej si vtipy na web!

  Ostatní
  Jdou Čech, Američan a Francouz k moři a vsadí se kdo přeplave moře. První jde Francouz, plave, plave, plave a najednou se ve vodě vynoří žralok a řekne mu ať zazpívá hymnu, Francouz začne zpívat ale žralok ho sežere. Plave Američan, doplave k půlce a před ním se vynoří zase ten žralok a řekne mu ať zazpívá hymnu, Američan začne zpívat a žralok ho sežere. Plave Čech, už je skoro u konce ale vynoří se zase ten žralok a řekne mu ať zazpívá hymnu, Čech začne zpívat: Kdé domóv můůj, kdé domóv můůj.. a žralok bezdomovce nežeru.
  2. května 2013
  Ostatní
  Karel Gott sedí na stromě a zpívá "Kdepak ty ptáčku hnízdo máš?" Pod ním se ozve, sedíš mi na něm!
  2. května 2013
  Ostatní
  Jedou dva blázni autem až přijedou na světelnou křižovatku. Koukají na semafor - červená. Jeden říká druhému: "Hele, podívej, to je ale krásná barva". Druhý odpoví: "No jo, ale počkáme si, třeba bude ještě nějaká hezčí". Tak sedí v autě a čekají na další barvu. Najednou se na semaforu ukáže oranžová. "Dívej, tahle barva je ještě hezčí než ta první", říká jeden. Druhý na to: "No jo, ale počkejme, třeba tahle barva není nejhezčí". Čekají tedy na další barvu - zelená. "Hele, ta je ale nádherná!" "To jo, ale může být i hezčí", na to druhý. Tak pořád čekají, ostatní auta už na ně troubí.... Až náhle blikne na semaforu znovu červená a jeden z bláznů povídá: "Tu už jsme viděli, můžeme jet!"
  1. května 2013
  Ostatní
  ON:Ale já nebyl tak opilej! ONA: Ne...? Hodil jsi s mým křečkem a řval "Pikaču, volím si tebe!".Potom jsi hodinu křičel ve skříni, že vchod do Narnie nefunguje a když jsi vylezl, stál jsi v krbu a neustále křičel "Příčná ulice!".Poté jsi se zavřel do gauče a tvrdil, že jsi Avatar. Zbytek noci jsi vypouštěl bazén s tím, že hledáš Nema a když ses vracel domů, stál jsi u mého auta a křičel: "Optime, transformuj se!" .Když tě to přestalo bavit,skočil jsi po bezdomovci a nadšeně křičel "Brumbále, Ty žiješ!"
  Garfíldek12, 1. května 2013
  Ostatní
  Příjdou dva zloději k domu jednoho milionáře. Zaklepou, on jim otevře a ptá se, co chcou. Chceme zlato, odpoví mu zloději. A kolik kilo ho chcete?, zeptal se. 100 kilo. A může být sto deset?, zeptá se muž. Dva zloději se na sebe podívají a říkají: Může. Milionář zavolá na svoji manželku a řekne jí: Zlato, pojď, přišli si pro tebe.
  1. května 2013
  Ostatní
  Víte co se místo vejce stvoří když dáte slepici čokoládu? Kindervajíčko.
  1. května 2013
  Ostatní
  Jde pán do krámu a říká prodavačce: Dobrý den máte prosím banány? prodavačka: Ano. pán: dejte mi dva. prodavačka mu dá dva banány. Pán vyjde ven a strčí si je do uší. Pán jde druhý den do krámu a říká prodavačce: Dobrý den máte banány? prodavačka: Ano. pán: dejte mi dva. prodavačka mu dá dva banány, pán vyjde ven před krám a strčí si je do uší. prodavačka si říká: To je divné proč si ty banány strká do uší? No tak příště mu řeknu že banány nemám. Pán jde do obchodu třetí den a říká: Dobrý den máte banány? prodavačka: Ne nemám. pán: A máte mrkve? prodavačka: Ano mám. pán: Dejte mi dvě. Prodavačka mu dá dvě mrkve pán vyjde ven a strčí si je do uší. Prodavačka to už nevydrží vyběhne ven a říká pánovy: Pane, prosím vás proč si ty mrkve strkáte do uší? pán: Když nemáte banány.
  Punťíček, 1. května 2013
  Ostatní
  Paní měla dva psy jeden se jmenoval Nová a druhý Moda jednoho dne se ztratili a paní v županu a v natáčkách volala z balkonu Nová! Moda! a všichni na ulici měli župan a natáčky.
  1. května 2013
  Ostatní
  Kolik tajných agentů je třeba k vyměnění jedné žárovky? To nesmím říct je to tajné.
  1. května 2013
  Ostatní
  Víš kdy kuře pípne naposledy?v tesku na pokladně.
  1. května 2013
  Ostatní
  Přijde kostra do řeznictví a řeznik jí říká tak co to bude? Ne ne nic, já se jen dívám co se teď nosí!
  1. května 2013
  Ostatní
  Jde blázen po ulici a za sebou vleče kartáče.Potká ho psychiatr a zeptá se:"Pane,nemyslíte si snad,že je to váš pes,že ne?" "Ne!To je přeci kartáček."odpoví blázen. Když psychiatr odejde blázen řekne:"To jsme ho napálili viď Fifinko!"
  1. května 2013
  Ostatní
  Blondýnka potká nějakého týpka a už sním má rande a říká mu mám místenku na Titanik .... Pluje titanikem a ten se potopí!!!!! Týpek se to dozví a řekne :stejně mám manželku.
  1. května 2013
  Ostatní
  Potkaly se dvě okurky a jedná řiká kam jdeš a ta druhá na to k doktorovi, mněla bys jsi nějáká zelená!
  1. května 2013
  Ostatní
  Dříve jsem byl trochu sebestředný, ale dnes už nemám žádnou chybu!
  1. května 2013
  Ostatní
  Blázen stoji na zastávce a jí lentilky a jedna mu upadne a řekne přiď jsem, lentilka zůstane ležet. Vysype všechnya řekne přiveďte ji!
  1. května 2013
  Ostatní
  sýýýýýýýýýýr!!!
  1. května 2013
  Ostatní
  Říká hloupý hloupému"když uhodneš kolik je v té krabici housek tak ti všechny 3 dám".
  1. května 2013
  Ostatní
  Leží guláš v žaludku a ze shora na něj spadne vodka a hned na to rum . Žaludek chvíli přemýšlí a pak si řekne:Hmm tam nahoře se něco děje, jdu se tam podívat.
  1. května 2013
  Ostatní
  Potká se Paroubek s Obamou a ptá se ho: "Baracku, kolik si myslíš, že tě v USA nenávidí lidí?" Obama na to: "No, podle průzkumu tak maximálně 9 až 10 milionů." Paroubek: "Hm, tak to je všude tak stejný."
  1. května 2013
  Ostatní
  Povídá si pán s doktorem a doktor mu předepíše prášky.Druhý den přijde zas a říká: Pane doktore,ty prášky nějak nezabírají!Pan doktor řekne:Tak je berte dál.Třetí den přijde zas a řekne:Ty prášky opravdu nezabírají!Pan doktor se naštve a ptá se:A jaké berete prášky?No přece ty nejlepší Persil a Ariel.
  1. května 2013
  Ostatní
  Kontrolor bez oka řekne:"Kontrola"a bláznivě otáčí okem.
  Anicha, 1. května 2013
  Ostatní
  Přijde host do restaurace a poručí si řízek. Když mu ho donesou, host se ptá: A kde ten Váš řízek? Číšník mu odpoví: Račte prosím nadzvednout citrónek!
  1. května 2013
  Ostatní
  Jde cikánka do obchodu se spodním prádlem a říká:"Čtvery kalhotky." Prodavačka se ptá:"Proč zrovna čtvery?" Cikánka odpoví:" No přece jaro, léto, podzim, zima."
  30. dubna 2013
  Ostatní
  Honzík je venku s kamarády a říká: "Já už půjdu, je tu nuda." Další den se s kamarády sejde na stejném místě a Pepík prohlásí: "To je škoda že jsi tu nebyl, když jsi odešel byla tady velká sranda."
  30. dubna 2013