Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o policajtech
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  O policajtech

  Co znamená 50 policejních aut před zvláštní školou? Konají se třídní schůzky!

  ZUZIK765, 23. října 2013
  O policajtech

  Na policii přiběhne udýchaný zřízenec místní zoo a panickým hlasem křičí: "Rychle něco udělejte! Utekl nám slon!"
  Policista na něj s klidným hlasem: "Uklidněte se, prosím, a důkladně mi popište, jak vypadá."

  21. října 2013
  O policajtech

  Policejní hlášení: "Oběť schytala čtyři rány pistolí do zad.
  Dvě byly smrtelné, ty další dvě naštěstí ne."

  a_u, 20. října 2013
  O policajtech

  Policie zastaví auto a říká řidiči: "Pane řidiči, vyhráváte 20 000 Kč za vzornou jízdu." Ŕidič na to: "Peníze? To jako fakt? Už deset let si chci udělat řidičák." Spolujezdec na to: "Neberte ho vážně. On když pije tak neví, co mluví." Zezadu se ozve babka: "Já jsem vám řikala, že s kradeným autem nemáme jezdit do města." A z kufru se ozve: "Už jsme za hranicema?"

  18. října 2013
  O policajtech

  Dva policajti se dohodnou, že oklamou svého šéfa. Vyrobili papírovou 3000 korunu a šli za šéfem, ať jim rozmění. Po chvíli vyjdou z kanceláře a jeden povídá: "Ten náš šéf je ale hňup, rozměnil nám ji na dvě 1500 koruny a ničeho si nevšimnul !!"

  18. října 2013
  O policajtech

  Nový náčelník policie řekne: „Jsem vám ochoten sloužit 25 hodin denně. “
  Starosta:„Ale den má 24 hodin. “
  Policajt:„To je jedno, tak budu vstávat o hodinu dřív.“

  18. října 2013
  O policajtech

  Policajt: - Kde jsi schoval peníze? Tlumočník: - Kde jsi schoval peníze? Zloděj: - Neřeknu. Tlumočník: - Neřekne. Policajt: - Když neřekneš, zavřeme tě na 10 let. Tlumočník: - Když neřekneš, zavřou tě na 10 let. Zloděj: - Neřeknu. Tlumočník: - Neřekne. Policajt: - Když neřekneš, zastřelíme tě. Tlumočník: - Když neřekneš, zastřelí tě. Zloděj: - Zakopal jsem je v kuchyni. Tlumočník: - Že prý stejně nepoví.

  18. října 2013
  O policajtech

  Víte, proč policajti olizují hodinky?
  Protože Tic-Tac je tak svěží...

  9. října 2013
  O policajtech

  Víte jak policisté otevírají plechovku?? Zaklepou a zavolají, haló tady policie!!!

  6. října 2013
  O policajtech

  Tři policajti stojí a jeden z nich jde pro kávu. Zbylí dva čekají 10 minut...30 minut....hodinu. A už toho mají dost tak jdou pro toho třetího policajta. Najdou ho jak hází mince a vytahuje kávu - to samé pořád dokola. První Policajt:„Co to děláš?“ Druhý policajt:„ Nerušit, vyhrávám!“

  ZUZIK765, 1. října 2013
  O policajtech

  Víte proč si policajt olizuje hodinky?
  Protože Tic-Tac osvěží

  1. října 2013
  O policajtech

  Jdou dva policajti na procházku do lesa, a před lesem se zastaví, a vidí, jak se z lesa kouří. A tak první druhému říká: "Zavolej hasiče, v lese hoří"! Tak ten druhý zavolá hasiče, a čekají než přijedou. Přijeli, vystoupí z auta, a hned vrchní požárník říká:„ Hoši, zpátky do auta! Falešný poplach!“ „ Policajti, jste vy normální?“ „ Vždyť se jen vypařují houby!!!!“

  30. září 2013
  O policajtech

  Sedlák jede a potká policajty. 
  Policajti:Co to vezeš sedláku? 
  Sedlák:Banánovou šťávu. 
  Policajti:Můžeme ochutnat? 
  Sedlák:Ano. 
  Policajti:Fuj to je koňská moč! 
  Sedlák:Hyjé 

  27. září 2013
  O policajtech

  Jde policajt po cestě, na zemi uvidí zrcátko. Podívá se do něj a povídá : Jé,moje fotka! Strčí si zrcátko do kapsy a jde domů .. Doma zrcátko najde jeho dcera, podívá se do něj a říká :„ Mamííí, táta měl v kapse nějakou fotku cizí ženský!“ Přijde máma, podívá se do zrcátka a říká : „Fuj,ta je ale hnusná.“

  15. září 2013
  O policajtech

  Policajti mají výplatu, nadporučík volá podle jména: "Novák!" "Tady!" "24.800 Kč" a Novák si jde pro prachy. "Mrkvička!" "Zde!" "25.200 Kč" a Mrkvička si jde pro prachy. "Souhrn!" Nikdo se neozývá. "Souhrn!!!" Zase ticho. "To je blbec, má tady 183.400 Kč a nechce si to vybrat..."

  13. září 2013
  O policajtech

  Jdou si takhle policajti na procházku a viděj u silnice válet mrtvolu. První policajt povídá: „Hele mrtvola co s ní uděláme?“ Druhej povídá: „Doneseme jí na stanici“ První: „Né, to si budou myslet, že jsme to udělali my.'' Druhej: ,,Spálíme ji.“ A hodili jí do kopřiv.

  22. července 2013
  O policajtech

  Víte co udělá policajt když má chuť na marmeládu? Oloupe si koblihu!

  MAruzs, 21. července 2013
  O policajtech

  Jede pán s vozem,který táhne kůň a veze velkou káď .Zastaví ho policista a ptá se : „Co to vezete?“ Pán odpovídá: „ To je banánova šťáva, ochutnejte.“ Policista tedy ochutná:„Fuj! Vždyť je to močůvka.“ A pán s vozem se zasměje, mrskne bičem a zavolá na koně: „ Hyjéé, Banáne!“

  28. června 2013
  O policajtech

  Otec straší malého syna: „Ty, když budeš zlobit, půjdu za policajtem a povím mu to, a on tě zavře do vězení!” Synek jde druhý den do školy a uvidí policajta, tak jde za ním a ptá se, zda si na něho otec stěžoval. Policajt nebyl blbý: „Ano, byl tu a říkal, že ho moc neposloucháš...” Chlapec se naštval a říká: „No, když je on takový, já na něj taky něco povím. Ve sklepě má přístroj a dělá na něm slivovici!”

  18. června 2013
  O policajtech

  Policajt zastaví auto a říká řidiči: "Pane řidiči, už po páté jsem vás zastavil a popáté vám opakuji, že vám z vozidla teče voda!" Řidič: "A já vám popáté říkám, že tohle je kropicí vůz!"

  17. června 2013
  O policajtech

  Je presně dvanáct hodin... upozornění pro policisty, nehledejte malou ručičku, je za velkou.

  17. června 2013
  O policajtech

  Baví se dva policajti: "Už jsi slyšel, že v Rusku ukradli vodíkovou bombu?" "A k čemu je to?" "Jak k čemu? Taková stojí 100 miliónů dolarů!" "A doprčic, kdyby mi tak chtěla spadnout na dvorek!"

  17. června 2013
  O policajtech

  V autě jedou Laco, Dezo a Jozo, kdo řídi? Policie.

  17. června 2013
  O policajtech

  Jsou dva policajti a ten jeden říká proč oblizuješ ty hodinky? A ten druhý odpoví protože dělají tik tak.

  17. června 2013
  O policajtech

  Policajti řeší úmrtí stařenky, která se udusila rybí kostí a ptají se dědy který je hluchý : dědo, vy jste si ničeho nevšiml? děda odpoví : ona jenom koulela očima a otvírala pusu, tak jsem si myslel, že zpívala koledy.

  11. června 2013