Vtipy
o policajtech
Přidejte si vtipy na svůj web!

O policajtech

Policajt: - Kde jsi schoval peníze? Tlumočník: - Kde jsi schoval peníze? Zloděj: - Neřeknu. Tlumočník: - Neřekne. Policajt: - Když neřekneš, zavřeme tě na 10 let. Tlumočník: - Když neřekneš, zavřou tě na 10 let. Zloděj: - Neřeknu. Tlumočník: - Neřekne. Policajt: - Když neřekneš, zastřelíme tě. Tlumočník: - Když neřekneš, zastřelí tě. Zloděj: - Zakopal jsem je v kuchyni. Tlumočník: - Že prý stejně nepoví.

18. října 2013
O policajtech

Víte, proč policajti olizují hodinky?
Protože Tic-Tac je tak svěží...

9. října 2013
O policajtech

Víte jak policisté otevírají plechovku?? Zaklepou a zavolají, haló tady policie!!!

6. října 2013
O policajtech

Tři policajti stojí a jeden z nich jde pro kávu. Zbylí dva čekají 10 minut...30 minut....hodinu. A už toho mají dost tak jdou pro toho třetího policajta. Najdou ho jak hází mince a vytahuje kávu - to samé pořád dokola. První Policajt:„Co to děláš?“ Druhý policajt:„ Nerušit, vyhrávám!“

ZUZIK765, 1. října 2013
O policajtech

Víte proč si policajt olizuje hodinky?
Protože Tic-Tac osvěží

1. října 2013
O policajtech

Jdou dva policajti na procházku do lesa, a před lesem se zastaví, a vidí, jak se z lesa kouří. A tak první druhému říká: "Zavolej hasiče, v lese hoří"! Tak ten druhý zavolá hasiče, a čekají než přijedou. Přijeli, vystoupí z auta, a hned vrchní požárník říká:„ Hoši, zpátky do auta! Falešný poplach!“ „ Policajti, jste vy normální?“ „ Vždyť se jen vypařují houby!!!!“

30. září 2013
O policajtech

Sedlák jede a potká policajty. 
Policajti:Co to vezeš sedláku? 
Sedlák:Banánovou šťávu. 
Policajti:Můžeme ochutnat? 
Sedlák:Ano. 
Policajti:Fuj to je koňská moč! 
Sedlák:Hyjé 

27. září 2013
O policajtech

Jde policajt po cestě, na zemi uvidí zrcátko. Podívá se do něj a povídá : Jé,moje fotka! Strčí si zrcátko do kapsy a jde domů .. Doma zrcátko najde jeho dcera, podívá se do něj a říká :„ Mamííí, táta měl v kapse nějakou fotku cizí ženský!“ Přijde máma, podívá se do zrcátka a říká : „Fuj,ta je ale hnusná.“

15. září 2013
O policajtech

Policajti mají výplatu, nadporučík volá podle jména: "Novák!" "Tady!" "24.800 Kč" a Novák si jde pro prachy. "Mrkvička!" "Zde!" "25.200 Kč" a Mrkvička si jde pro prachy. "Souhrn!" Nikdo se neozývá. "Souhrn!!!" Zase ticho. "To je blbec, má tady 183.400 Kč a nechce si to vybrat..."

13. září 2013
O policajtech

Jdou si takhle policajti na procházku a viděj u silnice válet mrtvolu. První policajt povídá: „Hele mrtvola co s ní uděláme?“ Druhej povídá: „Doneseme jí na stanici“ První: „Né, to si budou myslet, že jsme to udělali my.'' Druhej: ,,Spálíme ji.“ A hodili jí do kopřiv.

22. července 2013
O policajtech

Víte co udělá policajt když má chuť na marmeládu? Oloupe si koblihu!

MAruzs, 21. července 2013
O policajtech

Jede pán s vozem,který táhne kůň a veze velkou káď .Zastaví ho policista a ptá se : „Co to vezete?“ Pán odpovídá: „ To je banánova šťáva, ochutnejte.“ Policista tedy ochutná:„Fuj! Vždyť je to močůvka.“ A pán s vozem se zasměje, mrskne bičem a zavolá na koně: „ Hyjéé, Banáne!“

28. června 2013
O policajtech

Otec straší malého syna: „Ty, když budeš zlobit, půjdu za policajtem a povím mu to, a on tě zavře do vězení!” Synek jde druhý den do školy a uvidí policajta, tak jde za ním a ptá se, zda si na něho otec stěžoval. Policajt nebyl blbý: „Ano, byl tu a říkal, že ho moc neposloucháš...” Chlapec se naštval a říká: „No, když je on takový, já na něj taky něco povím. Ve sklepě má přístroj a dělá na něm slivovici!”

18. června 2013
O policajtech

Policajt zastaví auto a říká řidiči: "Pane řidiči, už po páté jsem vás zastavil a popáté vám opakuji, že vám z vozidla teče voda!" Řidič: "A já vám popáté říkám, že tohle je kropicí vůz!"

17. června 2013
O policajtech

Je presně dvanáct hodin... upozornění pro policisty, nehledejte malou ručičku, je za velkou.

17. června 2013
O policajtech

Baví se dva policajti: "Už jsi slyšel, že v Rusku ukradli vodíkovou bombu?" "A k čemu je to?" "Jak k čemu? Taková stojí 100 miliónů dolarů!" "A doprčic, kdyby mi tak chtěla spadnout na dvorek!"

17. června 2013
O policajtech

V autě jedou Laco, Dezo a Jozo, kdo řídi? Policie.

17. června 2013
O policajtech

Jsou dva policajti a ten jeden říká proč oblizuješ ty hodinky? A ten druhý odpoví protože dělají tik tak.

17. června 2013
O policajtech

Policajti řeší úmrtí stařenky, která se udusila rybí kostí a ptají se dědy který je hluchý : dědo, vy jste si ničeho nevšiml? děda odpoví : ona jenom koulela očima a otvírala pusu, tak jsem si myslel, že zpívala koledy.

11. června 2013
O policajtech

Policajt přijde do krámu a prosí tkaničky do bot. "Jaké?" "Jednu levou a jednu pravou!"

10. června 2013
O policajtech

Víte proč mají policajti na televizi žiletku? Aby měli ostřejší pohled.

10. června 2013
O policajtech

Zastaví tramvaj. Naskočí policajt a zařve: "Sledujte ten taxík!"

4. června 2013
O policajtech

Zastaví policajt blondýnku se psem: "Paní, váš pes nemá košík." A blondýna odpoví: "To nevadí, vždyť nejde nakupovat!" A policajt se zamyslí a říká: "Aha, tak to jsem nevěděl...

3. června 2013
O policajtech

Zastaví policista řidiče a říká: Budete foukat,pane řidič. Řidič odpoví: Rád kde vás to bolí?

3. června 2013
O policajtech

Policajt zastaví auto: "Dobrý den, jak vidím máte všichni správně zapnuty bezpečnostní pásy, a tak budete zařazeni do soutěže o 10 000 Kč. Smím se zeptat, pane řidiči, co byste dělal s výhrou?" Řidič: "No asi bych si nechal udělat řidičák" Spolusedící manželka: "Neberte ho vážně, pane policajt. Takhle mluví vždycky, když je opilý." Mezitím se na zadním sedadle probudí chlap, všimne si policisty a zvolá: "Jak poznal, že je to auto kradený?" A z kufru se ozve: "Už jsme za hranicemi?".

petra2010, 2. června 2013