Vtipy
na téma obchodů
Přidejte si vtipy na svůj web!

Obchody

V prodejně obuvi:
"Prosil bych krém na boty."
"A na jaké?"
"Na dvaačtyřicítky."

Lenka258, 23. prosince 2013
Obchody

Zajíček přijde do obchodu a ptá se.
Máte tunu hrášku?
Ne nemáme.
Zajíček přijde druhý den do obchodu a ptá se.
Máte tunu hrášku?
Ne nemáme.
Jelikož chce prodavač udělat zajíčkovi radost, objedná tunu hrášku.
Zajíček přijde třetí den do obchodu a ptá se.
Máte tunu hrášku?
Ano máme.
Zajíček:„To je ale kuliček že?“

Lenka258, 22. prosince 2013
Obchody

.Windows: ''Chcete provést tuto operaci?''
Uživatel: ''Ano''
Windows: ''A proč?''

19. listopadu 2013
Obchody

Vejde tlustá paní do obchodu a říká prodavači:"Ráda bych viděla nějaký svetr,co by mi byl."Prodavač :„To já taky!“

7. listopadu 2013
Obchody

Králík přijde do květinářství a ptá se:„Máte konvalinky“?Prodavačka odpoví:„Ne“a králík odejde.Další den přijde králík do květinářství a znova se ptá:„ Máte konvalinky“?Prodavačka odpoví:„Ne“a králík odejde.Prodavačka se nad králíkem slituje a na druhý den objedná konvalinky.Králík znova přijde a znova se ptá:„Máte konvalinky“?Prodavačka odpoví:„Ano“.A králík odpoví:„Tak je vyhoďte, jsou jedovaté“!

25. září 2013
Obchody

Přijde pán do obchodu se zámky. "Prosil bych patentní zámek." "Nemáme." "Tak visací." "Ten bohužel také nemáme." "Tak aspoň obyčejný." "Nemáme." "Tak proč máte vlastně otevřený obchod, když nemáte ani jeden zámek." Prodavačka klidně odpoví: "Protože nemáme zámek."

22. září 2013
Obchody

Zákazník v supermarketu vyložil na pult svůj nákup - deset konzerv pro psy a dvě láhve Whisky. Pokladní nákup prohlédla a řekla: "Á, pán má doma asi skotského teriéra, že?"

20. září 2013
Obchody

Přijde pán k pokladně a přeje si tramvajenku (jízdenku na tramvaj, která trvá delší dobu). A paní pokladní se sladce usměje a zeptá se "A budete si ji přát na měsíc?" "Ne, do Brna, ty trdlo."

18. září 2013
Obchody

Do obchodu s oblečením vstoupí kluk a ptá se:„Slečno,máte nějakou černou kšiltovku?,,Ne“ A máte skejtˇácký kalhoty?„Také ne“ A máte dnes večer čas?„Mám,“vydechne nadšeně prodavačka.„Tak si večer sedněte a napište na to všechno objednávku...“

9. července 2013
Obchody

Jde němý do obchodu a chce si koupit kartáček na zuby. Tak předvede čištění zubů a tím způsobem se dorozumí s prodavačem a ten mu ho prodá. Ale co udlá slepý, když si chce koupit peněženku? . . . . . . . Otevře pusu a řekne: "Rád bych si koupil peněženku."

4. června 2013
Obchody

Přijde kůň do cukrárny a koupí si zmrzlinu. Zaplatí prodavačce stokorunou a ta si říká, že kůň tomu stejně nerozumí, a tak mu vrátí jenom desetikorunu. Poté se s koněm loučí: "Nashledanou a přijďte zas, k nám moc koňů nechodí." Kůň na to: "No a divíte se, když tu máte zmrzlinu za devadesát korun?"

3. června 2013
Obchody

Přijde holčička se šlupkou od banánu do obchodu Ovoce a Zeleniny. Paní prodavačka se jí ptá co si přeje. Holčička ukáže na šlupku od banánu kterou drží a řekne: "Prosím novou náplň."

17. května 2013
Obchody

Jde jeden chlap v Supermarketu na záchod. Vedle něho se najdenou ozve "Tak co, jak žiješ?" Chlap se zamračí a řekne "No,dobře ... no ... děkuji" "A co manželka?" ozve se zase., "No, hezká ... hodná ... no" odpoví překvapeně. "Tak se sejdem jo?" se zase ozve. "No, dobře ... tak potom u umyvadel ..." zakřičí chlap. A odvedle se ozve "Hele, já ti zavolám za chvíli ..... Tady vedle do toho někdo furt kecá!"

16. května 2013
Obchody

Ptá se malý dinoseurek své maminky: "Mami, až umřu, půjdu do nebíčka nebo do peklíčka?" Maminka mu dopoví: "Do muzea, miláčku!"

gabriela515, 16. května 2013
Obchody

Stojí vedle sebe v jedné ulici dva obchody.Majitel obchodu vpravo vyvěsí ceduli: Máme nejnižší ceny. Majitel obchodu vlevo vyvěsí ceduli: Máme nejkvalitnější zboží. Majitel obchodu uprostřed dlouho přemýšlí a nakonec vyvěsí ceduli: Hlavní vchod je zde!

12. května 2013
Obchody

"Přijde králíček do obchodu a ptá se:"Máte 1000 kuliček hrášku???" Paní prodavačka:"Ne nemáme!" Přijde králíček druhý den a ptá se:"Máte 1000 kuliček hrášku???"Paní prodavačka:"Ne!"Přijde králíček třetí den ptá se:"Máte 1000 kuliček hrášku???"Paní prodavačka:"Ne nemáme!"Přijde králíček čtvrtý den a ptá se:"Máte 1000 kuliček hrášku???" Paní prodavačka:"Ano!" Králíček:"To je ale kuliček co???"

6. května 2013
Obchody

V obchodě: „Dobrý den, můžu si vyzkoušet ty šaty ve výloze?“ ptá se žena. „Samozřejmě,“ odpovídá prodavač, „ale máme i zkušební kabiny!“

3. května 2013
Obchody

Jede řidič na benzínku a přijde k pokladně. "Kolik stojí kapka benzínu?" ptá se řidič." Nic." odpovídá prodavač."Tak mi nakapejte 20 litrů."říká řidič.

2. května 2013
Obchody

Jde pepa do krámu a říká prodavačce:Co je to? Prodavačka odpoví: To jsou bramory.Pepíček na to: tak mi je dejte po jedné do pytlíku.Pak zase povídá:Co je to?Prodavačka na to:To je rajče.Tak mi zase zabalte po jednom do pytlíku.Po 3 se zeptá co je to?Prodavačka:To je mák.Pepíček začíná mluvit.. A prodavačka mu skočí do řeči a povídá : To ani nezkoušej !!!

1. května 2013
Obchody

Přijde pán do zámečnictví a ptá se prodavačky: "Máte zámek?" Prodavačka odpoví: "Nemáme!" Pán se zeptá: "Proč tedy máte otevřeno?" Prodavačka na to: "No vždyť vám to říkám, nemáme zámek!"

31. ledna 2013
Obchody

V krámku na malém městě pracuje pomocník prodavače - na první pohled prostoduchý chlapec. Dokonce tak prostoduchý, že ostatní chlapci z ulice si z něj pořád dělají legraci. Vždycky mu dávají vybrat mezi deseťákem a čtvrťákem a on si vždycky vezme deseťák, který je větší. Zelinář si toho jednou všimne, vezme si chlapce stranou a povídá: "Podívej, hochu, oni si z tebe dělají legraci. Myslí si, že nevíš, že čtvrťák má větší hodnotu. Proč si vždycky bereš deseťák? Jen proto, že je větší?" "Kdybych si vzal čtvrťák, přestali by to dělat."

13. ledna 2013
Obchody

Povídají si dva kovbojové: "Jak je možné, že moje tlustá jalovička dává míň mléka než ta tvá stará kráva?"
"Povím ti tajemství. Každý den jdu ráno za krávou, pohladím ji a pošeptám: Tak co dneska budeme prodávat na trhu? Mléko nebo hovězí?"

25. listopadu 2012
Obchody

Do knihkupectví přijde žena v černém, v ruce kapesní atlas hub.
Přiběhne k ní prodavač a říká: "Upřímnou soustrast, paní. Autoři tu chybu již opravili!"

23. října 2012
Obchody

"Slečna, vy máte parochňu?"
"No prosím! A v obchode mi tvrdili, že to nikto nepozná."
"Ja by som to možno tiež nezbadal, keby ste si boli strhli cenovku..."

21. září 2012
Obchody

Přijde pán do obchodu a říká prodavači: "Dobrý den, chtěl bych si koupit papouška."
"Tak si vyberte."
Pán si prohlíží papoušky a najednou se podiví: "Proč tihle dva stojí 200 a tenhle jeden 1000 korun?"
"To protože tomu třetímu říkají šéfe!"

17. září 2012