Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Mráček
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na ostatní témata
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Ostatní

  Sportuješ? Samozřejmě, denně cvičím jógu. Vážně? A jak cvičíš? Lehnu si na gauč a soustředím se na jeden bod. A na jaký? Na televizní obrazovku.

  3. června 2013
  Ostatní

  Jede kluk odpoledne na motorce a zapadne do kanálu. "To jsem nevěděl,že se tak rychle setmělo!"

  3. června 2013
  Ostatní

  Ráno nesnídám - myslím na tebe. V poledne neobědvám - myslím na tebe. Večer nevečeřím - myslí na tebe. V noci nespím - mám hlad...

  petra2010, 3. června 2013
  Ostatní

  Sedí bába na stromě . Jde kolem mladej chlap a volá: Tak co babi Redbull? Ale NEE! Pitbul!

  3. června 2013
  Ostatní

  V restauraci:"Naší specialitou jsou šneci!" "Vím,jeden už mě obsluhoval."

  L1111L, 2. června 2013
  Ostatní

  Povídá slepec svému kamarádovi:Tak jsem dostal nového slepeckého psa, ale budu ho muset vrátit.Prosím tě, proč? zeptá se kamarád.Protože mě vždycky zavede domů.Co si stěžuješ, vždyt ten tvůj předchozí pes tohle vůbec nezvládal.Tobě se to řekne, ale mě už nebaví bydlet v psí boudě!

  2. června 2013
  Ostatní

  Je čarodějnice,ital a chytrá blondýna.Soutěžili o to kdo bude nejrychlejší.Čarodějnice jede na koštěti.Ital po schodech.A chytrá blondýna jede s výtahem.Kdo bude nejrychleji dole?Ital po schodech,protože čarodějnice neexistuje a chytrá blondýnka taky ne.

  2. června 2013
  Ostatní

  Co je největším přáním majitele Trabantu? Dostat pokutu za překročenou rychlost.

  1. června 2013
  Ostatní

  Jedou dva chlapci v nacpaném autobuse a najednou se jeden začne usmívat. Ten druhý se ho ptá: "Co ti je na té tlačenici k smíchu?" "Ale, ten chlap vedle si strčil svoji peněženku do mojí kapsy!"

  A-G-N-E-S18, 1. června 2013
  Ostatní

  Na hokejovém zápase se ptá pořadatel malého chlapce: „ Kde jsi přišel k tomu lístku?“ „ Doma.“ „ A kde máš tatínka?“ „ Taky doma, ........... hledá ten lístek!“

  1. června 2013
  Ostatní

  Představte si, pane doktore, když před někým řeknu ABRAKADABRA, tak zmizí! A sakra... pane doktore, kde jste?

  1. června 2013
  Ostatní

  Jana vídí poprvé šneka a volá na babičku."Hele babi,mravenčí autobus!"

  1. června 2013
  Ostatní

  Pane vrchní co dělá moucha na mém zmrzlinovém poháru? Nevím pane asi lyžuje.

  Trecool, 1. června 2013
  Ostatní

  Nechal byste sednout starou paní v autobuse? Ne. Ani kdyby měla hůl a nesla těžkou tašku? Ne. Ale proč ???? Protože jsem řidič.

  1. června 2013
  Ostatní

  Rodiče chtějí, aby jsme se chovali slušně když: -Tarzan žije polonahý.. -Popelka se vrací domů o půlnoci.. -Pinocchio stále lže.. -Aladdin je král zlodějů.. -Batman jezdí rychlostí 480 km/hod.. -Šípková Růženka je lenivá.. -Sněhurka žije se sedmi chlapy.. ...Neměli by být rodiče překvapení, když to máme ze svých pohádek...

  31. května 2013
  Ostatní

  V Číně se staví mrakodrap. Když ho Číňani postavili, tak mrakodrap po několika dnech spadl. Číňani se divili a tak pátrali, kde udělali chybu. Tak šli za cihlou a ptali se: "Cihlo, co se to stalo?" A cihla na to: "Já za nic nemůžu, já jsem dobře vypálená, tak mě neobviňujte." Tak Číňani šli dál. Došli za pískem a povídají: "Písku, co se stalo, že mrakodrap spadl?" A písek na to: "Já taky za nic nemůžu, já jsem v pořádku, jsem přivezen z dobrého místa, tak mě neobviňujte." Číňani přemýšlej dál, koho by se mohli optat. Tu se najednou podívají na cement. A cement na ně hned volá: "Na mě nekoukejte, já tam nebyl!"

  28. května 2013
  Ostatní

  Kluk ztratil hodinky. Hledá je po celém domě, po celém městě a nic. Tak to vzdá a jde si dát koblihu. Zakousne se do ní a co v ní není ... Marmeláda!

  28. května 2013
  Ostatní

  Lékař a rehabilitační sestra Vám radí: Nejlepší prevence infarktu je poslat do háje každého dříve, než Vás stačí naštvat!!!

  23. května 2013
  Ostatní

  Bezdomovci na ulici leští kontejner jako diví. Udivený kolemjdoucí se ptá, co to dělají. Jeden z bezdomovců mu oznámí: „Víte, máme domovní úklid.”

  22. května 2013
  Ostatní

  Mám 3 kamarády a 3 bonbóny.Kolik komu dám?Nic.Sním je sám!

  20. května 2013
  Ostatní

  Zloděj se chystá vykrást banku. Přijde k trezoru a slyší skřehotavý hlas, který říká:"Ježíš tě vidí!" ZLoděj si zaťuká na čelo a jde hledat paklíč. Hlas je slyšet znova po 5-ti minutách. Tak to jde 15 minut až se zloděj naštve a otočí se. Uvidí klec s papouškem a zasměje se, "tak ty jsi Ježíš?" ptá se. "Já nejsem Ježíš, jsem Mojžíš" říká papouch. "Ježíš je pitbul."

  20. května 2013
  Ostatní

  Čech, Rus a Američan se trumfujou, kdo umí vyrobit lepší věc ze skla. Rus povídá:„My umíme vyrobit takový sklo, že jím dohlédnem až na dno oceánu a říkáme tomu oceánohled.“ Američan na to:„ To nic není, my umíme udělat sklo, kterým je vidět na konec vesmíru a říkáme tomu kosmohled.“ No a Čech:„ To my, my umíme udělat sklo, kterým je vidět skrz zeď.“ „A jak tomu říkáte?“ „Okno.“

  19. května 2013
  Ostatní

  Indiáni se jdou zeptat šamana, jaká bude zima. Šaman odpoví: „Nevím, štípejte dříví.“ A tak štípají dříví a znovu se zeptají. Šaman odpoví: „Nevím, štípejte dříví dál!“ A poté se jde šaman zeptat do místní meteorologické stanice. A tam mu odpoví: „Asi velká, když tyhle indiáni pořád štípou dříví.“

  panglaq, 19. května 2013
  Ostatní

  Hele, kámo já jsem včera přeci nebyl tak opilej né jasně házel si s mím křečkem a řikal jsi Pikachu volím si tebe potom si vlezl do mí skříně a křičel jsi vchod do Narnie nefunguje potom si bouchal na moje auto a křičel si Optime transformuj se já vím že to jsi ty a potom jsi skočil na bezdomovce z okna a křičel jsi Brumbále ty žiješ.

  17. května 2013
  Ostatní

  Víte jak se říká brejlovci bez brejlí? Na přece slepýš!

  17. května 2013