Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Mráček
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na ostatní témata
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Ostatní

  Víte jak se říká brejlovci bez brejlí? Na přece slepýš!

  17. května 2013
  Ostatní

  Říka holčička klukovi: „Zahrajeme si na doktory?“ „Dobře, prosím 30 korun.“

  16. května 2013
  Ostatní

  Dohadují se Rus, Američan a Čech, kdo umí vyrobit nejlepší věc ze skla. Rus říká: "To my, u nás v Rusku, dokážeme vyrobit tak dlouhou skleněnou trubku, že s ní vidíme až na dno nejhlubšího oceánu!" ... "A jak tomu říkáte?" ... "Oceánohled". Američan na to řiká: "To nic neni ... to u nás, v Americe, dokážeme vyrobit tak silnou čočku, že s ní vidíme do nejvzdálenějšího vesmíru! říkáme tomu kosmohled." A Čech na to: "To my v Čechách dokážeme vyrobit takovou věc ze skla, že s ní vidíme skrz zeď!" Ostatní se diví: "To není možný ... Jak tomu říkáte?" ........... "OKNO!"

  16. května 2013
  Ostatní

  Jsou beznohý a slepý ve městě a beznohý říká slepému: "Já bych tě nejraději nakopnul!" A slepý odpoví: "Tak to chci vidět!"

  16. května 2013
  Ostatní

  Sedí veverka na stromě a má chuť na oříšky. Rozlouskne první - zlaté šaty. Rozlouskne druhý - stříbrné šaty. Rozlouskne třetí - diamantové šaty! Veverka začne brečet a říká: Já se snad kvůli té hloupé Popelce nenajím.

  16. května 2013
  Ostatní

  Paní učitelka na konci školního roku: Tak děti, za každé sprosté slovíčko, co řeknete o prázdninách, si přinesete kamínek. Na začátku školního roku: Tak děti, kolik máte kamínků? Anička řekne "Já ani jeden.", Pepíček řiká "Já pět!" Příjde Dežo a říká "Mam štěrk!".

  16. května 2013
  Ostatní

  Proč mají kachny ploché nohy? Aby mohly zašlapávat lesní požáry... A proč mají sloni ploché nohy? Aby mohli zašlapávat hořící kachny...:)

  16. května 2013
  Ostatní

  Jdou dvě okurky a jedna povídá: "Je mi nějak zle." "Se nediv když jsi celá zelená."

  petshopacek2000, 16. května 2013
  Ostatní

  Příjde malý chlapeček s maminkou k zubaři.Maminka zubaři řekne,že ho bolí zub.Zubař řekne:"Tak,chlapečku,řekni Ááááá."Chlapeček:"Pane zubaři,ale to jsme se ještě neučili."

  14. května 2013
  Ostatní

  Kde najdete štěstí, lásku, peníze a zdraví? Ve slovníku!

  14. května 2013
  Ostatní

  Pane vrchní co dělá ta moucha v mé zmrzlině?Nevím asi lyžuje.

  14. května 2013
  Ostatní

  V rozhlase se ozve : "prosím paní, která ztratila sandále ať si pro ně příjde k pavilonu tygrů."

  12. května 2013
  Ostatní

  Novináři jdou do domova důchodců, aby se zeptali seniorů, co dělali, když byli mladí. Přijdou k jednomu starému dědečkovi a ptají se: „Dědečku, co jste dělal, když jste byl mladý?“ Dědeček odpovídá: „Ale, nekouřil jsem, nepil jsem alkohol, nejedl jsem tučná jídla. No a teď je mi 80 let.“ Novináři uvidí dalšího, ještě staršího dědečka a znovu se ptají. Dědeček na to: „Já jsem denně cvičil, jedl bílý jogurt a udržoval se v kondici. No a teď je mi 89 let.“ Nakonec novináři spatří nesmírně vetchého stařečka a i toho se zeptají. Dědeček odpovídá: „Já kouřil, pil alkohol, necvičil a jedl fast food.“ Novináři se podiví: „A kolik je vám let, dědečku?“ Dědeček se zamyslí a povídá: „45 let.“

  12. května 2013
  Ostatní

  Letí dva balonky a jeden říká: Pozor kaktusssssssssssss! Druhý na to: Kde ho vidíšššššššššššššš?

  Vaila, 12. května 2013
  Ostatní

  Ztratil se mi pes,povídá muž svému kamarádovi. Tak dej oznámení do novin poradí mu ten druhý muž. To je strašné řekne muž,on neumí číst!

  Trecool, 11. května 2013
  Ostatní

  Během návštěvy v blázinci se ptá návštěvník ředitele, podle jakých kritérií bude rozhodnuto, zda bude jeden blázen zavřen nebo ne. Ředitel vysvětluje: No, my napustíme vanu vodou, dáme bláznovi lžičku, hrnek a kýbl a poprosíme ho, aby vanu vyprázdnili. Návštěvník povídá: "Aha, rozumím, normální člověk vezme kýbl aby to šlo rychleji že?" Ředitel:"Ne, normální člověk vytáhne špunt!"

  A-G-N-E-S18, 11. května 2013
  Ostatní

  "Co jsi dostal k vánocům?"ptá se zástupce ředitele."Vidíš támhle venku to auto?"odpoví ředitel."No,vidím."Říká zástupce."Tak v takové barvě jsem dostal tepláky."říká ředitel.

  10. května 2013
  Ostatní

  Povídají si dva duchové a jeden říká "dneska jsem viděl člověka."A ten druhý,"já na takové věci nevěřím."

  10. května 2013
  Ostatní

  Víte, kdy najdete ztracený metr? Až si koupíte nový.

  9. května 2013
  Ostatní

  Co je to maximální rychlost????Utíkat kolem domu a za rohem si vidět paty!

  9. května 2013
  Ostatní

  To je ale ošklivá nevěsta.No dovolte, to je moje dcera.Promiňte nevěděl jsem že jste její otec.No do volte já jsem její matka!

  9. května 2013
  Ostatní

  Přijde pán k vysokému paneláku a ptá se chlapečka, který si hraje před domem. „Prosím tě, kde tu bydlí pan Novák?“ „Já Vás tam zavedu, ale nejede výtah.“ Ochotně odpoví chlapeček. Když spolu po hodné chvíli vyšlapou až do dvacátého poschodí, chlapeček ukáže na dveře a říká: „Tak tady pan Novák bydlí, ale jestli s ním chcete mluvit, tak sedí na lavečce před domem.“

  9. května 2013
  Ostatní

  Jdou dvě sušenky přes přechod,jednu přejede auto,druhá se otočí a volá:''Zvedni se a nedrob!''

  9. května 2013
  Ostatní

  Pan Marný je na návštěvě,a po dobrém obědě se zeptá, jestli si může zapálit."Ale ano,chovejte se jako doma." Pan Marný tedy se smutkem v očích típne cigaretu a jde do kuchyně mýt nádobí.

  9. května 2013
  Ostatní

  V nemocnici leží tři motorkáři. Doktor se jich ptá, proč jsou tak dolámaní. A ten co měl Hondu říka:''Jel jsem 150 km/h a narazil jsem do stromu''. Ten druhý co měl Yamahu říka:''Jel jsem 180 km/h a narazil jsem do stromu''. A ten co měl Babetu říká:''Jel jsem 40 km/h naplno a když mě předjela Honda i Yamaha, myslel jsem si, že stojím a tak jsem zesedl."

  9. května 2013