Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Mráček
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  na ostatní témata
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Ostatní

  Dříve jsem byl trochu sebestředný, ale dnes už nemám žádnou chybu!

  1. května 2013
  Ostatní

  Blázen stoji na zastávce a jí lentilky a jedna mu upadne a řekne přiď jsem, lentilka zůstane ležet. Vysype všechnya řekne přiveďte ji!

  1. května 2013
  Ostatní

  sýýýýýýýýýýr!!!

  1. května 2013
  Ostatní

  Říká hloupý hloupému"když uhodneš kolik je v té krabici housek tak ti všechny 3 dám".

  1. května 2013
  Ostatní

  Leží guláš v žaludku a ze shora na něj spadne vodka a hned na to rum . Žaludek chvíli přemýšlí a pak si řekne:Hmm tam nahoře se něco děje, jdu se tam podívat.

  1. května 2013
  Ostatní

  Potká se Paroubek s Obamou a ptá se ho: "Baracku, kolik si myslíš, že tě v USA nenávidí lidí?" Obama na to: "No, podle průzkumu tak maximálně 9 až 10 milionů." Paroubek: "Hm, tak to je všude tak stejný."

  1. května 2013
  Ostatní

  Povídá si pán s doktorem a doktor mu předepíše prášky.Druhý den přijde zas a říká: Pane doktore,ty prášky nějak nezabírají!Pan doktor řekne:Tak je berte dál.Třetí den přijde zas a řekne:Ty prášky opravdu nezabírají!Pan doktor se naštve a ptá se:A jaké berete prášky?No přece ty nejlepší Persil a Ariel.

  1. května 2013
  Ostatní

  Kontrolor bez oka řekne:"Kontrola"a bláznivě otáčí okem.

  Anicha, 1. května 2013
  Ostatní

  Přijde host do restaurace a poručí si řízek. Když mu ho donesou, host se ptá: A kde ten Váš řízek? Číšník mu odpoví: Račte prosím nadzvednout citrónek!

  1. května 2013
  Ostatní

  Jde cikánka do obchodu se spodním prádlem a říká:"Čtvery kalhotky." Prodavačka se ptá:"Proč zrovna čtvery?" Cikánka odpoví:" No přece jaro, léto, podzim, zima."

  30. dubna 2013
  Ostatní

  Honzík je venku s kamarády a říká: "Já už půjdu, je tu nuda." Další den se s kamarády sejde na stejném místě a Pepík prohlásí: "To je škoda že jsi tu nebyl, když jsi odešel byla tady velká sranda."

  30. dubna 2013
  Ostatní

  Víte, co je cílem majitele trabantu? Dostat pokutu za překročenou rychlost.

  29. dubna 2013
  Ostatní

  Co je to globalizacia? - Smrt lady Diany... Na zaklade coho ste tak usudil? - Anglicka princezna so svojim egyptskym priatelom havarovala vo francuzskom tuneli na nemeckom aute, v ktorom brucal holandsky motor, soferoval belgican co slopal skotsku whiskey, ktoreho prenasledovali taliansky paparazzi na japonskych motorkach. Potom ich chcel zachranit americky doktor indickymi liekmi. A toto vsetko citas ty, Čech, obleceny vo vietnamskych handrach cumiac do taiwanskeho monitora alebo korejskeho mobilu. A navyse to citas v slovenstine...

  29. dubna 2013
  Ostatní

  Sedlák přijímá nového kočího a ptá se „Rozumíte koním?“ Kočí „Ne,proč? něco říkali?“

  29. dubna 2013
  Ostatní

  Šel cigán po pláži a na souši uvidí zlatou rybku a ta rybka říká: „Jestli mě hodíš do moře tak ti splním tři přání.“ Cigán zlatou rybku hodí do moře a říká:„Chci být svěží, chci být bílý a aby se na mě holky lepili “ a zlatá rybka říká„: Kámen hámen rybí očka ať je z tebe OB vložka.“

  29. dubna 2013
  Ostatní

  Chlapeček se dívá na obzor, přijde k němu starší pán a říká: „to je krásný západ slunce viď.“ Chlapeček odpoví:„Ale ne, to jenom hoří škola“

  29. dubna 2013
  Ostatní

  Půjčil jsem si milion, měl jsem dárků kamion. Neplatil jsem splátky, vzali si ho zpátky. Sebrali mi stromeček , dokonce i domeček. Sob mi zemřel hlady, už si nevím rady. Teď mam v lese pelíšek , kašlu na vás Ježíšek. :)

  29. dubna 2013
  Ostatní

  Čerti 2 čerti jsou v pekle. První říká: "Proč nám je takové teplo?" , "Nevím" odpoví ten druhý, "Já možná vím, jsme na sluníčku a opalujeme se".

  29. dubna 2013
  Ostatní

  Jde James Bond a potká velblouda a řekne mu: "Bond James Bond " a velbloud odboví:" boud Vel Bloud"

  25. dubna 2013
  Ostatní

  Janko proč piješ tolik vody? Protože jsem snědl jablko. No a? Protože jsem si ho zapomněl umejt...

  25. dubna 2013
  Ostatní

  Dvaja kamaráti sa rozprávajú... Jano:"Kde si bol v lete na dovolenke?" Palo:"Pri mori." Jano:"Aké to bolo?" Palo:"Skvelé." Jano:"Pekná pláž?" Palo:"Nádherná, piesok ako púder." Jano:"A čo ste robili celý deň?" Palo:"Najprv ma moja žena zahrabala do piesku a potom ja ju." Jano:"No a ďalej?" Palo:"Na budúci rok tam zase pojdem a vyhrabem ju."

  24. dubna 2013
  Ostatní

  Strč mobil do čaje a máš T-mobile. Strč mobil do vody a máš Vodafone. Rozlom ho na dva kusy a máš Ó dva.

  23. dubna 2013
  Ostatní

  Soudce jen stěží uklidnil přítomné v soudní síni. Napomíná je:"Další osoba která naruší průběh přelíčení bude muset odejít domů!" Na to obžalovaný:"Hurá!"

  21. dubna 2013
  Ostatní

  Potkají se dva muži. První se představí : ,,Já jsem Prokop Buben.´´ Druhý : ,,Tomáš Fuk´´

  21. dubna 2013
  Ostatní

  Ha Ha Ha zasmála se buchta a vyhnala tvaroh z podnájmu.

  21. dubna 2013