Vtipy
o Pepíčkovi
Zahraj si Šibenici!
Pepíček,Velikonoce,Víra
Hodina náboženství:
„Děti, proč chválíme a milujeme Ježíše?“
Pepíček: „Protože ten chlápek je úžasný. Narodí se – my dostaneme dárky. Pak ho lidé zabijí – a my dostaneme čokoládu.“
Pepíček,Škola
Paní učitelka se ptá Pepíčka: „Pepíčku, proč jsi mi odevzdal úplně prázdný papír?“
Pepíček se opře, zkříží ruce a povídá: „Protože jste říkala, ať nakreslíme něco, co nejde vidět.“
Učitelka: „A co to jako má být?“
Pepíček s vážnou tváří: „Domácí úkoly všech spolužáků, co tvrdí, že je měli hotové, ale pes jim je snědl.“
A ještě dodá: „A nebo vaše trpělivost, paní učitelko. Ta už je taky pryč.“
Pepíček,Škola,Rodiče a děti
Pepíček dostane poznámku, protože spal v hodině.
Táta: „Proč spíš při hodině?“
Pepíček: „To ve mně dříme talent!“
Pepíček,Rodiče a děti
Maminka: Pepíčku, chutná ti ten bonbon, co jsem ti dala?
Pepíček: Ano, maminko, chutná.
Maminka: No vidíš! A náš Alík ho vyplivnul.
Pepíček,Rodiče a děti
Přijde Pepíček za maminkou a říká: „Mami, mě hrozně bolí bříško a měl jsem takový strašný sen, v němž jsem musel sníst velký maršmeloun.“
Maminka: „Pepíku, kde máš polštář?“
Pepíček,Černý humor
Pepíček jde navštívit svou kamarádku Aničku, která bydlí na farmě. Její tatínek mu ukáže chlívek s prasaty.
Pepíček se zeptá: „Proč má tohle prase dřevěnou nohu?“
Tatínek povídá: „Tohle prasátko je náš miláček. Jednou, když se Anička topila, tak to prase přiběhlo až k ní a opatrně ji vytáhlo z vody...“
Pepíček: „Ale proč má tu dřevěnou nohu?“
Tatínek: „To není celé. Jednou v noci začal hořet chlívek. Tohle prase nás probudilo kvičením pod oknem, takže jsme oheň včas uhasili...“
Pepíček: „Ale pořád jste mi neřekl, proč má dřevěnou nohu!“
Tatínek: „Když je to prasátko tak hodné, tak ho přece nesníme celé najednou!“
Pepíček
Pepíček šel s mladší sestrou na ryby...
„Tohle víckrát neudělám. Nechytil jsem vůbec nic!“ povídá večer mamince.
„Buď trpělivý. Když jí to vysvětlíš, příště bude potichu a ryby ti nevyplaší.“
„O plašení nejde. Sežrala mi všechnu návnadu.“
Právníci,Pepíček
Přijde chlapík k právníkovi do kanceláře a ptá se: „Kolik si účtujete za své služby?“
Právník: „Mám taxu 1000 korun za 3 zodpovězené otázky.“
„A není to příliš vysoká cena?“
„Je,“ povídá právník, „a jaká je vaše třetí otázka?“
Pepíček,Slovní hříčky
Učitelka angličtiny: „Pepíčku, jak bys svým spolužákům vysvětlil význam slovního spojení I like to be...?“
Pepíček se zamyslí: „Lajkuji, abych přežil?“
Skutečný význam měl Pepíček popsat jako „rád bych byl…“.
Sloveso „to be“ znamená být, existovat, ale „to“ může uvozovat i vedlejší větu účelovou a „like“ se myslích mnoha anglicky nehovořících uživatelů sociálních sítí stalo odborným pojmem pro vyjádření internetového oblíbení. Takže Pepíček oblibuje, aby existoval…
Pepíček,Rodiče a děti
Malý Pepíček si se zájmem prohlíží svého nového bratra a ptá se maminky: „On přišel z nebe, že?“
„Ano, Pepíčku.“
„No, ani se nedivím, že ho odtamtud vyhodili.“
Pepíček
Všechny děti si hrají na písku, jen Pepíček se baví pliváním na okno. Paní, která bydlí v tom bytě, otevře okno a hartusí: „Pepíčku, copak to děláš! Co by ti řekla maminka, kdybys jí takhle plival na okno?“
„Moc by se divila.“
„A čemu by se měla divit?“
„My bydlíme až v pátém poschodí.“
Rodiče a děti,Pepíček
Pán sedí v kupé ve vlaku: „Paní, řekněte laskavě svému synovi, ať mě přestane napodobovat.“
Matka: „Pepíčku, přestaň ze sebe dělat blbečka!“
Pepíček
Na návštěvě v muzeu se ptá průvodce dětí:
„Tak, děti, víte, jak staré jsou tyto kostry dinosaurů?“
Pepíček se hlásí: „Ano, pane průvodče! Jsou 70 milionů a šest měsíců staré!“
Průvodce se zarazí: „Jak to, Pepíčku?“
Pepíček vysvětluje: „Když jsme tu byli naposledy před půl rokem, říkal jste, že jsou staré 70 milionů let.“
Vysvědčení,Pepíček
Ve škole se rozdává vysvědčení. K Pepíčkovi se sehne paní učitelka a tiše mu sdělí: „Dávala jsem ti to s odřenýma ušima.“
Pepíček ji nečekaně chytí za hlavu, otočí s ní doleva, doprava… a říká: „No ale už máte ty uši docela pěkně zahojené!“
Zvířátka,Pepíček
Pepíček se ptá svého kamaráda Franty: „Byl jsi někdy v zoo?“
„Jo, byl.“
„A proč jsi utekl? Málo tě krmili?“
| předchozí | 123456 | další |


