Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o Pepíčkovi
  Zahraj si Šibenici!

  Pepíček
  Ptá se otec syna: "Co to tam gumuješ, Pepíčku?" "Pan učitel mi říkal, abych si co nejdříve opravil tu pětku!"
  Linda-Le, 22. září 2013
  Pepíček
  ,,Mami, tati, rozhodl jsem se osamostatnit" řekl Pepíček. ,,To je skvělé Pepíčku" řekl tatínek. ,,Dobře, kufry máte před domem" řekl Pepíček.
  20. září 2013
  Pepíček
  Anička volá Pepíčkovi: "Pepíčku,přijď dneska večer k nám,nikdo nebude doma." Pepíček se navoní, učeše, obleče, přijde, zazvoní... a nikdo není doma…
  Dendii, 20. září 2013
  Pepíček
  Maminka se ptá Pepíčka: ,,Pepíčku, proč brečíš? Pepíček:,, Škola shořela! Maminka:,, To se ti jen něco zdálo." Pepíček:,, No práávěěěěěěěě."
  MAruzs, 19. září 2013
  Pepíček
  Přijde paní učitelka do třídy a ptá se dětí. ''Děti, kdo si o sobě myslí že je hloupý, ať si stoupne.'' Děti mlčí a najednou se zvedne Pepíček. Paní učitelka se zeptá Pepíčka: ,,Pepíčku, proč si o sobě myslíš že jsi hloupý?" Já si nemyslím, že jsem hloupý, jen mě přišlo nefér, nechat vás stát samotnou..
  19. září 2013
  Pepíček
  Paní učitelka: "Tak dětičky! Ted´ mi řekněte větu se slovem ananas." Honzíček: "My na zahradě pěstujeme ananas." Mánička: "Ananas je moc dobré ovoce." Pepíček: "Tatínek jede na dovolenou a na nás se vykašlal!"
  Linda-Le, 18. září 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se ptá Pepíčka : ,,Pepíčku, jakých deset zvířátek je v Africe? " Pepíček řekne :,,Jeden slon a devět žiraf."
  18. září 2013
  Pepíček
  Pepíček přijde do školy pozdě a ani nezaklepe nepozdraví a rovnou si jde sednout do lavice.Ale paní učitelce rupnou nervy a řekne ať pepíček vejde do třídy jako jeho otec.A Pepíček vejde do třídy jako jeho otec. Vyrazí dveře a řekne: ,,Čágo, jak se máte bando!"
  17. září 2013
  Pepíček
  Paní učitelka: Děti, dám vám otázku a kdo na ní odpoví tak může jít domů. Najednou z okna letí aktovka. Paní učitelka: Kdo to hodil?! Pepíček: Já, nashledanou.
  16. září 2013
  Pepíček
  Maminka se ptá pepíčka: "Proč jsi namaloval tatínkovi zelené vlasy?" Pepíček odpoví: "Hmm....protože nemám plešatou pastelku,ne??
  Linda-Le, 16. září 2013
  Pepíček
  Přijde Pepíček za maminkou a povídá: ,,Mami, děda se oběsil ve sklepě!!!" Maminka: ,,Proboha to néé!!!" ,,Aprííííl, ve stodole!!!"
  16. září 2013
  Pepíček
  Pepíček je ve škole a ztratí se mu guma, hledá ji po zemi a po lavici. Mezi tím se paní učitelka ptá dětí, co by jí napsali na náhrobek kdyby umřela. Vyvolá Aničku a Anička povídá: ,,Byla to moc hodná učitelka." Vyvolá Toníčka a ten povídá: ,,Moc nás toho naučila." Paní učitelka chce vyvolat Pepíčka a Pepíček zrovna najde tu gumu a povídá: ,,Ha, tak tady leží ta sviňa."
  klarkasid, 16. září 2013
  Pepíček
  "Pepíčku, pročpak jsi přišel pozdě do školy?" "Protože jedna paní ztratila tisícikorunu." "A tys jí pomáhal hledat, viď?" "Ne, stál jsem na bankovce a čekal, až odejde."
  15. září 2013
  Pepíček
  Pepíček říká:,,Tati ušetřil jsem 20 Kč. ,,Jak to? " Ptá se tatínek ,,Běžel jsem za autobusem ." ,,Vidíš to, příště poběžíš za taxíkem."
  15. září 2013
  Pepíček
  Říká Pepíček otci: "Tati, paní učitelka nám říkala, že si lidé mají navzájem pomáhat, takže mi dneska uděláš domácí úkol?"
  14. září 2013
  Pepíček
  Učitelka se otočí a začne křičet: ' Kdo se to pořát otáčí ? ' Pepíček odpoví: ' Země ! ' Učitelka se naštve a řekne 'kdo to řekl ?' a Pepíček :' Galileo Galilei. !
  13. září 2013
  Pepíček,Vánoce
  Po Vánocích se paní učitelka ptá dětí, co dostaly pod stromeček. Přihlásí se Pepíček: Já dostal PSPěčko. To je ta nová hra viď Pepíčku. Ne, to jsou ponožky slipy a punčocháče!
  13. září 2013
  Pepíček
  Pepíčku proč máš dvoje plavky? Protože je voda studená!
  12. září 2013
  Pepíček
  Přijde Pepíček do ztrát a nálezů:''Prosím vás,mohl bych u vás ztratit housle?''
  12. září 2013
  Pepíček
  Učitelka se ptá ve škole žáků, jak se vyrábí elektřina. Pepíček se hlásí: ´´Prosím elektřina se vyrábí v chlívě!´´ ´´Jak si na to přišel, Pepíčku?´´ ´´No když minule vypnuli elektřinu, tatínek křičel: ´´Co tam ty svině s tou elektřinou zase dělaj?!?´´
  5. srpna 2013
  Pepíček
  Pepíček běží k benzinové pumpě a křičí: ,, Deset litrů benzínu! Deset litrů benzínu!" A pán z pumpy se ho ptá.,,A proč?" A Pepíček na to: ,,Hoří naše škola, ale nějak to uhasíná."
  1. srpna 2013
  Pepíček
  Pepíček táhne z jezera motorku a Tonda se ho ptá:"Tys tam spadl?" Pepíček:"Ne já tam mám garáž."
  1. srpna 2013
  Pepíček
  Sedí děti ve škole a mají před důležitou písemkou. Pan učitel říká:"Pepíčku doufám že ti neuvidím opisovat!Pepík odpoví:"Já taky pane učiteli,já taky!"
  1. srpna 2013
  Pepíček
  V letadle si hraje Pepíček. Letuška kolem něj projde a vždycky sena něj mile usměje. Ale když Pepíček vrazí do letušky a ta málem vylije kafe, tak se naštve a říká :,,Chlapče namohl by jsi, si jít hrát na chvilku ven?"
  Ssíma, 31. července 2013
  Pepíček
  "No vidíš Pepíčku, že to jde, když chceš," chválí babička vnuka za vysvědčení. "Co já bych ti za to dala? Chceš papírovou padesátikorunu nebo raději tu krásnou kovovou?" "Dej mi tu kovovou, babi, a zabal mi ji do té papírové, abych ji neztratil..."
  29. července 2013