Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o Pepíčkovi
  Přidej si vtipy na web!

  Pepíček
  "No vidíš Pepíčku, že to jde, když chceš," chválí babička vnuka za vysvědčení. "Co já bych ti za to dala? Chceš papírovou padesátikorunu nebo raději tu krásnou kovovou?" "Dej mi tu kovovou, babi, a zabal mi ji do té papírové, abych ji neztratil..."
  29. července 2013
  Pepíček
  Paní učitelka se ptá Pepíčka: "Pepíčku, co je dál, Čína nebo Měsíc?" Pepíček odpoví: "Čína je dál. Měsíc vidím každý den".
  29. července 2013
  Pepíček
  V tělocviku děti cvičí. Pepíček dělá jeden cvik špatně a učitelka mu povídá: ,,Pepíčku, vypni tu hruď!" A pepíček odpoví:,,Paní učitelko, ale já nemám ovladač."
  27. července 2013
  Pepíček
  "Rodino,dostal jsem prémie! Poletíme k moři! Prosím tě,proč brečíš,Pepíčku?" "Když já s vámi nemůžu,já ještě neumím létat!"
  27. července 2013
  Pepíček
  Učitelka se otočí a začne křičet: "Kdo se to pořád otáčí?" Pepíček odpoví: "Země! Učitelka se naštve a řekne: "kdo to řekl a pepíček: "Galileo Galilei!"
  27. července 2013
  Pepíček
  Paní učitelka zadá domácí úkol přes prázdniny:"žáci přes prázdniny mi napíšete sloh s minimálně 1000 slovy. A můžete už začít hned teď."Pepíček napíše slovo Raffaelo a řekne paní učitelce že už to má hotové. Učitelka: "Ale Pepíčku to není více než tisíc slov!" Pepíček:"Ale je! Vy nevíte? Raffaelo více než tisíc slov."
  27. července 2013
  Pepíček
  Pepíček jde domů a maminka na něj křičí: "Proč si snědl ty peníze?!" A Pepíček odpoví: "Ale mami vždyť jsi mi je dala na oběd."
  27. července 2013
  Pepíček
  Jde kolem domu dědeček a vidí Pepíčka, který se snaží dosáhnout na zvonek. A tak se ho zeptá: "Nechceš, abych na ten zvonek zazvonil, chlapečku?" Pepíček na to: "Tak jo." Dědeček zazvonil a Pepíček zakřičí: "A teď zdrháme dědo."
  27. července 2013
  Pepíček
  Maminka se ptá Pepíčka: „Proč dáváš ten mokrý kapesník na stěnu?“ Pepíček jí odpoví: „Protože mi tatínek říkal, že mám dát obklad tam, kam jsem se uhodil."
  21. července 2013
  Pepíček
  Pepíček řekne Mařence:"Mařenko?Budeme si hrát na doktora?"Mařenka odpoví:"jo jo".A pepíček na to:"30 korunek!"
  14. července 2013
  Pepíček
  Pepíček zazvoní u sousedů.,,Paní Svobodová,našel jsem vašeho kanárka!",,Tohle není kanárek,to je kocour, Pepíčku.",,Já vím,kanárek je uvnitř!"
  9. července 2013
  Pepíček
  Ptá se máma Pepíčka:,,Proč krmíš slepice čokoládou?On odpoví:,,Aby mi snesly kindrvejce.
  9. července 2013
  Pepíček
  Učitelka: "Pepíčku dům má 8 pater, do každého vede 25 schodů. Kolik schodů musíš vyjít aby ses dostal do osmého patra? Pepíček: "Pokud jede výtah, tak žádný, paní učitelko.
  28. června 2013
  Pepíček
  Učitelka: "Vymyslete věty se slovem pakliže." Anička: "Květiny by se měli zalévat, pakliže je horko" Pepíček: "Když jsme jeli s tatínkem na hory, na tatínka spadl batoh a pak lyže."
  anička999, 27. června 2013
  Pepíček
  Pepíček: Mami, víš kolik je pasty v jedné tubě? Maminka: Nevím, Pepíčku. Pepíček: Ale já to teď už vím! Přesně od křesla až po televizi.
  anička999, 20. června 2013
  Pepíček
  Pepíček je ve školce a kreslí tatínka...najednou přijde paní vychovatelka a ptá se Pepíčka : "Pepíčku, nakresli tatínkovi taky vlasy." a Pepíček odpoví : "Já nemám plešatou pastelku."
  19. června 2013
  Pepíček
  Pepíček se ptá po škole maminky: ,, Mami? Můžu se vykoupat zítra v rybníku? Maminka se ho zeptá také: ,,A jakém rybníku?" Pepíček jí odpoví: ,,No, přece v tom co je po cestě ze školy!" ,,Ne, to tedy nemůžeš, ať tě to ani nenapadne!" Rázně říká maminka. Další den:¨ Pepíček přijde domů ze školy, maminka si všimne že má suché oblečení, ale mokré vlasy. Pepíček hned vyhrkne: ,, Víš mami, já jsem spadl do rybníka." Maminka se zeptá: ,, A jak to, že máš suché oblečení?" Pepíček odpovídá: ,,No, já jsem měl takový zvláštní pocity, že bych tam mohl spadnout, tak jsem si ho radši sundal!"
  19. června 2013
  Pepíček
  Pepíček byl první den ve škole.Další den ráno ho matka budí:"Pepíčku ,vstávej , musíš jít do školy ! " "Cože ? Ještě jednou?"
  18. června 2013
  Pepíček
  Pan učitel napíše na tabuli příklad 4:2 a ptá se: "Co zbývá dopsat,děti?" Přihlásí se Pepíček: "Názvy týmů,pane učiteli."
  17. června 2013
  Pepíček
  "Paní, řekněte svému synovi, ať mě nenapodobuje!" "Pepíčko, prosím, přestaň ze sebe dělat hlupáka."
  17. června 2013
  Pepíček
  "Pepíčku?" ptá se tatínek:"jakto že jsi dostal poznámku?" Pepíček odpoví : "to je nějaký omyl já dnes ve škole ani nebyl:"
  16. června 2013
  Pepíček
  Tatínek koupí Pepíčkovi autíčko a říká:"Jak se říká?" Pepíček odpoví: "Nevím?" A tatínek řekne: "Co mi říká maminka když donesu výplatu?" A Pepíček si vzpomene: "Aha už vím !" "A to je všechno???"
  11. června 2013
  Pepíček
  Pepíček přijde ze školy a říká dědečkovi. "Dědečku ve škole byli hasiči a říkali nám co máme volat když hoří." "A co máte volat?" "150", říká Pepíček. To je divné my když hořelo jsme volali HOŘÍ!!!HOŘÍ!!!
  11. června 2013
  Pepíček
  Ptá se Pepíček maminky: Mami odkud se berou děti? Maminka: "Přinese je čáp." Pepíček: "Aha, a odkud se berou čápi?"
  11. června 2013
  Pepíček
  Školní psycholožka se ptá drzého Pepíčka: "Je tvoje maminka jedináček?" "Ne, má dvojče." "Zajímavé. Hodně se podobají?" "To ano." "Ale ty přesto dokážeš rozeznat, která je tvoje maminka, že?" "Bezpečně. Strýc Richard nosí bradku."
  11. června 2013